Ротшилди најављују атомску катастрофу

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Ротшилди најављују атомску катастрофу и остале пошасти у 2015.
19. април 2015.

Вашинтон – Невероватно окултна симболика коју је представила обитељ Ротшилд читавом свету!

Иначе се заиста неби посветили текст насловници неког магазина али овај пута то не можемо заобићи, јер ипак ријеч је о Д Економисту, најјачем светском економском магазину чија је циљана публика заправо светска елита. Д Економист је у власништву мрачне хазарске обитељи Ротшилд и малим делом у власништву такође хазарског Жидова Johna Micklethwaita који је уједно и главни уредник магазина, стога је његова важност на светској сцени изузетна. Они тачно знају с ким комуницирају преко свог магазина и то је заправо оно што је у овој причи страшно. Ови људи заједно суделују у тајновитој Билдерберг скупини и на тајним састанцима ове елите, људи из свих друштвено- политичких сфера у строгој тајности расправљају о будућности света. Резултат тих састанака је одувек потпуна тајна, јер ти људи кроје догађаје, ти људи кроје нашу стварност. Стога се слободно може речи како људи који раде у Екоминсту знају оно што свет не зна. Из тог разлога, предвиђања Ротшилдова магазина за 2015. годину су поприлично застрашујућа.
Наиме, на суровој и мрачној али и подоста загонетној насловници Економиста објављени су политчари, људи из поп културе али и догађаји који ће обележити 2015. годину. Но, оно што је најважније објављени су и неки цртежи који симболично алудирају на дневни ред елите данас који можемо очекивати до краја године.
Погледајте насловницу
economist.jpg

На први поглед сваки човек види Обаму, Путина, рагби на шалици и најаву за Спидерман – нови филм, но ако мало дубље погледамо ову илустрацију видећемо мноштво узнемирујућих елемената. Ми ћемо покушати анализирати само неке.
Два лица света
svijet1.jpg

Симболично али страшно приказан свет показује нам оно што ће се догодити. Лице окренуто према западу стоичко је и тупо, док лице окренуто према истоку бесни. Је ли елита свету за 2015. годину обзнанила коначан раскол истока и запада? Оно што је заиста алармантно је врло реалан приказ атомске експлозије а коју су симболично сместили одмах испод источне стране. Је ли могуће да је Ротшилд обитељ целом свету дала до знања да ће 2015. доћи до атомског рата и да сви о томе ћуте. Не заборавите, они знају оно што свет не зна!
atomska2.jpg

Оно што је на овој насловници занимљиво је и начин на који они (елита) проматрају свет. Ако боље погледате насловници, примети ћете да су нека лица на насловници у боји а нека су црно-бла. Међу онима који су у црном – белој боји су; , Путин, Меркел, Обама, Хиларy Клинтон и Давид Камерона. Међу онима у боји су Давид Блаине, млада и случајни момак који носи опрему виртуалне стварности. Лагана компилација тих података открива да су они у црно-белој боји, дио елите (укључујући и човека из ИСИС- који ради за њих) и оне у боји који су “извана” елитне скупине. Обратите пажњу и на масонску симболику Ангеле Меркел која заисгурно није случајно постављена на овој насловници. А ако је веровати да су црно-бели елита онда је јасно што су жељели показати; Путин је заједно с њима и сви заједно раде на истом пројекту црно-белог света, Новог светског поретка.
Још један узнемирујући детаљ је присутност “Ловца на штакоре из Хамелина”, а реч је о прастарој немачкој легенди о ловцу на штакоре који је флаутом мамио дјцу к себи. Овај фолклорни лик датира из Средњег века а представљао је кугу, масовну смрт или катастрофу. Занимљиво је како и на плакату он свира одмах изнад илустрације маленог дечака.
flauta.jpg

flautaa.jpg

Испред Путина насликан је мали хеликоптер на којем је симболично исписано “Цроп-о-дуст”. За оне који не знају реч је о појму који се користи за запрашивање усева инсектицидима и пестицидима а оно што је још боље испод хеликоптера насликан је дечак који једе “плод” усева.
avion1.jpg

Да ли елита јавности и овим путем рекла истину. Ви једете отровну храну!
djecak.jpg

Идемо даље. Један од узнемирујућих симбола је и дух који држи у рукама новине с насловом “Холидаy”. Ово се може протумачити свакако. Је ли обитељ Ротшилд желела поручити да ће у 2015 дух, односно духовност нестати, отићи на неко време или су пак хтели рећи да “празници” од њихове владавине крећу тек када “дух” напусти тело, или ће пак људи бити сиромашни толико да ће тек у духу наћи одмор, за празнике неће имати. Но, можда су нас желели споменути свих несрећа попут оних с Германвингсом гдје су луди умрли док су ишли на одмор.
duh2.jpg

Уз мноштво прикривених детаља ту је и она најстрашнија која открива све они што нам се спрема, а реч је о љутој корњачи која је заправо симбол моћне организације под називом Фабиан Социетy а која више од једног столећа мукотрпно ради на стварању једне светске владе односно Новог светског поретка.
korni.jpg

Лого друштва

Фабиан Социетy – је врло старо и изузетно моћно друштво пореклом из Енглеске 1884. године, основано с циљем формирања јединствене, глобалне социјалистичке државе. Они су добили своје име од римског генерала Фабиуса, који је користио помно планиране стратегије којим је изнимно полако, малим корацима а да нико не зна о чему се ради извшавао своје циљеве против непријатеља како би напослијетку добили победу, односно оно што су си замислили. “Фабиан Социјализам” користи поступне промене током дугог временског раздобља које се полако претварају у замишљено стање помоћу манипулирања јавности и психологије јавности. То је у бити социјализам, али кришом. Њихов међународни знак је љута корњача а њихова идеја је оно чему данас сведочимо. Са свих страна малим “корњача” корацима та елита која нам се сме с овог плаката кроји свет по својој вољи и све у сврху новог социјалистичког друштва и једне светске владе. Веровали или не, то нисмо рекли ми него Економист, само треба отворити очи.
На насловници Ротшилдова магазина може се наћи још мноштво окултне симболике коју су представили читавом свету као и план за ову годину који ће по свему судећи бити кључна година у којој ће осим рата никнути читаво једно ново глобалистичко и централизирано друштво, без душе и како се чини с пуно крви.

извор: Zrinka. K. / Dnevno.hr
**********************************************
Хоће ли се најзад људи организовати и стати на пут ОВОЈ ФАМИЛИЈИ НАСТРАШНИЈИХ САТАНИСТА НА СВЕТУ ----- ХОЋЕ ЛИ ИХ НЕКО ВЕЋ ЈЕДНОМ ЗАУСТАВИТИ........
 
Poslednja izmena:
За нас праве теоретичаре завере ово није никаква новост.

Наиме, пре скоро 2 месеца објављен је исти чланак на једном сајту који се бави завером илумината, а који нећу објављивати из безбедносних разлога, а цењена Зринка Х. је украла текст.
 
Poslednja izmena:
Ма, има тих завера диљем земаљскога шара...

Постоји глобална завера против Америке – људи широм света желе смрт Американаца!

Републикански кандидат за америчког председника, Марко Рубио, сигуран је у постојање глобалне завере против америчке нације, а коју праве и подржавају хиљаде људи и фактора широм света.
 
За нас праве теоретичаре завере ово није никаква новост.

Наиме, пре скоро 2 месеца објављен је исти чланак на једном сајту који се бави завером илумината, а који нећу објављивати из безбедносних разлога, а цењена Зринка Х. је украла текст.

ja sam čitao Ekonomist do prije par mjeseci... mnoge stvari koje su najavljivali (a tiče se ekonomije naravno) su se obistinile...
 
Ротшилди најављују атомску катастрофу и остале пошасти у 2015.
19. април 2015.

Вашинтон – Невероватно окултна симболика коју је представила обитељ Ротшилд читавом свету!

Иначе се заиста неби посветили текст насловници неког магазина али овај пута то не можемо заобићи, јер ипак ријеч је о Д Економисту, најјачем светском економском магазину чија је циљана публика заправо светска елита. Д Економист је у власништву мрачне хазарске обитељи Ротшилд и малим делом у власништву такође хазарског Жидова Johna Micklethwaita који је уједно и главни уредник магазина, стога је његова важност на светској сцени изузетна. Они тачно знају с ким комуницирају преко свог магазина и то је заправо оно што је у овој причи страшно. Ови људи заједно суделују у тајновитој Билдерберг скупини и на тајним састанцима ове елите, људи из свих друштвено- политичких сфера у строгој тајности расправљају о будућности света
извор: Zrinka. K. / Dnevno.hr
**********************************************
Хоће ли се најзад људи организовати и стати на пут ОВОЈ ФАМИЛИЈИ НАСТРАШНИЈИХ САТАНИСТА НА СВЕТУ ----- ХОЋЕ ЛИ ИХ НЕКО ВЕЋ ЈЕДНОМ ЗАУСТАВИТИ........

Izuzetan prijevod na ćirilicu sa iznimkom ekavice u originalnome glagolu "sudjelovati"
 
Масонерија на делу!
Сва недела су финансирали током историје.

Masonerija na djelu!
Sva nedjela su financirali tijekom historije

- - - - - - - - - -

ja sam čitao Ekonomist do prije par mjeseci... mnoge stvari koje su najavljivali (a tiče se ekonomije naravno) su se obistinile...

aha, tek buš videl
 


za razliku od ostalih manipulativnih postavki, ovde je nekako priča - nedorečena
ok, privlači decu, ok predstavlja kugu, masovnu smrt ili katastrofu
ali opet nedorečeno

kod Putina je objašnjen heikopter i mali dječak koji kusa ali ovde kod frulaša nema neke posebne naznake?
da nije reč o obaveznom američkom cepivu?

Ona priča o važnosti preventivnog vakcinisanja ali pod obavezno i bez prava na odbijanje.
Deluje pošteno
Ima tu raznih jedinjenja pa i onog koagulacionog jedinjenja nazvanog odmilošte Vitamin K koji se daje bebama odmah po rodjenju pod obavezno iako većini beba on ne treba?
Javila se forumašica da nahvali taj vitamin K jer je baš njoj trebao, jeste da je to slučaj 1 u 10.000 ali se javila odmah po postavljanju komentara.
Komentar je glasio da to prirodno jedinjenje zaista pomaže u sprečavanju preobilnog kravarenja ali šta je sa veštačkim molekulima koji se proizvode u laboratoriji mućkanjem i centrifugalnim kretanjem?
Naravno čim se javila srećna dobitinica na forumu svaka dilema je pala u vodu ko rukom odneta.
Dotična je iz Bosne i nema veze što visokoškolovani umovi lupaju glavu kako da dokažu štetnost patenta zakonom zaštićenog pa nemaju baš puno manevarskog prostora nad istim u nezvisnoj laboratoriji van mafijaškog sistema.
Hemijski mogu da dokažu ali pravno ne smeju da se oglase

Čim je Bosanka zaključila šta njoj prija ba - primarijusi, docenti i profesori van američkog miljea mogu slobodno da ga tupe.
Čudo nikad se ne jave na forum u roku od odmah oni kod kojih je zakazalo dete zbog obavezne medicine?
Izgleda nisu plaćeni

Znate - to se samo drugome može desiti, vama nikad ništa.
 
Шта се десило 11.3 ове године?

Путин такође једини има наочаре овде, подсећају на ове из филма "They Live", где помоћу наочара главни лик види скривене поруке у медијима и ванземаљце који контролишу свет.
Мада мислим да су ванземаљци у филму алегорија за елиту.

И шта ће да се деси 11.5...
 
Шта се десило 11.3 ове године?

Путин такође једини има наочаре овде, подсећају на ове из филма "They Live", где помоћу наочара главни лик види скривене поруке у медијима и ванземаљце који контролишу свет.
Мада мислим да су ванземаљци у филму алегорија за елиту.

И шта ће да се деси 11.5...

Ako gledamo američko numerisanje datuma onda bi to trebalo da bude treći i peti novembar, jer oni pišu datume počev od godine pa mesec i na kraju dan.
Možda je neki psalm iz biblije, i to mi pada na pamet. Ko ima vremena i zna da obradi bibliju može da nam da te citate pa da malo polemišemo i na tu temu.
 
Ako gledamo američko numerisanje datuma onda bi to trebalo da bude treći i peti novembar, jer oni pišu datume počev od godine pa mesec i na kraju dan.
Možda je neki psalm iz biblije, i to mi pada na pamet. Ko ima vremena i zna da obradi bibliju može da nam da te citate pa da malo polemišemo i na tu temu.

Да то ми није пало на памет за датум.
Покушао сам сам да нађем то за библију али има из различитих поглавља.
Мада шта може стрела да значи? Рат?

Онда има такође и слика која стоји у прашини, можда означава умирање културе.
 
Онда има такође и слика која стоји у прашини, можда означава умирање културе.

svi crno beli su klonovi... najzanimljiviji su cercil i macak cerekalo... 3. novembar je prvi udar a 5-og uzvratni jer ce svi biti u soku sta se desilo... umetnost je ukras na groblju civilizacije... ovo kao sgt peper....

.

- - - - - - - - - -

inace putin nema desnu saku kojom direktno upravlja svirach smrti

- - - - - - - - - -

takođe eksplozija je samo na istoku a putin je izgleda na pogresnoj strani, da li slucajno ili namerno bumo vidli
 
svi crno beli su klonovi... najzanimljiviji su cercil i macak cerekalo... 3. novembar je prvi udar a 5-og uzvratni jer ce svi biti u soku sta se desilo... umetnost je ukras na groblju civilizacije... ovo kao sgt peper....

.

- - - - - - - - - -

inace putin nema desnu saku kojom direktno upravlja svirach smrti

- - - - - - - - - -

takođe eksplozija je samo na istoku a putin je izgleda na pogresnoj strani, da li slucajno ili namerno bumo vidli

Има десну шаку, само зумирај на слици, мада као што сам већ рекао, Путин једини има наочаре кроз које има нормалну боју коже, а такође ми је занимљива ова девојчица која гледа све њих и летећа касица прасица.
 
Има десну шаку, само зумирај на слици, мада као што сам већ рекао, Путин једини има наочаре кроз које има нормалну боју коже, а такође ми је занимљива ова девојчица која гледа све њих и летећа касица прасица.

ma prze raju... ne smeju da kazu da avioni padaju jer planeta niburu deluje na magnetno polje zemlje i da je sve otislo u tri lepe... kad pocnu da padaju komete tek tad ce biti vatrometa
 

Back
Top