Poroblem sa JAVOM na stranicama za gledanje filmova

Željana Crnokrak

Početnik
Poruka
2
Pozdrav svima, nova sam ovde, trazila sam slican problem ali resenje nisam pronasla. Naime, na bilo kojoj stranici za gledanje filmova bilo da je to Filmovizija, Vojvodinanet i slicno ne mogu da pustam film ili seriju jer mi ne iskace prozor gde bih stiklirala RUN THIS TIME. Imala sam najnoviju verziju Jave, medjutim tamo nema opcija da namestim na medium, bilo mi je podeseno na high i naravno nikada mi ne iskace prozorcic mogu doveka cekati. Zatim sam instalirala verziju 7 79 gde ima medium opcija i opet nista. Pokusala sam i da dodam u EDIT SITE LIST aderu filma i opetnista. Molim za pomoc, hvala svima unapred.
 
Problem je u Chrome-u, jer je sa novom verzijom Chrome-a Java iskljucena po automatizmu, planiraju da menjaju neke stare tehnologije, pa je zato Java iskljucena.

Ako koristis Chrome, ukucaj ovu adresu chrome://flags/.
Nadji Enable NPAPI Mac, Windows.
Idi Enable. Restartuj Chrome i Java ce proraditi.

Ili ako ti je sve ovo cimanje, koristi Firefox ili neki drugi program.

Ako ne koristis Chrome, onda ne znam sta je problem.

Sa prethodne teme. Meni na Chrome Java uopste nije radila.
Google je odlucio da neke stare tehnologije izbaci iz Chrome-a, pa zato u najnovijoj verziji ne radi Java tj. mora se rucno ukljuciti.
 
nije los ovaj popcorn na prvu loptu.

sto se tice filmovizije problem pripisujem browserima koji su postali cudovista koja jedu memoriju a ne mogu izvrsiti prost zadatak kao sto je otvaranje stranica.

upravo zbog raznih problema sam koristio i maxthon i palemoon i probao jos neke browsere a sad na windows 8.1 koristim explorer 11 i dobro vrsi za sada taj posao

jos nesto , na filmoviziji , tik iznad prozorica pritiskom na strelicu mozes odabrati izvor emitovanja i meni najbolje radi na- gorilavid , thevideo , vidzi pa i novamov .
 

Back
Top