Problem sa mišem

Bodo

Početnik
Poruka
48
Pozdrav.
Ako sam pogrešio mesto teme, prebacite me.
Imam problem sa mišem. Naime, kad ga pomeram u nekom određenom smeru
kursor se kreće u nekom drugom. Preciznije, kad miša pomerim na gore, strelica ide desno.
Hvala.
 
Ja takođe pretpostavljam da je pokvaren..... Odjednom se počeo čudno ponašati, takoreći pred mojim očima.
Još jedno dodatno pitanje, za sve one koji imaju kakvu ideju ili predlog.... Da li ima kakav program
koji bi mogao podešavati smer kretanja kursora ( nešto kao zamena funkcija desnog i levog tastera na mišu,
ako me razumete), tako da ga na neki način zavaram.
 
Ja takođe pretpostavljam da je pokvaren..... Odjednom se počeo čudno ponašati, takoreći pred mojim očima.
Još jedno dodatno pitanje, za sve one koji imaju kakvu ideju ili predlog.... Da li ima kakav program
koji bi mogao podešavati smer kretanja kursora ( nešto kao zamena funkcija desnog i levog tastera na mišu,
ako me razumete), tako da ga na neki način zavaram.
Sve sto imas o podesavanju misa ti je u kontrol panelu i tamo probaj da ga kako ti kazes "Izvaras".
 
Sve sam to već isprobao i ništa nema za moj problem. Pomislio sam da su možda drajveri
napravili zbrku ali ne vjerujem. Čini mi se da je jedino rešenje, kupovina novog miša.
Sačekaću još neko vreme, ako slučajno ko ima kakvo rešenje, a onda pravo trgovina.
Hvala i pozdrav.
 
Bojim se da ce ipak trgovina jedino da pomogne.Ili ako si malo vicniji sa srafcigerom,otvori ga i sa stapicem za ysi,ako imas i malo alkohola natopi stapic i malo procisti laser.Mozda je kroz onu prozirnu plastiku provukao malo prasine na laser pa zeza,ako nisi daj nekom ko je malo vestiji,jer moze da uspe.Veruj mi jer su stari misevi bolji od nekih novih,pa i skupljih,jer vise ni cena ne garantuje kvalitet.
 
Ja takođe pretpostavljam da je pokvaren..... Odjednom se počeo čudno ponašati, takoreći pred mojim očima.
Još jedno dodatno pitanje, za sve one koji imaju kakvu ideju ili predlog.... Da li ima kakav program
koji bi mogao podešavati smer kretanja kursora ( nešto kao zamena funkcija desnog i levog tastera na mišu,
ako me razumete), tako da ga na neki način zavaram.

Naravno tajko nešto postoji Control Panel Mouse prva kartica čekiraš Button Configration
 

Back
Top