Bezgresni ljudi sa foruma

prednost foruma je to sto ovde i misevi imaju glas.
pod miseve mislim na one piickice koji nemaju hrabrost da zastupaju svoje misljenje u rilu jel se plase pesnice u lice..


sto opet ne znaci da je njihovo misljenje bitno..jelte :kafa:

Mhm :kafa:

Takođe, marginalci i društveni otpadnici imaju privilegiju da dele isti virtuelni prostor sa umnim ljudima od kojih nešto mogu i da nauče, i to za dž. :aha2:
 
Kako ide ono "neka baci prvi kamen onaj koji nije gresan"?

No, nije ovo tema o religiji, vec o ponasanju nas forumasa. Cesto pisemo o pojavama u nasem okruzenju, neke od tih pojava osudjujemo, neke ne razumemo, neke zelimo da razumemo, ali ne mogu da se otrgnem utiska da jako lako kritikujemo svet i ljude oko nas, ali sta je sa nama forumasima? Jesmo li mi stvarno savrseni, dobri, bezgresni a ne deo tog sveta i drustva koje relativno cesto javno kritikujemo?

Nekada stekem takav utisak da smo mi na forumu nekakva drustvena elita koja sve gleda i analizira sa visine, a obicna raja nema pojma ni sta se desava ni sta joj serviraju.
E sad, ima li istine u tome? Da li je mozda psiholoski profil ljudi koji su na forumu drugaciji, tipa da su to ljudi koji vole da disktuju, analiziraju pojave, razmenjuju misljenja o tim pojavama, ili su ti ljudi u realu stvarno takvi kakvi jesu a mi smo eto neka kao "elita"?

A mozda samo umisljamo da smo bolji od njih, cim tako lako kritikujemo sve, a jesmo li zaista bolji? :think:
I ne samo to, ovde se lako formira misljenje mase. U kom smeru krenu prvi odgovori u tom smeru krene i tema.
Ili smo predugo svi ovde, pa pocinjemo da licimo jedni na druge. :lol:
 
prednost foruma je to sto ovde i misevi imaju glas.
pod miseve mislim na one piickice koji nemaju hrabrost da zastupaju svoje misljenje u rilu jel se plase pesnice u lice..


sto opet ne znaci da je njihovo misljenje bitno..jelte :kafa:

Ovo da urame svi koji imaju IQ veci od 100, da se ne iznenade kad nesto progovore.
Prvo izgradite sebi poziciju da niste misevi pa onda pricajte....znaci nista bez q.....
 

Back
Top