Analni Seks..Fetis ili Ne?

Ispravan Fetis ili Ne?Zadovoljstvo za nju ili muka ?
Pre mnogo godina sam isprobo,ispostavilo se da je prelepo i da puno zena uziva u tome..
sad mi je problem jer ne voli svaka to..obično bude problem taj početni bol koji kasnije prelazi u uzitak..
Strah me da mi nije to fetis i dali je to pogresno..?
Pisem jer sam video da ima puno zena koje se ne slazu s,tim..dok s,druge strane ima zena koje vole da dozive vanmaterični orgazam ili kako već..
Hteo bih da rskrstim jednom jer to ok ili imam pogresan fetis da bi ga sto pre izbacio iz glave jer sam odbijao seks samo zato sto ne voli analnu zavrsnicu.

Zdomdzaj trandzu.

stiklirano.

mozes da kazes na ovo sta god, ali ti bi ocuvanog, mladog Brazilca/konkubinca u kojeg je ulozeno par somova salomio, moj Nerone
odises tom spoznajom jebodroma bez granica, bez uvrede
samo pazi da te on ne ''isamara'' ;)
 
A generalno mislim da za neke stvari MOZES da znas da ti se ne svidjaju i ako nisi probao ! :kafa:

Naravno da mozes ako unapred stvoris prema tome stvoris negativnu sliku. Anal je tabu tema za vecinu balkanaca pogotovo starijih. Prljavo, ponizavajuce i bolno za zenu... Moze i ne mora... Problem je sto za anal treba malo vise pripreme i strpljenja a prvo informisanja sto vecina preskoce.
 
Naravno da mozes ako unapred stvoris prema tome stvoris negativnu sliku. Anal je tabu tema za vecinu balkanaca pogotovo starijih. Prljavo, ponizavajuce i bolno za zenu... Moze i ne mora... Problem je sto za anal treba malo vise pripreme i strpljenja a prvo informisanja sto vecina preskoce.

A joj, ma kakvi..Uopste mi to nije bila poenta.
Da si citao ranije sta sam rekla... mislim da "pogresni " fetisi ni ne postoje, ako izuzmemo neke totalne bolestine.
Uopste ne pricam o moralnim osudama.. Nego jednostavno... nije logivcna filozofija BAS SVE moras da probas da bi znao da ti se ne svidja..to je sve
 
@ tema

Nero kao sto su vec rekle ne postoji pogresan ili ispravan fetis. Mada u tvom slucaju i nije fetis u pitanju.

Po meni najnormalnije je sve sto zena muskarcu i muskarac zeni rade sve dok je bez prisile. Ako nadjes zenu koja voli anal bas te briga sta ce ostali reci, bitno je da vas dvoje uzivate u tome .
 
Dok ti volis, uzivaj, nema tu fetisha.
A primecujem da i devojke se "otvaraju" za takva iskustva, bar na zapadu, ove domace tu i tamo.

Vole ljudi svakakve stvari, ne kapiram sto je fetish los, cak i da je fetish. Ti volis, zena sa kojom si to voli, lepo tebi, lepo njoj, pa sta god voleli bitno da je vama lepo.
Meni to dodje po JUS-u, kao i onanija, da si rekao neko sibanje, pustanje krvi, mucenje, pa i da je neki po mom misljenju nezdrav fetish, ovako, sta ko voli neka to i praktikuje.
 
Ispravan Fetis ili Ne?Zadovoljstvo za nju ili muka ?
Pre mnogo godina sam isprobo,ispostavilo se da je prelepo i da puno zena uziva u tome..
sad mi je problem jer ne voli svaka to..obično bude problem taj početni bol koji kasnije prelazi u uzitak..
Strah me da mi nije to fetis i dali je to pogresno..?
Pisem jer sam video da ima puno zena koje se ne slazu s,tim..dok s,druge strane ima zena koje vole da dozive vanmaterični orgazam ili kako već..
Hteo bih da rskrstim jednom jer to ok ili imam pogresan fetis da bi ga sto pre izbacio iz glave jer sam odbijao seks samo zato sto ne voli analnu zavrsnicu.

dal je to tvoj fetis ili ne ja to ne mogu da ti kazem
ali mogu da kazem u svoje ime da ne gledam na to kao na perverziju bolest ili statijaznam
ljudi to vole ili ne vole stvar ukusa
ja ne volim jer mi nije prijatno a bol nemas ako se pripremis lepo za taj sex i to je to
 
Fetish je koliko znam je sexualno obozavanje jednog tela ili cak predmeta. Ili sexualni fokus na jedno od toga. E sada m nisam siguran, ali mislim da fetishisti tesko dostizu pravo uzbudjenje ako im nije ispunjen taj fokus i vrsta igre. On moze mozda samo da ima trenutnu sexualnu fiskaciju na analni sex. Ali ako si sebe uhvatio da ti je taj deo tela toliko posebno sexualno uzivanje do mere obozavanja, onda je fetish. U krajnjem slucaju, sta te briga. Nadji ili devojku koja to voli, ili jos bolje trandzu. Sa trandzama nema posledica, nema prenemaganja, mogu da budu zgodne, cak i zgodnije od... a nema ni posledica (nece te smarati da imate vezu, da si neki statusni frajer, emocije / dete, porodica bla bla).
 
Ispravan Fetis ili Ne?Zadovoljstvo za nju ili muka ?
Pre mnogo godina sam isprobo,ispostavilo se da je prelepo i da puno zena uziva u tome..
sad mi je problem jer ne voli svaka to..obično bude problem taj početni bol koji kasnije prelazi u uzitak..
Strah me da mi nije to fetis i dali je to pogresno..?
Pisem jer sam video da ima puno zena koje se ne slazu s,tim..dok s,druge strane ima zena koje vole da dozive vanmaterični orgazam ili kako već..
Hteo bih da rskrstim jednom jer to ok ili imam pogresan fetis da bi ga sto pre izbacio iz glave jer sam odbijao seks samo zato sto ne voli analnu zavrsnicu.

Jopet goozica tema a u pm.

Ja tvrdim da ste vi biseksualci samo nemate mooda da priznate
 
Pa onda se čudim što pored onako lepe ****** navaljuješ na *upak

Nešto tu nije uredno.
Jeste ok..objasnicu ti pa ces me razuemti.
Vodim ljubav sa zenom..znas vec kako sve po redu..problem sto ja bih voleo da je napunim ali ne smem jer je logicno da moze ostati u drugom stanju,ne verujem nesto u kontraceptivna sredstva,a seks sa gumicom nije pravi zar ne?
Onda posle izvesnog seksa kad je zena zadovoljna ..ovlazim joj anal i nastavimo jos neko vreme..kad mi dodje ..lepo je i njoj da se puni,ujedno svrshava jos jednom ako znas kako i ako je opustena i uziva u tome.
Sad kapiras koji je razlog?
 
Jeste ok..objasnicu ti pa ces me razuemti.
Vodim ljubav sa zenom..znas vec kako sve po redu..problem sto ja bih voleo da je napunim ali ne smem jer je logicno da moze ostati u drugom stanju,ne verujem nesto u kontraceptivna sredstva,a seks sa gumicom nije pravi zar ne?
Onda posle izvesnog seksa kad je zena zadovoljna ..ovlazim joj anal i nastavimo jos neko vreme..kad mi dodje ..lepo je i njoj da se puni,ujedno svrshava jos jednom ako znas kako i ako je opustena i uziva u tome.
Sad kapiras koji je razlog?

Ta svinjarija nikog ne zanima . Kapiraš ?
 
Jeste ok..objasnicu ti pa ces me razuemti.
Vodim ljubav sa zenom..znas vec kako sve po redu..problem sto ja bih voleo da je napunim ali ne smem jer je logicno da moze ostati u drugom stanju,ne verujem nesto u kontraceptivna sredstva,a seks sa gumicom nije pravi zar ne?
Onda posle izvesnog seksa kad je zena zadovoljna ..ovlazim joj anal i nastavimo jos neko vreme..kad mi dodje ..lepo je i njoj da se puni,ujedno svrshava jos jednom ako znas kako i ako je opustena i uziva u tome.
Sad kapiras koji je razlog?

Svi ljudi su biseuxalni u ovoj ili onoj meri. Ne mora da znaci da je to kod tebe ovaj slucaj. Ima tu svega. Analni sex moze znaciti dosta toga. Vaginalni moze da bude dosadan, vec vidjeno, precenjeno, analni je neka vrsta novog osvajanja, dublja intima, sto ti kazes bezbedan orgazam i td.
 

Back
Top