Kosovo pobedilo Srbiju

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
http://www.naslovi.net/2015-04-17/e-novine/kosovo-pobedilo-srbiju/14192657

Kosovo pobedilo Srbiju
17.04.2015 - 15:04e-Novine
image
Očaj i neverica, osećanja su koja prepljavljuju srbijanske sportsmene raspoređene po republičkim savezima i državnim funkcijama, nakon što je skrhani predsednik Olimpijskog komiteta Srbije (OKS) Vlade Divac saopštio da su iscrpljene sve mogućnosti oko sprečavanja prijema Republike Kosovo u Međunarodni olimpijski komitet (MOK)


Olimpijska disciplina za Albance: Poruka iz fašističke Srbije
Photo: Српски сабор Заветници/Facebook
Opsesivno-kompulsivna histerija srbijanskih sportskih zvaničnika glede albanskih sportista sa Kosova se, izgleda, privodu neslavnom kraju, jer svi ti nemušti jezici nisu uspeli da objasne svetskoj javnosti koliko je drska želja albanskih sportista sa Kosova da učestvuju u međunarodnim takmičenjima i možda, a ima i takvih indicija, pobede na nekom od njih.

“Nakon što smo iscrpeli sve mogućnosti oko prijema Kosova u MOK, ne smemo u drugi plan da stavimo našu osnovnu delatnost, a to je briga o srpskim sportistima i sprovođenje programa”, kazao je Vlade Divac u svojstvu nedoraslog predsednika OKS, nehotice otkrivajući šta je bio primarni zadatak ovog komiteta, ali i Ministarstva sporta oličenog u Vanji Udovičiću i ostalih slobodnih strelaca koji nisu upoznati sa Briselskim sporazumom.
Divac je takođe dodao da su OKS i MOK partneri, uprkos neslaganju po pitanju Kosova.
“Imamo fenomenalnu saradnju sa MOK, punu podršku u realizaciji naših programa i zadovoljni smo time. Naravno, postoje razlike i neslaganje u nekim stavovima po pitanju Kosova, ali ovo neslaganje nije i ne sme da bude prepreka u saradnji i razgovorima o brojnim temama”, istakao je Divac.
Ostaje nejasno zašto Divac nije zapretio istupanjem iz MOK kada je već godinu dana utukao u ćoravu i nesportsku rabotu sprečavanja mladih Albanaca sa Kosova da brane boje svoje nezavisne države? Pa kad već nismo uspeli da ih sprečimo u tom subverzivnom poslu, da makar dosledno fašistički odbijemo i primisao da bi sportisti iz Srbije mogli da se nađu u istoj sportskoj areni sa albanskim vršnjacima.

..........

Sve se plasim da su se nasi borili. A i ovaj je nenormalan.
 
Oni su ispunili formalne uslove... da ih prizna bar 5 nacionalnih saveza itd. Mi ne mozemo nista protiv toga.
Ako nismo sprecili priznanje kreature od strane stotinu zemalja, pa kako cemo da sprecimo da i sportska odelenja istih ponove postupak?
 
Ništa Platine, da plačemo ko babe i da radosno javljajmo jedni drugima najnovije vesti kako Šiptarima bilo bolje sa Srbijom nego sa njihovom mafijom
Americi naravno trebaju resursi a ne Šiptari, da im trebaju Šiptari lakše bi dolazili do izlaznih viza
Mislim jeftinije
 
Oni su ispunili formalne uslove... da ih prizna bar 5 nacionalnih saveza itd. Mi ne mozemo nista protiv toga.
Ako nismo sprecili priznanje kreature od strane stotinu zemalja, pa kako cemo da sprecimo da i sportska odelenja istih ponove postupak?
Овде је ипак, најчуднија улога уцењене кошаркашке слине, као и његов "минили рад" на ту тему!
Свако појављивање у медијима полуписменог идиота, изазива мучнину у стомаку пристојних људи!

ОВДЕ ЈЕ СВЕ РЕЧЕНО О ТОМ СКОТУ!
 
Ništa Platine, da plačemo ko babe i da radosno javljajmo jedni drugima najnovije vesti kako Šiptarima bilo bolje sa Srbijom nego sa njihovom mafijom
Americi naravno trebaju resursi a ne Šiptari, da im trebaju Šiptari lakše bi dolazili do izlaznih viza
Mislim jeftinije

Naravno. Da tamo postoje samo krokodili - njih bi podrzavali.

- - - - - - - - - -

дивац је само једна лопина, да има образа дао би оставку

Jes' ti od onih koji su Djokovicu zvizdali na basketu - samo zato sto navija za rivalski klub? :roll:
 
Vojnik pritrči časnoj sestri. Zadihan moli: "Molim, mogu li se sakriti pod vašu haljinu? Poslije ću objasniti ...."

Časna sestra pristane. Trenutak zatim pritrče dva vojna policajca i upitaju je da li je vidjela vojnika? "Otišao je u onom smjeru", odgovori sveta sestra.

Kad su policajci otišli, vojnik se izvuče ispod suknje, zahvali joj se i objasni da neće u Irak, na frontu.

Časna mu odgovori da ga potpuno razumije.

Vojnik doda: "Nadam se, da neću biti previše drzak, ako kažem, da sam opazio, da imate divne noge!"

Časna odgovori: "Da si pogledao malo više, opazio bi i krasan par jaja - ni ja neću u Irak!"
 
Gospoja Divac je ubila ono dete svojim kantrimenom prošle godine.
Država je to zataškala i gospodin Divac je zauzvrat posle nekoliko meseci kad je bilo glasanje za prijem šiptara u MOK bio "uzdržan"
odlicno je branio interese Srbije, evo nam rezultata

- - - - - - - - - -

izbrisana mi prethodna poruka kao odgovor platinu
 
Poslednja izmena:

Back
Top