Nedoumica

Zoranna

Početnik
Poruka
8
Mislim da je ovo pitanje baš za podforum " psihologija ".
Da li treba reći ženi da njen muž, sa kojim ima dvoje odrasle dece, u drugom gradu ima dete od oko 6 godina sa drugom ženom i živi paralelan život.
 
Mislim da je ovo pitanje baš za podforum " psihologija ".
Da li treba reći ženi da njen muž, sa kojim ima dvoje odrasle dece, u drugom gradu ima dete od oko 6 godina sa drugom ženom i živi paralelan život.

Ukoliko je to tačno i ukoliko pretpostavljaš da će i njena rekacija biti primerena (da neće umesto svog muža početi da krivi tebe, ili naljutiti se na tebe, optužititi da izmišljaš i da hoćeš da joj rasturiš brak)
 
Slučajno sam upoznata.
Zanima me stav ljudi, da li žena ipak treba da sazna tu činjenicu da njen muž ima negde dete.
kako moze istina opet biti gora od zivota u lazi,to bi svaki pojedinac trebao da se zapita,i ne ona nije srecna u neznanju,to je protracen zivot,upropascen s lazovom,i da je neka manja stvar u pitanju
 
To je apsolutno tačno, ali ona ne zna šta on radi. I nije u pitanju samo švaleracija, već je on napravio i dete, novog naslednika imovine koju je ona sa njim stvarala i čuvala za svoju decu.
Da se razumemo, nemam ja nameru njoj to da kažem, ali da ste vi ta žena, da li bi voleli to da znate?

Imovinu su zajedno stekli te pravo na odluku oko podele imovine imaju OBOJE.

Svaka iole inteligentna žena nasluti da njen muž ima paralelan život, naročito nakon 6-7 i više godina vanbračne veze. Neke se prave da ne znaju jer im tako odgovara.
 
Slučajno sam upoznata.
Zanima me stav ljudi, da li žena ipak treba da sazna tu činjenicu da njen muž ima negde dete.
narawno da da.pa dal bi ti htela,swako bi hteo da zna.ne mesa se samó onaj kome nije stalo do powredjenog.

- - - - - - - - - -

To je apsolutno tačno, ali ona ne zna šta on radi. I nije u pitanju samo švaleracija, već je on napravio i dete, novog naslednika imovine koju je ona sa njim stvarala i čuvala za svoju decu.
Da se razumemo, nemam ja nameru njoj to da kažem, ali da ste vi ta žena, da li bi voleli to da znate?

iskreno ja ne bi smatrala prawim prijateljem nekog ko bi mi tako nesto precutao cak bi i prekinula kontakt sa takvom ósobom.
 
Bilo im lepo pa se omaklo..
Svaka cast tom čoveku.Ne zato sto je uradio glupost vec sto izdrzava dve porodice i uspeva da izbalansira takav odnos..
nije to lako nimalo,i retko ko bi uspeo.
toliko.
 
Zavisi ko je u pitanju. Ako je u pitanju neko ko nam je blizak, prijatelj, rodjak, pa verovatno nije ok kriti od prijatelja tako nesto.
Ako je neko levi, eto, neko koga znam, pa ga zena ili muz varaju, sta mene briga da ja delim tu pravdu. Neka se oni mlate oko toga, samo ja treba da se petljam u te ljubavne trougle i paralelograme, neka hvala.
 
Mislim da je ovo pitanje baš za podforum " psihologija ".
Da li treba reći ženi da njen muž, sa kojim ima dvoje odrasle dece, u drugom gradu ima dete od oko 6 godina sa drugom ženom i živi paralelan život.
*wodim se pretpostawkom da ti je bliska drug.
**wodim se p.da ti je toliko bliska da ti je waznija njena sreca od buducnosti waseg prijateljstwa,to je ljubaw stawiti dr na 1 mesto..

aj da razmotrimo razl.sit
1.ti joj ne kazes,ona sazna kad joj umre muz(od starosti)
2.ti joj kazes sada,ona nije znala
3.ti joj kazes sada,ona je znala
posledice
1.posle swih godina shwati da je ziwela u lazi,hladan tus pod stare dane.(ako sazna da si znala to je i was kraj.a i ako ti ocutis tolikó znaci da ti do nje stalo nije plus**)
2.
1.)moze da ti bude zahwalna-znaci pozitiwan ishod.
2.)da ti kaze da lazes(sto se lako moze opowrgnuti dokazóm A detetom:lol:,ili B slikama,itd..)
cak i da te manje woli posle toga(sto dr pricaju mada meni nije jasno zasto bi raskidala drugarstwo osim ako ne sazna da si joj dugo tajila) vracamo se na one ** gore.
3.ako je znala kazace ti to
1.)normalno,i zamoliti da ne siris dalje.
2.)ljuto,i brecnuti se na tebe,al opet wracamo se na one 2 zwezdice.

dakle odluka o ponasanju u datoj situaciji zawisi od toga koliko ti je stalo do doticne i sta si i zasto spremna da rizikujes;)

- - - - - - - - - -

Zavisi ko je u pitanju. Ako je u pitanju neko ko nam je blizak, prijatelj, rodjak, pa verovatno nije ok kriti od prijatelja tako nesto.
Ako je neko levi, eto, neko koga znam, pa ga zena ili muz varaju, sta mene briga da ja delim tu pravdu. Neka se oni mlate oko toga, samo ja treba da se petljam u te ljubavne trougle i paralelograme, neka hvala.
paralelograme xaxaxa
 

Back
Top