Analni Seks..Fetis ili Ne?


sta? xD



Pa ne može baš da se kaže nekom se sviđa nekom ne, kao što bi se reklo neko voli velike sise neko veliko dupe.
Ipak moraju tu da se prođu neke fiziološke barijere, da bi se eventualno došlo do zadovoljstva.
Znači to je više psihičko zadovoljstvo koje je iz nekog razloga jako pa prevazilazi fizičke prepreke.

Jednostavno ta rupa nije predviđena za penetraciju te vrste.
Ali kako je ljudski um i psiha evolutivno prevazišao samo reproduktivni nivo seksa i seksualnosti moguće su razne varijacije na temu.

Psihicko zadovoljstvo? Ne bih rekla.
Ima ljudi kojima je gadno i nece da probaju, ima i ona druga strana koja je suprotna - prosto i jednostavno ^^
 
Nikada nisam voljela analini sex i nisam ni vjerovala ženama kada kažu da im prija, mislila sam da izmišljaju da bi se dopale muškarcima. Nisam voljela ni sex sa bivšim momkom, bio je suviše nježan i patrijahalan, nije mogao da se opusti, bio je zbunjen mojom slobodom i mislim da je bilo i njemu loše jednako koliko meni. U jednom trenutku poželjela sam da bude grub, ali on to nije bio. Htjela sam i ja da budem gruba, htjela sam noktima da izgrebem njegovu predivnu meku mladu kožu i okusim njegovu krv. Obuzdala sam se, zala sam da bih ga izgubila.

Ne patim za bivšim zbog sexa kakav smo imali, patim jer mislim da bi se sada uklopili mnogo bolje.
 
Ispravan Fetis ili Ne?Zadovoljstvo za nju ili muka ?
Pre mnogo godina sam isprobo,ispostavilo se da je prelepo i da puno zena uziva u tome..
sad mi je problem jer ne voli svaka to..obično bude problem taj početni bol koji kasnije prelazi u uzitak..
Strah me da mi nije to fetis i dali je to pogresno..?
Pisem jer sam video da ima puno zena koje se ne slazu s,tim..dok s,druge strane ima zena koje vole da dozive vanmaterični orgazam ili kako već..
Hteo bih da rskrstim jednom jer to ok ili imam pogresan fetis da bi ga sto pre izbacio iz glave jer sam odbijao seks samo zato sto ne voli analnu zavrsnicu.

ne postoji nista pogresno u seksu ako se dve punoletne osobe slazu i ako oboje uzivaju u tome. pogresno je ako ih prisiljavas.
 
Nikada nisam voljela analini sex i nisam ni vjerovala ženama kada kažu da im prija, mislila sam da izmišljaju da bi se dopale muškarcima. Nisam voljela ni sex sa bivšim momkom, bio je suviše nježan i patrijahalan, nije mogao da se opusti, bio je zbunjen mojom slobodom i mislim da je bilo i njemu loše jednako koliko meni. U jednom trenutku poželjela sam da bude grub, ali on to nije bio. Htjela sam i ja da budem gruba, htjela sam noktima da izgrebem njegovu predivnu meku mladu kožu i okusim njegovu krv. Obuzdala sam se, zala sam da bih ga izgubila.

Ne patim za bivšim zbog sexa kakav smo imali, patim jer mislim da bi se sada uklopili mnogo bolje.
bzv je kad nema slobode u uzivanju..ipak su to momenti kad uzivate svako za sebe, al u isto vreme trebaju deliti savrsenu uskladjenost da bi ispao ekstra dobar seks..
 
Poslednja izmena:
Ispravan Fetis ili Ne?Zadovoljstvo za nju ili muka ?
Pre mnogo godina sam isprobo,ispostavilo se da je prelepo i da puno zena uziva u tome..
sad mi je problem jer ne voli svaka to..obično bude problem taj početni bol koji kasnije prelazi u uzitak..
Strah me da mi nije to fetis i dali je to pogresno..?
Pisem jer sam video da ima puno zena koje se ne slazu s,tim..dok s,druge strane ima zena koje vole da dozive vanmaterični orgazam ili kako već..
Hteo bih da rskrstim jednom jer to ok ili imam pogresan fetis da bi ga sto pre izbacio iz glave jer sam odbijao seks samo zato sto ne voli analnu zavrsnicu.

:eek: Ne mogu da verujem. Greota bre brate Hero, greota je to. :sad2:
 
Ispravan Fetis ili Ne?Zadovoljstvo za nju ili muka ?
Pre mnogo godina sam isprobo,ispostavilo se da je prelepo i da puno zena uziva u tome..
sad mi je problem jer ne voli svaka to..obično bude problem taj početni bol koji kasnije prelazi u uzitak..
Strah me da mi nije to fetis i dali je to pogresno..?
Pisem jer sam video da ima puno zena koje se ne slazu s,tim..dok s,druge strane ima zena koje vole da dozive vanmaterični orgazam ili kako već..
Hteo bih da rskrstim jednom jer to ok ili imam pogresan fetis da bi ga sto pre izbacio iz glave jer sam odbijao seks samo zato sto ne voli analnu zavrsnicu.
Ja sam vidio budale ali rijetko kad vidim da je neko velika budala... Pa probaj na sebe je li zadovoljstvo ili fetis, uzmi dildo... Ja da me zanima uradio bi to, na primjer znam da sam sam sebi gurao prste usta... da shvatim zene. To nije normalan nacin seksa, iako je moguce imati zenu analno i ako ne udjes u nju - kazes "uzmi dildo i zamisli da to radis pod uticajem moje volje, jer i radis, pa kleci na pod i predamnom..." KAKO TI TO NE PADA NA PAMET? To se zove sublimacija, a ovo sto ti pokusavas se zove bolest, perverzija, simptom, parafilija, libidonozna fiksacija na stadijum djeteta od 2 godine prema Frodju, i to je tacno. Donekle si ti i momak homoseksualan po mom inace strucnom misljenju koji analiziram te stvari jer sam lijecio neke ljude, djecu, zene... a i starije osobe. Tumacenjem snova, slobodnim asocijacijama, testovima, hipnozom... uceci ih meditaciji (ako treba), itd.
 
Nikada nisam voljela analini sex i nisam ni vjerovala ženama kada kažu da im prija, mislila sam da izmišljaju da bi se dopale muškarcima. Nisam voljela ni sex sa bivšim momkom, bio je suviše nježan i patrijahalan, nije mogao da se opusti, bio je zbunjen mojom slobodom i mislim da je bilo i njemu loše jednako koliko meni. U jednom trenutku poželjela sam da bude grub, ali on to nije bio. Htjela sam i ja da budem gruba, htjela sam noktima da izgrebem njegovu predivnu meku mladu kožu i okusim njegovu krv. Obuzdala sam se, zala sam da bih ga izgubila.

Ne patim za bivšim zbog sexa kakav smo imali, patim jer mislim da bi se sada uklopili mnogo bolje.
Lazes da nisi volela, jer ga onda ne bi ni radila... Je li tako? Jer kazes da nisi voljela N I K A D sto znaci da si radila U V... C E S T O... A zena ne mora uopste da pristane na nesto sto njoj ne prija u seksu da bi zadrzala muskraca, apsolutno je obratno...

- - - - - - - - - -

Zadovoljstvo :super:
nije pogresno, to je normalno isto kao i bilo sta ostalo u sexu. Nekome se svidja, nekome ne :D :P
Orgazam jaci od vaginalnog ^^
Ne postoji orgazam analni, ne shvatam zasto ljudi lazu. Postoje orgazmi psihogeni nastali bez tijela, ali analni orgazam ne postoji. Postoji i orgazam koji traje 15 minuta (to znam jer sam dozivio)... Ne shvatam zasto mora neko da laze da bi ispao "prijatan" jer meni je neprijatno kad neko laze... Postoji odlicna knjiga o seksu, "Kamasutra", i tu mogu da ti objasne kako da dovedes sebe do izbezumljenja (i stanja pogodnog za poremecene aktivnosti i pamet), ali ni to nije ono sto se trazi, jer ne moze svako tu knjigu da shvati, ili da ozbiljno shvati... Indijci: zapalis tompus, setas gradom u kaputu do zemlje i sa sve narukvicama i lancevima dok smekerski drzis tompus i kapu nakrvis... I odvalis se ako si bas nesto euforican i imas para od jedne desetine (1/10) grama bijelog u venu spricom cistog, tanka igla, sterilno, i obavezno ako nisi nervozan jer ako uzimas nervozan a ne euforican navuces se... jednom u mjesec dana, i onda...
 
Poslednja izmena:
:) kad nam oboma dodje uradimo ga, no problem....nesto redje u zadnje vreme jer realno i za obican sex nemamo dovoljno ni prostora ni vremena pa nam nesto neuobicajeno ni ne oadne na pamet....ne vidim dramu oko toga, ako ga oboje hoce i vole, pa sto da ne...
 
:) kad nam oboma dodje uradimo ga, no problem....nesto redje u zadnje vreme jer realno i za obican sex nemamo dovoljno ni prostora ni vremena pa nam nesto neuobicajeno ni ne oadne na pamet....ne vidim dramu oko toga, ako ga oboje hoce i vole, pa sto da ne...
Pa imas ti i kad oboje hoce da se kidaju ziletima u seksu... Ne mozes tako to da opravdavas sa "oboje hoce". Zar ti nikad nije doslo da se kidas ziletom? Onda imas autoerotsko gusenje od fantazije gdje moze da ti otkaze centar za disanje u mozgu i dje se pada u noding-of (organizam klanja glavom pud zemlje i dize glavu, slicno kao muslimani u dzamijama). Tehnike da poludis pa ti onda dodje da jedes otvorne pecurke... Svasta ima. Zar ti sve opravdavas "ako oboje hoce"?
 
Poslednja izmena:
Ne postoji orgazam analni, ne shvatam zasto ljudi lazu. Postoje orgazmi psihogeni nastali bez tijela, ali analni orgazam ne postoji. Postoji i orgazam koji traje 15 minuta (to znam jer sam dozivio)... Ne shvatam zasto mora neko da laze da bi ispao "prijatan" jer meni je neprijatno kad neko laze... Postoji odlicna knjiga o seksu, "Kamasutra", i tu mogu da ti objasne kako da dovedes sebe do izbezumljenja (i stanja pogodnog za poremecene aktivnosti i pamet), ali ni to nije ono sto se trazi, jer ne moze svako tu knjigu da shvati, ili da ozbiljno shvati...

Lazu? Izvini sto nisi zensko i nisi probao, pa da mozes da komentarises o tome.
Nisam to rekla da bih nekome bila prijatna, svakako je ovde sve anonimno i imam pravo da izrazim svoje misljenje.
Kamasutra je veoma teska da se shvati :lol: dovoljno je da upoznas svoje telo i da shvatis sta ti treba da bi doziveo nesto, ne prijaju svakome iste stvari ;)
Bolje procitaj neku drugu knjigu ^^
 
Ja sam vidio budale ali rijetko kad vidim da je neko velika budala... Pa probaj na sebe je li zadovoljstvo ili fetis, uzmi dildo... Ja da me zanima uradio bi to, na primjer znam da sam sam sebi gurao prste usta... da shvatim zene. To nije normalan nacin seksa, iako je moguce imati zenu analno i ako ne udjes u nju - kazes "uzmi dildo i zamisli da to radis pod uticajem moje volje, jer i radis, pa kleci na pod i predamnom..." KAKO TI TO NE PADA NA PAMET? To se zove sublimacija, a ovo sto ti pokusavas se zove bolest, perverzija, simptom, parafilija, libidonozna fiksacija na stadijum djeteta od 2 godine prema Frodju, i to je tacno. Donekle si ti i momak homoseksualan po mom inace strucnom misljenju koji analiziram te stvari jer sam lijecio neke ljude, djecu, zene... a i starije osobe. Tumacenjem snova, slobodnim asocijacijama, testovima, hipnozom... uceci ih meditaciji (ako treba), itd.

:rotf:
 

Back
Top