Zbog nje su decki pishali sedechki

Smoriša

Ističe se
Banovan
Poruka
2.553
Isto kao i meni ce ti biti. Ja imam 38 i meni je to proslo da nisam ni trepnuo. Gle da sam uzeo neku i trpio je ozenio bi se, ali to je stvarno onda bas trpljenje jer sta one danas ocekuju od nas, to je cisto izivljavanje. Mnogi su trpili po par godina i onda pukli i rastavili se.
Zato ja moram naci neku sa kojom ce mi biti dobro. Razmisljao sam da cak i nije lose to pod stare dane naci neku zenu. Njoj su deca odrasla i onda mozes sa njom provoditi vreme, samo treba paziti da to nije neka ludara.
Sinnketov post iznad me naveo da otvorim ovu temu. Evo i linka. http://forum.krstarica.com/showthre...ao-i-nekad?p=30221943&viewfull=1#post30221943

A Sinnke realno nije usamljen kada ovo govori pa me zanima sta to zene toliko traze u vezi i po cemu su toliko zahtevne i kakvo je to izivljavanje.:zelenko:
Moje iskustvo i nije bas ovakvo, ali ajde da vidimo sta misle drugi.:per:
 
Poslednja izmena:
Momci ajmo neke konkretne price, a ne prazno teoretisanje.
Konkretne priče bi bile mnogima neverovatne. Ipak su razne društvene predrasude još suviše ukorenjene.

Lepo vreme, praznici, savršena kombinacija da vidim osobe koje dugo, dugo, nisam sreo. Naravno i da porazgovaramo.
Poneki nisu ni znali gde sam sada, ni šta mi se dešavalo u proteklom periodu.
Tokom razgovora pomene se i budućnost i lični planovi. Kažem i da imam nameru da se ponovo oženim. (Rođen sam 1943.)
Muškarci su to komentarisali različito, ali su žene – sve bez izuzetka - preporučivale da odustanem od te ideje! Nisam mnogo ispitivao zašto. Kada sam to prvi put čuo nisam čak ni pridavao neki značaj. Pošto se ispostavilo da sve žene misle isto, zamislio sam se. Mora da tu ima nečega.
Sada sam u nedoumici: možda je ipak bolje da ne čačkam mečku – bar imam neki svoj mir!

prosidba-1.jpg
 
Sinnketov post iznad me naveo da otvorim ovu temu. Evo i linka. http://forum.krstarica.com/showthre...ao-i-nekad?p=30221943&viewfull=1#post30221943

A Sinnke realno nije usamljen kada ovo govori pa me zanima sta to zene toliko traze u vezi i po cemu su toliko zahtevne i kakvo je to izivljavanje.:zelenko:
Moje iskustvo i nije bas ovakvo, ali ajde da vidimo sta misle drugi.:per:

Imam prijatelja...
imao sam prijatelja - uzela ga pod svoje

možemo da filozofiramo ko je tu kriv što se to desilo ona ili on ali...

prijatelj se sekira što posle nekoliko godina braka još nije zatrudnela
on je završio matematičku gimnaziju a ona medicinski faks
nabedila ga je da je oko plodnosti lakše da se muško testira nego žensko
ona ne voli neprijatnosti
ona voli samo lepe stvari
on je mamin sinčić iz Beograda
ona je pridošla seljančica koja se zaljubila u drugara sa imovinom
njena sestra nije želela da se zaljubljuje u nas ortake
ona joj je našla u koga da se zaljubi

prvo je izmenjala celokupan izgled stana njegove majke
a zatim je odlučila da im hitno treba njihov stan jer nije prirodno da se živi uz njegovu majku jer ne žive ni uz njenu
problem je što njena majka ne živi u Beogradu nego u nekom mestašcetu gde se koristi snaga vode za pravjenje brašna
to nije fensi

prestali smo da se družimo onog momenta kada je rekla da je morala da kupi klima uredjaj specijalno zbog nje jer je plakala od vrućine
ja sam rekao da ni tamo odakle je nema klima uredjaja ali ima potok da se razlade i plaknu
nikad mi to nije oprostila, u prvo vreme je napuštala prostoriju kad bih otišao kod druga sa kojim više nema druženja kao nekada

sa medicinskim fakultetom je rešila da bude farmaceut za privatnu firmu
svojim egoizmom je izdejstvovala da bude team leader manager
testovi za plodnost kod drugara su bili ok
ona ne želi da se testira

iako voli sve lepo pa i seks nije htela da kaže da koristi anti bebi pilule
da joj preči osećaj što robovski pravi drugima profit kao team leader
potpisala je da neće zatrudneti ali je to krila od drugara

on nju voli pa se ne razvode

priča o dve budale ništa više
 
U sustini, manje-vise je kako ona kaze. Jeste, mozes ti da kazes "necu, ne odgovara mi i gotovo". Ako je razumno ljudsko bice prihvatice to da i ti imas zelje, potrebe i da ti nesto ne odgovara. Ako nije to, e pa tu krece zvocanje, ucene i sl.
Zene i muskarci nemaju istu vrednost na trzsistu, a ako ti nesto neces (da ispunis neki njen sulud zahtev) ima njih 20 koji ce iz topa to da urade.

Mislim da nije fer da su muskarci oni koji treba da "dokazuju" svoju ljubav i cine ustupke i dok si dobar, imas njenu naklonost, kada nisi, pa lako ce se naci neko drugi.
Zamislimo kada bi tako veze funkcionisale, da zene "dokazuju" muskarcima da su vrednje njih i njihove paznje, ljubavi, skroz druga prica bi bila.
 
a da ne bude da su samo žene krive eto ima i nas muškaraca koji smo nekako sve pozitivne moguće osobine dodelili voljenoj
kako dani prolaze eliminišemo jednu po jednu nepravedno dodeljenu osobinu
posle šest meseci ne ostaje mnogo a posle godinu dana se pitamo šta ćemo sa gorom osobom od sebe?

- - - - - - - - - -

U sustini, manje-vise je kako ona kaze. Jeste, mozes ti da kazes "necu, ne odgovara mi i gotovo". Ako je razumno ljudsko bice prihvatice to da i ti imas zelje, potrebe i da ti nesto ne odgovara. Ako nije to, e pa tu krece zvocanje, ucene i sl.
Zene i muskarci nemaju istu vrednost na trzsistu, a ako ti nesto neces (da ispunis neki njen sulud zahtev) ima njih 20 koji ce iz topa to da urade.

Mislim da nije fer da su muskarci oni koji treba da "dokazuju" svoju ljubav i cine ustupke i dok si dobar, imas njenu naklonost, kada nisi, pa lako ce se naci neko drugi.
Zamislimo kada bi tako veze funkcionisale, da zene "dokazuju" muskarcima da su vrednje njih i njihove paznje, ljubavi, skroz druga prica bi bila.

evo zamišljam... mmmm... mmm.. mmmm... joj joj joj... mmmmm
čekaj malo... nešto će da traži skupo čim se ovoliko umiljava....

- - - - - - - - - -

"Sinka (Simka) čokolade se prave od lešnika i krave... " :hahaha:

Mnogo odraslih je ostalo pubertetski nezrelo i muški i ženske a mediji i manipulatori medijima to i žele
Sazrevanje je postalo otežano uz FB a ko slučajno sazri ima mnogo veći životni problem
Zato je sinke i pitao šta je pitao - šta raditi sa matorom osobom zakucanom u 14-oj godini?
 
Slabić najebe!
Žena ima svoj život,ja moj ne delim ni s kim! Možemo biti muž i žena ,ali ja sam ja.a ona je ona.Tu je tačka!
U svakom momentu,pošto se nismo rodili kao jedno,svako na svoju stranu kad nas više ništa ne drži zajedno!
To se u mom braku zna! Je li ti se nešto ne sviđa-voz! Isto važi i za mene!
Materijalna pozicija se lako reši!
I vidi-sve lepo ide...Nema svađe ,prebacivanja-sve je dobrovoljno!
Sad biva da se ne viđamo danima,jer je više kod matere koja je "kljoknula",pa idemo jedno za drugim bogami...
A te koje ucenjuju muževe? Njih sam svojevremeno vozao ko ofce...Stvar inteligencije...Bilo je i smešno...
A svakako ima tih ambicija da se upravlja tuđim životom.Slabići su žrtvice tih "tekunica" kako ih zove moja veca...
 
a da ne bude da su samo žene krive eto ima i nas muškaraca koji smo nekako sve pozitivne moguće osobine dodelili voljenoj
kako dani prolaze eliminišemo jednu po jednu nepravedno dodeljenu osobinu
posle šest meseci ne ostaje mnogo a posle godinu dana se pitamo šta ćemo sa gorom osobom od sebe?

oces da kazes da su sve zene gore od svih muskaraca, sta god znacilo to bolje i gore
pa dobro ali ako su potrebne onda valjda prosto to prihvatis... ili nisu potrebne pa se snadji sam ili sa ostalim muskarcima ; ))
valjda nema mnogo strasti u odnosima, mozda taj seks ali se dosta toga konstruise, kad predju strasti tako se pokvari
mada ko je normalan taj se do 30 ubrachi i ima decu
 
Sinnketov post iznad me naveo da otvorim ovu temu. Evo i linka. http://forum.krstarica.com/showthre...ao-i-nekad?p=30221943&viewfull=1#post30221943

A Sinnke realno nije usamljen kada ovo govori pa me zanima sta to zene toliko traze u vezi i po cemu su toliko zahtevne i kakvo je to izivljavanje.:zelenko:
Moje iskustvo i nije bas ovakvo, ali ajde da vidimo sta misle drugi.:per:

znas kako ne valja biti ni samoziv a ni papucar...
al mislim da sinke ima neku praistorijsku ideju o ulozi zene u braku...

- - - - - - - - - -

Imam prijatelja...
imao sam prijatelja - uzela ga pod svoje

možemo da filozofiramo ko je tu kriv što se to desilo ona ili on ali...

prijatelj se sekira što posle nekoliko godina braka još nije zatrudnela
on je završio matematičku gimnaziju a ona medicinski faks
nabedila ga je da je oko plodnosti lakše da se muško testira nego žensko
ona ne voli neprijatnosti
ona voli samo lepe stvari
on je mamin sinčić iz Beograda
ona je pridošla seljančica koja se zaljubila u drugara sa imovinom
njena sestra nije želela da se zaljubljuje u nas ortake
ona joj je našla u koga da se zaljubi

prvo je izmenjala celokupan izgled stana njegove majke
a zatim je odlučila da im hitno treba njihov stan jer nije prirodno da se živi uz njegovu majku jer ne žive ni uz njenu
problem je što njena majka ne živi u Beogradu nego u nekom mestašcetu gde se koristi snaga vode za pravjenje brašna
to nije fensi

prestali smo da se družimo onog momenta kada je rekla da je morala da kupi klima uredjaj specijalno zbog nje jer je plakala od vrućine
ja sam rekao da ni tamo odakle je nema klima uredjaja ali ima potok da se razlade i plaknu
nikad mi to nije oprostila, u prvo vreme je napuštala prostoriju kad bih otišao kod druga sa kojim više nema druženja kao nekada

sa medicinskim fakultetom je rešila da bude farmaceut za privatnu firmu
svojim egoizmom je izdejstvovala da bude team leader manager
testovi za plodnost kod drugara su bili ok
ona ne želi da se testira

iako voli sve lepo pa i seks nije htela da kaže da koristi anti bebi pilule
da joj preči osećaj što robovski pravi drugima profit kao team leader
potpisala je da neće zatrudneti ali je to krila od drugara

on nju voli pa se ne razvode

priča o dve budale ništa više

ako nisi izmislio,taj muzic je mentol sto je ne pedalira.on ne voli nju vec neku iluziju;)
 
Ako ima iko ko će te naterati da pišaš sedeći, onda za bolje i nisi, ćuti i sedi.
Takoe-sedi jedan tamo ...Ni za di si nisi...:hahaha::mrgreen:
Baš malčas mi veca kaže da bik mogo da metnem zavesu jer je skinula na pranje...
"Neću,pišem važnu stvar na forumu,nego posle mogu da ti operem penđer sikirom..."
Digla obe ruke i ode...
Penđer brez zavese-više svetla ionako tmuran dan...:mrgreen:
 
Takoe-sedi jedan tamo ...Ni za di si nisi...:hahaha::mrgreen:
Baš malčas mi veca kaže da bik mogo da metnem zavesu jer je skinula na pranje...
"Neću,pišem važnu stvar na forumu,nego posle mogu da ti operem penđer sikirom..."
Digla obe ruke i ode...
Penđer brez zavese-više svetla ionako tmuran dan...:mrgreen:

Vidis koliko si pod stresom od svega toga da ne mozes ni da opises to a da ne izvres govor i zategnes ga kao zavese na cedjenje.
Samo se smej, nema pike veceras za tebe kada ti bude rekla da je umorna i boli je glava.
 
A cak ni sex nije problem kao sto mnogi misle. Kao nema sexa veceras. Pa sta? Kao zeznula si me. Ali.... problem je sto je to uvod u jednu dugu krizu. A ta osoba je tu. Nema restarta, svako svojoj kuci, nedelju danda odmora. No no...

- - - - - - - - - -

Nađeš neku koju ne boli ništa, pa će i ova tvoja naprasno da ozdravi potpuno...

Aha i das joj super povod za jednu dobru parnicu. Vidis tu je problem. Sa dejkom mozes da se razidjes istog trenutka i nikom nista. Sa zenom je drugacije. Pogotovu posle godine braka. Mislis da nju briga da li ces da tucas neku drugu? Boli je uvo. Tucala je se sa tobom godinama. Nema tu sta vise da se proba. Na protiv dao si joj moralni luft da i ona trazi. Ali da se razidjete. Podelite steceno, deca? .....
 
:heart:
Mislim da je ovo, pre svega, tema za mene. Ja sam devojka, koja je po prirodi veoma skromna i ljubazna. Jedino sto trazim je ljubav i postovanje. Nazalost, u naletu nekog ludila, muskarci od vas traze samo jednu stvar, a to je seks. Kao sto je dobro poznato, ja sam nevina i to cu ostti dok se ne udam. Ako neko moze da me saceka i ispostuje, onda to treba i da uradi. Jednostavno, ja dajem ljubav i ocekujem ljubav. Zelim da se udam za decka, sa kojim cu imati porodicu, sa kojim cu ziveti u lepom stanu i sa kojim cu imati puno dece. Sta tu ne valja?:heart:
 

Back
Top