Kako deinstalirati nesto za sta nema deinstalacije?

movie

Početnik
Poruka
33
Ovako, instalirao sam Prince of Persia i sada pisalo da mora da se restartuje komp da bi krenula igrica i ja restartovao, ono nista, a nema deinstalacije, ubacio sam CD i pokusao sa instalacijom da vidim da li ce izbaciti za 'uninstall' ono nema nista, pokrene instalaciju. Skidao sam Revo i nista. Koji mu je djavo i kako da se otarasim? :o
 
Skini Unlocker i sa njim iz program files-a izbrisi igricu.Unlocker na google-u gde hoces.Instaliraj ga i bice ti u desnom kliku.Probaj na folder igrice da izbrises,ako nece,onda otvori folder sa igricom i brisi folder po folder dok ne dodjes do fajlova,onda zatvori folder i izbrisi ceo folder igrice.

To ce mi u potpunosti izbrisati sve fajlove te igrice iz sistema?
 
To ce mi u potpunosti izbrisati sve fajlove te igrice iz sistema?
A odakle bi ti hteo da je izbrises,ako ti je na desktopu uradi to sa tim programom isto desni klik i obrisace ga sa desktopa,a ostace u All programima odakle ces moci ponovo da je pokreces.Rekao si da hoces da izbrises igricu a neznas kako,a nisi rekao odakle.Ovo ce ti biti jos prostije.
 
Obrisao sam sve fajlove, i je l' su sada svi fajlovi iz celog sistema uklonjeni ili sta?

Još do sasda nisamm se sreo sa instalacijom koja 100% obriše SVE fajlove koji su predhodno bili instalirani poogtovo što prosećno ima cca min 500 fajlova ako si sigurno znaš da ih više nemaš svaka tebi čast pogotovo ako ih brišeš ručno kako su ti preporučili
 
Пробај овим чудом http://www.voidtools.com/downloads/
Када га инсталираш (можеш у систем, а може и портабл, како ти се већ свиђа) и покренеш укуцај Prince of Persia или шта већ има везе са игром па га тако уклони.

Procistio sam CCleanerom. :)

- - - - - - - - - -

@jolemisa, procistio sam CCleanerom. :D
Hvala puno za pomoc! :D
 

Back
Top