Popers
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Popers

Iskusan
    Učlanjen
    15.04.2012.
    Pol
    ženski
    Novi Beograd, centar modernapevacica.wordpress.com
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    125

Podrazumevano Popers

Danas sam otisla na moj fejsbuk, onako da vidim sta rade ljudi. Moji prijatelji. I odem tako na profil mog bivseg decka iz Izraela. Ja nisam zaljubljena u njega, ali sam pozelela da vidim sta radi i kako je. Potpuno sam se odljubila. Medjutim, samo vidim da je postao prijatelj sa nekom opajdarom od 30ak godina, starijom od mene i pitam se: "Sta ti imas da se druzis sa njom?" Posto kod njega nema nekih slika, razmisljala sam na koji profil jos da odem da bih saznala nesto o njemu i slucajno se setim da odem kod njegove zene. I tacno sam mogla da vidim. Ona je tu nasnimala masu gluposti. Ona se bekelji, ona se beci, ona se kezi, ona pokazuje musavo najmladje dete, ona pokazuje ono dosadno starije dete, koje ima konjske zube kao ona. Mog bivseg decka - nigde. U stvari, ima na jednoj slici, na kojoj je on, naravno, sladak, ali nista vise. Pozovem ja Binu da vidim sta se desava, kad mi Bina kaze da je trudna i da ne moze da jurca za mojim bivsim deckom, jer ima pametnija posla. Ne mogu da verujem, da ona kaze da je moja najbolja drugarica. Ja sam njoj prava drugarica, jer sam joj rekla da je taj njen decko sa kojim je u nemoralnoj zajednici trudna, jedan licemer i smokljan. On je debeo i uzasno pokvaren. Pored toga, on se samo slepa uz nju, jer ne radi nista. Kupio je neki Tojotin djip i slikao se s njim da pokaze kao da on nesto moze. Mislim da su mu to kupili mama i tata da bi mogao da se ozeni, ali, eto, napumpao je Binu, pa sada neka gledaju, sta ce. Ako me pita da joj pomognem, necu je odbiti, jer sam ja postena, ali samo neka zna da cu joj spomenuti, kako me je izdala kada je bila najpotrebnija.
    Moj bivsi decko bas dobro izgleda i dalje. Mogu da kazem da sam na slikama primetila onaj setni pogled, kako mu ja nedostajem. Sta da radim, kada sam fatalna kao droga. Da li vam se desava, da vam se neko toliko svidja da potpuno odlepite za njim. Cula sam negde: Da li se leptiricima trepere ljudi u stomaku, kada se zaljube?

Elita
    Učlanjen
    28.11.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Popers

Leptirićama trepere cice (mace) u stomaku
    Lock