Srbija,..........nema nikakve probleme!?

ustanik

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
444
Sudeći po medijima iz kojih su isključeni svi oblici učešća javnosti u političko ekonomskom životu Srbije,
napokon je dostignut nivo Zapada, ......na kom se narod odavno za politiku ne zanima!
Čak i na političkim forumima, .....diskvalifikuju se svi takvi pokušaji!
Je li to nova kvaliteta srpskog društva????
 
to ti je sisem istreniraj narod nemastinom,i tv iliti hleba i igara,a za drugo se ni nema wremena,jos ako se neko i iscima,taj je odmah kvalifikowan ko nacionalista sto je jedino kod nas losa stwar..

Mislim da će -rijalitiji- izbaciti sport kao skup opijum masa,
to će masmedijski idioti u ljudskom obliku ubrzo održavati svjetske kretenijade!!!:per:
 
Srbija je zombi država tako da me ne čudi to što nikoga više ne interesuje politika. Ljudi su nezaposleni ili se tresu da ne dobiju otkaz i to je jedino što ih trenutno zanima, a ove Vučićeve grandomanske, ludačke vizije o velelepnim građevinama su bajke u koje više niko ne veruje. Po Beogradu otpadaju fasade, padaju ljudima na glavu, grad nije u stanju da ih popravi, ali zato prave Dubai.

Svaki građanin Srbije duguje preko 3000 evra, a vlast (čitaj: Vučić) tvrdi da rezultati nikad nisu bili bolji.

Potpuno ludilo, ali potpuno.
 
Srbija je zombi država tako da me ne čudi to što nikoga više ne interesuje politika. Ljudi su nezaposleni ili se tresu da ne dobiju otkaz i to je jedino što ih trenutno zanima, a ove Vučićeve grandomanske, ludačke vizije o velelepnim građevinama su bajke u koje više niko ne veruje. Po Beogradu otpadaju fasade, padaju ljudima na glavu, grad nije u stanju da ih popravi, ali zato prave Dubai.

Svaki građanin Srbije duguje preko 3000 evra, a vlast (čitaj: Vučić) tvrdi da rezultati nikad nisu bili bolji.

Potpuno ludilo, ali potpuno.

Ko im je kriv, ....kad neće da se suoče s'lažju ko istinom, ....pa da i' Vukodlak povede u Europu!!!:D
 
Mislim da će -rijalitiji- izbaciti sport kao skup opijum masa,
to će masmedijski idioti u ljudskom obliku ubrzo održavati svjetske kretenijade!!!:per:
Ко уопште гледа те ријалитије?

Зар не постоје дугмићи на даљинском за телевизор?

(Лично, не знам никог ко то гледа. И гадим се свих тих приземних видова "забаве"... Али, остављам могућност да је средина у којој се крећем нешто изнад тзв. "просечног" човека и грађанина).
 
Srbija je zombi država tako da me ne čudi to što nikoga više ne interesuje politika. Ljudi su nezaposleni ili se tresu da ne dobiju otkaz i to je jedino što ih trenutno zanima, a ove Vučićeve grandomanske, ludačke vizije o velelepnim građevinama su bajke u koje više niko ne veruje. Po Beogradu otpadaju fasade, padaju ljudima na glavu, grad nije u stanju da ih popravi, ali zato prave Dubai.

Svaki građanin Srbije duguje preko 3000 evra, a vlast (čitaj: Vučić) tvrdi da rezultati nikad nisu bili bolji.

Potpuno ludilo, ali potpuno.
Jeste, potpuno loodilo! Ali, verovatno se LOODILOM ZARAZIO kod ProSERbija Borisa?

PRELAZNO je to! ;)
 
Sudeći po medijima iz kojih su isključeni svi oblici učešća javnosti u političko ekonomskom životu Srbije,
napokon je dostignut nivo Zapada, ......na kom se narod odavno za politiku ne zanima!
Čak i na političkim forumima, .....diskvalifikuju se svi takvi pokušaji! Je li to nova kvaliteta srpskog društva????

Kreso, sve je to sporedno u odnosu na nemirni CNS :mrgreen:
 

Back
Top