jel vas emocije ometaju u poslu i sl?

gost 189815

Iskusan
Poruka
5.826
ili bilo kojim dr situacijama..?tipa vi krenete negde npr kod zubarke,sa sve smisljnom pricom,kad ono nit je zubarka nit je lisa ann,i vi se pogubite i kazete recimo polovinu onoga sto ste nameravali..
jel vam se desava tako ponekad da vam instant simpatije(prema strancu ili nekom kog vidjate sv dan),emocije,hemija ili sta god malo pomute razum,ili imate savrsenu koncentraciju,nepokolebljiv duh,ne moze vam niko nista?:mrgreen::lol:
*ja sam danas bila kod zubara,maaajko:mrgreen::lol:

- - - - - - - - - -

i jos da je jedan kad njih vise sve kolac do kolaca:mrgreen:

:lol:

- - - - - - - - - -

valjda se moj traumaticni niz poseta zubaru konacno zavrsava:lol:
 
nisam shvatio kakve veze zubari tj zubarke imaju sa temom...
moja zubarka je zgodna zenska, ali sto je jos vaznije, dobra je zubarka...
zato i idem kod nje...

- - - - - - - - - -

da si vodila racuna na vreme to ti se ne bi desilo...
nego si dozvolila da te strah obuzme...:P
 
Naravno da sam imao problema sa emocijama prema zubaru... Otišao sam bez ikakvog bola, sa nekim sitnim problemima, imam bolove već pola godine sad, kad je "popravljeno"... Tako da se uvek borim sa emocijama da mu oko ne izvadim, kašikom, npr.

au ljudi, vi svi idete kod nekih mesara...
da li je moguce da ne znate nikoga ko bi vam preporucio dobrog zubara?
ili imate preporuku al vam skupo da date 5 evra vise za normalnu plombu i resenje problema?
msm, ok, ne pricam sad o vama, nego tako i bivsi kolega, kuburio sa zubima,
ja ga odvedem kod doktorke, sve ok, al mu skupo, jer tamo negde ima za 5 evra jeftinije,
i ovi ga jos vise upropastise...
pa ce sad ponovo morati da prolazi kroz jos veci pakao i jos vise da plati...
 
nisam shvatio kakve veze zubari tj zubarke imaju sa temom...
moja zubarka je zgodna zenska, ali sto je jos vaznije, dobra je zubarka...
zato i idem kod nje...

- - - - - - - - - -

da si vodila racuna na vreme to ti se ne bi desilo...
nego si dozvolila da te strah obuzme...:P

zubare sam uzela kao primer,ne moras odma za njih da se vatas..
a vec god me on off bolela vilica i receno mi je pre god da nemam osmice,da verovatno skrgucem,i da imam dubok ugrizaj,bla bla,pa da pijem lek ako me boli i na kraju sam isla na onu terapiju svetlom,i posle na snimanje,i evo danas jej odoh sa snimkom kod zubara koga sam vidjala vise od babe u zadnjih god:lol:i on me doceka sa:gde si nesreco?:lol:
pa sam isla na hir kod mog faxa,pa posle na orl hirurgiju kod klinickog kod st faxa...pa su mi zakazali...

al sam zaboravila nesto da spomenem zubaru na st.f,waljda me omadjiao...:rumenko::mrgreen::lol:

i iz mog putesestvija je proizasla tema:
da li vas instant lozana ometa?ili zaglupi?:rotf:
 
Poslednja izmena:
au ljudi, vi svi idete kod nekih mesara...
da li je moguce da ne znate nikoga ko bi vam preporucio dobrog zubara?
ili imate preporuku al vam skupo da date 5 evra vise za normalnu plombu i resenje problema?
msm, ok, ne pricam sad o vama, nego tako i bivsi kolega, kuburio sa zubima,
ja ga odvedem kod doktorke, sve ok, al mu skupo, jer tamo negde ima za 5 evra jeftinije,
i ovi ga jos vise upropastise...
pa ce sad ponovo morati da prolazi kroz jos veci pakao i jos vise da plati...

Ovo i jeste preporuka, dobar zubar, ludilo... Mnooooogo fin neki čovek.

Na kraju se ispostavi da on jeste dobar za to što je radio tom ortaku, tj. nije on ni radio, nego tip kod njega zaposlen, za ovo što je meni radio, je*ao mi je mater. Da sam bar jeftinije platio, pa da mi i ne bude žao...
 
Ovo i jeste preporuka, dobar zubar, ludilo... Mnooooogo fin neki čovek.

Na kraju se ispostavi da on jeste dobar za to što je radio tom ortaku, tj. nije on ni radio, nego tip kod njega zaposlen, za ovo što je meni radio, je*ao mi je mater. Da sam bar jeftinije platio, pa da mi i ne bude žao...

tako je i moj kum isao kod zubara na preporuku, pa kad mu ovaj cacnuo na pogresno mesto pao nokaut...
a lepo mu je rekao da polako radi i da ne brlja da je zajjeban kad su zubari u pitanju, ovaj mu nije verovao...
i onda ga ja uvatim za uvo, odvedem kod doktorke, ma progledao covek...preporodio se...
i vise nema strah od zubara!
 
tako je i moj kum isao kod zubara na preporuku, pa kad mu ovaj cacnuo na pogresno mesto pao nokaut...
a lepo mu je rekao da polako radi i da ne brlja da je zajjeban kad su zubari u pitanju, ovaj mu nije verovao...
i onda ga ja uvatim za uvo, odvedem kod doktorke, ma progledao covek...preporodio se...
i vise nema strah od zubara!

Nemam ja strah od zubara, ali će oni imati od mene. Što je najgore napravi ti pizdariju, onda još neće da prizna to, jer to ide njemu na čast, a onda ti ne znaš šta je mentol uradio, šta da popravljaš kod nekog drugog.
 
vidi ova vestica sto likuje...:lol:

naravno...:lol:
nego niko ne odgovori na temu..:Drecimo na poslu dal se pogubite kad vam udje zgodna koleginica(ono bas basXD),npr napravite neke greske u radu i sl?XD

- - - - - - - - - -

aloooo zaboravite zubare,nije ma o zubarima:lol:

- - - - - - - - - -

Da, sto su emocije vise intenzivnije, to vise ometaju racionalno logicno razmisljanje. To je ionako odavno potvrdjeno brojnim eksperimentima.

e ovo pitah..da li ste zen master ili ne znate ni koji je dan ni sta se oko vas desava?:lol:
 
ili bilo kojim dr situacijama..?tipa vi krenete negde npr kod zubarke,sa sve smisljnom pricom,kad ono nit je zubarka nit je lisa ann,i vi se pogubite i kazete recimo polovinu onoga sto ste nameravali..
jel vam se desava tako ponekad da vam instant simpatije(prema strancu ili nekom kog vidjate sv dan),emocije,hemija ili sta god malo pomute razum,ili imate savrsenu koncentraciju,nepokolebljiv duh,ne moze vam niko nista?:mrgreen::lol:
*ja sam danas bila kod zubara,maaajko:mrgreen::lol:

- - - - - - - - - -

i jos da je jedan kad njih vise sve kolac do kolaca:mrgreen:

:lol:

- - - - - - - - - -

valjda se moj traumaticni niz poseta zubaru konacno zavrsava:lol:

Nikada me nisu ometale emocije.
Obicno sam tada malo bolje raspolozen i radim malo bolje nego inace.

Da li si sigurna da nije i zubarima traumaticno? :mrgreen:
 
Weeeeeeeeeeeeeee ja ne razumem temuuuuuuuuuuuuuuuu :besna:

tema je da li te neka privlacnost ometa u poslu?tipa udje lik u tvoju kancelariju i primetis ga i prorade ti leptirici ili hemija i li sta god i napravis greske u onome sto radis,ili zaboravis da mu kazes nesto....
da li kolege forumasi imaju super koncentraciju ili zaboravljaju svoje ime u tim situacijama?
 
tema je da li te neka privlacnost ometa u poslu?tipa udje lik u tvoju kancelariju i primetis ga i prorade ti leptirici ili hemija i li sta god i napravis greske u onome sto radis,ili zaboravis da mu kazes nesto....
da li kolege forumasi imaju super koncentraciju ili zaboravljaju svoje ime u tim situacijama?

mi maheri imamo super koncentraciju, ne padamo na te prizemne i proste stvari kao vi ostali smrtnici i zene...:cool:
 
ili bilo kojim dr situacijama..?tipa vi krenete negde npr kod zubarke,sa sve smisljnom pricom,kad ono nit je zubarka nit je lisa ann,i vi se pogubite i kazete recimo polovinu onoga sto ste nameravali..
jel vam se desava tako ponekad da vam instant simpatije(prema strancu ili nekom kog vidjate sv dan),emocije,hemija ili sta god malo pomute razum,ili imate savrsenu koncentraciju,nepokolebljiv duh,ne moze vam niko nista?:mrgreen::lol:
*ja sam danas bila kod zubara,maaajko:mrgreen::lol:

- - - - - - - - - -

i jos da je jedan kad njih vise sve kolac do kolaca:mrgreen:

:lol:

- - - - - - - - - -

valjda se moj traumaticni niz poseta zubaru konacno zavrsava:lol:

Ja sam jednom razbila glavu tako:D, drugi put sam uganula nogu :confused:..
 
ili bilo kojim dr situacijama..?tipa vi krenete negde npr kod zubarke,sa sve smisljnom pricom,kad ono nit je zubarka nit je lisa ann,i vi se pogubite i kazete recimo polovinu onoga sto ste nameravali..
jel vam se desava tako ponekad da vam instant simpatije(prema strancu ili nekom kog vidjate sv dan),emocije,hemija ili sta god malo pomute razum,ili imate savrsenu koncentraciju,nepokolebljiv duh,ne moze vam niko nista?:mrgreen::lol:
*ja sam danas bila kod zubara,maaajko:mrgreen::lol:

- - - - - - - - - -

i jos da je jedan kad njih vise sve kolac do kolaca:mrgreen:

:lol:

- - - - - - - - - -

valjda se moj traumaticni niz poseta zubaru konacno zavrsava:lol:
Desava mi se..zbunim se i zaćutim na pola teme..:confused:
 

Back
Top