Turska priznaje genocid nad Jermenima

a malo ga ti proguta
mislim trebas se najpre
vratiti pedesetak godinoca
u rikverc za prvo poluvreme
e sta mi je to trebalo ako
iz bgd krene pritisak za tako
nesto onda je srbima najbolje
da odmah odu na kaptol
i izvinu se hrvatinama sta
su se sami pokokali dva
puta u pedesetak godinica :confused:
 
Zex:
Malocas slusam na radiju da je Turska izjavila da ce priznati genocid nad Jermenima. Mislim, trebalo je to odavno da urade, ali sad je pravo vreme za trgovinu. A Turci su neprejebivi trgovci... Da li ce i Hrvatska priznati genocid nad Srbima '91.-'95.?

To je Zex neka moda sad u svetu, da prvo prejebes nekog, poubijas i potamanis a onda se izvinjavas. Vidim ja da ce za koju godinu i Ameri da se izvinjavaju za Indijance koje su istrebili. Tipicno licemerje izmisljeno i upregnuto u amove od USA , kod politicara u malim drzava da se izdrkavaju sa tim. Nista novo, Deja Vu.
 
Zex:
Malocas slusam na radiju da je Turska izjavila da ce priznati genocid nad Jermenima. Mislim, trebalo je to odavno da urade, ali sad je pravo vreme za trgovinu. A Turci su neprejebivi trgovci... Da li ce i Hrvatska priznati genocid nad Srbima '91.-'95.?

А геноцид УСТАША У НДХ НАД СРБИМА 1941.-1045. то ће кољачи МОРАТИ ДА ПРИЗНАЈУ АКО ЖЕЛЕ У ЕУ - БЕЗ ОБЗИРА ШТО СУ НАШЕ ЛОПУЖЕ ПРЕДАЛЕ ВЕЋИНУ ДОКУМЕНАТА ОБАВЕШТАЈНИМ СЛУЖБАМА САД .

А геноцид КОМУНИСТА НАД СРБИМА ... четници, свештенство СПЦ, Голи оток и слично ???
 
КиМ:
Неће ватикан дозволити да једна римо-католичка земља буде оптужена за геноцид

Niko i neće celu zemlju optužiti, već samo pojedince, njene državljane
Btw: treba imati stomak za politiku: Evo, počeli im pregovori...odmah može i priznanje genocida, izvinjavanje i sve ostalo.....Hebeš takvo 'trgovanje' ljudskim životima i mrtvima....
 
samo da podsjetim ljude malo na temu

ARMENIA_-_EREVAN_-_COSTUMI_ARMENI.JPG


evo i sajta http://www.armenian-genocide.org/

i par slika

Armenian%20genocide,%202.jpg


armenian_genocide_1.jpg


armenian_genocide_2.jpg


 
a ja mislim da je to teranje turske da prizna genocid chist pederaj! kakve veze sa prijemom u EU ima neki dogadjaj od pre 80 god?

i hrvati imaju genocid od pre 60 pa ih niko nije tero...
nemci imaju josh veci pa nikom nishta...
englezi, francuzi, shpanci, portugalci i holandjani su imali kolonije s robovima pa opet nikom nishta...

i sad su samo turci zli, a oni su zlatni :( mislim... bruka
pa bugarska je imala nasilno proterivanje nebugara pre 40 god pa ulazi 2007.

:evil: e ako neshto mrzim to je licemerje!!!
ma treba da ih turci gone u 100 lepe i idu svojim putem. ne vidim shto je njima toliko bolje da budu u uniji. i tako ima samo da povecaju broj teroristichkih napada na sebe...
 

Back
Top