Kako do Temisvara?

pele27

Primećen član
Poruka
959
Evo da i ovde iznesem problematiku, mozda neko ima vise iskustva..
Dakle, treba da iz Beg stignem do Temisvara na aerodrom..znaci iz Beograd te varijante nema koliko mogu da primetim, osim sopstvenim kolima. Medjutim parking tamo na aerodromu je pakleno skup. Tako da vrtim sve moguce varijante na temu ali ne vredi.. Pitanje je, ako neko zna - da li postoji neka veza nekim prevozom iz Vrsca do Temisvara?
 
Do Vrsca ima 4x, a imas i kombi prevoz do temisvara, a nemam pojma odakle, to uvek naletim kad trazim nesto drugo...ali znam da voze jos uvek...
Neki od tih vozova idu direktno do Temisvara.Googlaj beovoz pa ce ti izaci ceo vozni red za pancevo i vrsac , tu idu i ti za Temisvar, pruga zbog renoviranja ne radi od 10-15h
 
imas kombi prevoz iz beograda, izguglaj i rezervises telefonom cak dolaze da te pokupe sa zeljene adrese.

- - - - - - - - - -

ja sam isao zadnji put pre dve godine, cini mi se da sam platio 75 eura za tri osobe, u jednom smeru naravno
 
Evo da i ovde iznesem problematiku, mozda neko ima vise iskustva..
Dakle, treba da iz Beg stignem do Temisvara na aerodrom..znaci iz Beograd te varijante nema koliko mogu da primetim, osim sopstvenim kolima. Medjutim parking tamo na aerodromu je pakleno skup. Tako da vrtim sve moguce varijante na temu ali ne vredi.. Pitanje je, ako neko zna - da li postoji neka veza nekim prevozom iz Vrsca do Temisvara?

imas bus iz BG do Vrsca a od Vrsca do Temisvara ide bus vise puta dnevno.
 
imas bus iz BG do Vrsca a od Vrsca do Temisvara ide bus vise puta dnevno.

Ovo je cool varijanta, naravno da do Vrsa mogu iz Bg i busom i vozom..ali fora je sto nema trika da saznam nista o vremenima polazaka buseva iz Vrsca ka Temisvaru..dakle, STUP Vrsac, autobuska stanica Vrsac - nikakva mogucnost saznanja tako necega..uzas..
Hteo bih da eventualno izbegnem Geu i tako te jer je to preskupo..skuplji mi je taj transfer do Temisvara i nazad nego let avionom i boravak tamo..
 
Ne bih sigurno pitao ovde da nisam sve varijante vise guglao, celo jutro i ne vredi..ne mogu da dodjem ni do kakvog reda voznje iz Vrsca do Temisvara..kao da to ne postoji..

Brate, slabo guglas ocigledno

http://www.vrsacplus.com/index.php/voz-temisvar-vs-bg

http://evrsac.rs/index.php/info/voz

http://redvoznje.stup.rs/Default.aspx


Voz:

http://www.zeleznicesrbije.com/acti.../medjunarodni_saobracaj/cene_prevoza_v01.html

BANAT SPECIJAL
Relacija

2.razred


EUR
Beograd - Temišvar - Beograd

14,00

Uostalom pozovi zeleznicku stanicu u beogradu pa pitaj, ja znam da ima voz direktno do Temisvara iz BG.

Slabo guglas sinak, slabo

pozovi 011 360 28 99

Call centar Zeleznica
 
Poslednja izmena:
Jacob, hvala na linkovima.
Da me ne smatrate glupavim, nisam vam sve rekao..Mozda slabo guglam ali je nromalno da sam zvao Zeleznicku u Beogradu...Banat specijal NE POSTOJI, tako rece snajka u call centru i jos me pita odakle mi ideja za to i cena..ja sokiran..kao mogu sa Dunav stanice do Vrsca pa da se za dalje snadjem..

Inace sve te linkove sam ja jos sinoc pregledao..Ono na vrsacplus je postavljeno pre ravno 3 godine tako da sumnjam da to i dalje stoji. Jbg nedelja je i niko se nigde ne javlja na telefone.. Dakle, umem da dodjem do Vrsca iz Bg ali za dalje je problem..
 
Poslednja izmena:
Jacob, hvala na linkovima.
Da me ne smatrate glupavim, nisam vam sve rekao..Mozda slabo guglam ali je nromalno da sam zvao Zeleznicku u Beogradu...Banat specijal NE POSTOJI, tako rece snajka u call centru i jos me pita odakle mi ideja za to i cena..ja sokiran..kao mogu sa Dunav stanice do Vrsca pa da se za dalje snadjem..

Inace sve te linkove sam ja jos sinoc pregledao..Ono na vrsacplus je postavljeno pre ravno 3 godine tako da sumnjam da to i dalje stoji. Jbg nedelja je i niko se nigde ne javlja na telefone.. Dakle, umem da dodjem do Vrsca iz Bg ali za dalje je problem..

ja sam guglao prosle godine i nadjoh bus da ide svaki dan vise puta dnevno iz Vrsca.

Sacekaj sutra pa okreni stanicu u Vrscu.
 
Evo da i ovde iznesem problematiku, mozda neko ima vise iskustva..
Dakle, treba da iz Beg stignem do Temisvara na aerodrom..znaci iz Beograd te varijante nema koliko mogu da primetim, osim sopstvenim kolima. Medjutim parking tamo na aerodromu je pakleno skup. Tako da vrtim sve moguce varijante na temu ali ne vredi.. Pitanje je, ako neko zna - da li postoji neka veza nekim prevozom iz Vrsca do Temisvara?

biciklo,auto,voz...
 
zovi onda bas pa pitaj ili najlakse kod njih na salter, prosetaj pa nek ti izlista direkt do temisvara
ili barem vrsca
jer oni oce da se prave blesavi da ne dizu slusalice. pa je bolje na salter

a idioti sa zeleznicke bi mogli da azuriraju sajt

- - - - - - - - - -

imas i opciju preko agencija izlet u temisvar oko 12-15e je...ti ih iskoristis za prevoz
mana je sto idu samo vikendom, pa ne znam jel ti se uklapa

http://www.travellino.rs/PageType2.aspx?id=230&type=2
http://www.lavli.rs/temisvar-jednodnevni-izlet.php
 
Ako neko planira da ide svojim kolima do aerodroma u Temisvaru, kako je neko gore napisao, parking je dosta skup. Isplati se samo u slucaju ako se dogovorite sa nekim da delite parking karticu.
Evo na primer mi smo kupili karticu, nije vezana za vozilo, i prenosiva je, vazi za neogranicen broj koriscenja parkinga, ali je ogrnaicena na dva meseca (mi smo tu izabrali, a imate i na 1 nedelju, 1 meseca, dva, tri i vise).

Mi konkretno imamo karticu koja vazi do 16.januara 2017. , pa ako slucajno nekome od vas treba mozemo da se dogovorimo za koriscenje. Parking je 20 metara od ulaska na terminal, znaci nije nigde zabaceno.
Inace za taj parking (P2) nedelju dana izadje 250 LEI, mesec dana oko 300 LEI, 2 meseca 350 LEI ,itd. Isplati se samo ako treba da idete vide puta, ili ako delite trosak sa nekim.


Ko ne zeli da ide svojim kolima, odlazak je takodje moguc i sa Gea tursom, 15e je po pravu, ali sam videla tj. citala da su putnici nezadovoljni njihovom uslugom. Ja licno nisam putovala sa njima nikad, pa ne bih mogla ni da komentarisem.

Postoji varijanta da odete vozom do Temisvara, pa da do aerodroma odete lokalnim autobusom. Inace autobusi idu do nekih 23h, pa ako se na primer nocu vracate, mogli biste samo taksijem do grada da se vratite, pa da cekicanje do prvog voza BG..

Ili na primer dodjete do Temisvara kolima, parkirate kod Shoping mola Julius mall (parking se ne placa), pa onda lokalnim busom do aerodroma... Ima more varijanti.
 
Ako neko planira da ide svojim kolima do aerodroma u Temisvaru, kako je neko gore napisao, parking je dosta skup. Isplati se samo u slucaju ako se dogovorite sa nekim da delite parking karticu.
Evo na primer mi smo kupili karticu, nije vezana za vozilo, i prenosiva je, vazi za neogranicen broj koriscenja parkinga, ali je ogrnaicena na dva meseca (mi smo tu izabrali, a imate i na 1 nedelju, 1 meseca, dva, tri i vise).

Mi konkretno imamo karticu koja vazi do 16.januara 2017. , pa ako slucajno nekome od vas treba mozemo da se dogovorimo za koriscenje. Parking je 20 metara od ulaska na terminal, znaci nije nigde zabaceno.
Inace za taj parking (P2) nedelju dana izadje 250 LEI, mesec dana oko 300 LEI, 2 meseca 350 LEI ,itd. Isplati se samo ako treba da idete vide puta, ili ako delite trosak sa nekim.


Ko ne zeli da ide svojim kolima, odlazak je takodje moguc i sa Gea tursom, 15e je po pravu, ali sam videla tj. citala da su putnici nezadovoljni njihovom uslugom. Ja licno nisam putovala sa njima nikad, pa ne bih mogla ni da komentarisem.

Postoji varijanta da odete vozom do Temisvara, pa da do aerodroma odete lokalnim autobusom. Inace autobusi idu do nekih 23h, pa ako se na primer nocu vracate, mogli biste samo taksijem do grada da se vratite, pa da cekicanje do prvog voza BG..

Ili na primer dodjete do Temisvara kolima, parkirate kod Shoping mola Julius mall (parking se ne placa), pa onda lokalnim busom do aerodroma... Ima more varijanti.

Postovani, zainteresovan sam za deljenje parking kartice za period od 31.12.2016 godine do 05.01.2017 godine. Da li je to izvodljivo? Pozdrav
 
Ako neko planira da ide svojim kolima do aerodroma u Temisvaru, kako je neko gore napisao, parking je dosta skup. Isplati se samo u slucaju ako se dogovorite sa nekim da delite parking karticu.
Evo na primer mi smo kupili karticu, nije vezana za vozilo, i prenosiva je, vazi za neogranicen broj koriscenja parkinga, ali je ogrnaicena na dva meseca (mi smo tu izabrali, a imate i na 1 nedelju, 1 meseca, dva, tri i vise).

Mi konkretno imamo karticu koja vazi do 16.januara 2017. , pa ako slucajno nekome od vas treba mozemo da se dogovorimo za koriscenje. Parking je 20 metara od ulaska na terminal, znaci nije nigde zabaceno.
Inace za taj parking (P2) nedelju dana izadje 250 LEI, mesec dana oko 300 LEI, 2 meseca 350 LEI ,itd. Isplati se samo ako treba da idete vide puta, ili ako delite trosak sa nekim.


Ko ne zeli da ide svojim kolima, odlazak je takodje moguc i sa Gea tursom, 15e je po pravu, ali sam videla tj. citala da su putnici nezadovoljni njihovom uslugom. Ja licno nisam putovala sa njima nikad, pa ne bih mogla ni da komentarisem.

Postoji varijanta da odete vozom do Temisvara, pa da do aerodroma odete lokalnim autobusom. Inace autobusi idu do nekih 23h, pa ako se na primer nocu vracate, mogli biste samo taksijem do grada da se vratite, pa da cekicanje do prvog voza BG..

Ili na primer dodjete do Temisvara kolima, parkirate kod Shoping mola Julius mall (parking se ne placa), pa onda lokalnim busom do aerodroma... Ima more varijanti.


Ja sam rezervisala taj geaturs kombi prevoz do temisvara. Nije mi se cinilo losa ideja. Ako bih mogla da znam zbog cega su ti putnici bili nezadovoljni da odma potrazim drugu varijantu
 
Ja sam putovala više od deset puta preko Geatursa, najčešće do Soluna i nazad. Oni voze i do Temišvara.
Samo jednom nisam bila zadovoljna zbog prebrze vožnje.
Generalni utisak o njima je veoma pozitivan.
 

Back
Top