help,sta se desavaaa

ivana96

Zainteresovan član
Poruka
227
Poslednjih nedelju dana kad god udjem na internet,bilo facebook ili neke novine,iskace mi 100 nekih reklama i momentalno me prebacuje na to..ajde i pre je bilo reklama ali ovo sad mi ne da da na bilo sta udjem iz prvog pokusaja,pogotovo kada hocu da spustim dole da procitam ceo tekst ..evo i sad dok sam se ulogovala ovde prodje 10 minuta dok pogasih sve sto mi je iskocilo i dok se vratih ovde jer me prebaci na Ali express i neki bild bla bla..i sad stoji oko ovog prozora jos neka tri mini sa reklamama za igrice i neke gluposti Je l ima neke veze Opera jer nju koristim,.? Virus na lap topu? Ovo moram kopirati ako me opet izbaci..Sta se desava ??
 
Ja kad sam imao probleme sa reklamama i ostalim sličnim gamadima pronašao sam http://itmservis-dizajn.com/anti-toolbar.html i http://itmservis-dizajn.com/anti-reklame.html i skinuo sa linka onaj junk removal tool ( morao sam 2 puta da prodjem sa njim ) instalirao AD block plus i rešio problem. Takodje sam zamenio AVG sa i360 total security ( koji mi se pokazao dosta boljim ).Poslušaj i ove savete u vezi ekstenzija i deinstalacije nepotrebnih programa. To bi trebalo da pomogne da ne moraš da reinstaliraš sistem.
 
Poslednjih nedelju dana kad god udjem na internet,bilo facebook ili neke novine,iskace mi 100 nekih reklama i momentalno me prebacuje na to..ajde i pre je bilo reklama ali ovo sad mi ne da da na bilo sta udjem iz prvog pokusaja,pogotovo kada hocu da spustim dole da procitam ceo tekst ..evo i sad dok sam se ulogovala ovde prodje 10 minuta dok pogasih sve sto mi je iskocilo i dok se vratih ovde jer me prebaci na Ali express i neki bild bla bla..i sad stoji oko ovog prozora jos neka tri mini sa reklamama za igrice i neke gluposti Je l ima neke veze Opera jer nju koristim,.? Virus na lap topu? Ovo moram kopirati ako me opet izbaci..Sta se desava ??

i racunar se mora odrzavati,isto kao onako kako i sebe odrzavas,kupas se,menjas garderobu,stavljas puder,kremice,seces konte,kratis kosu,cistis usi itd...
 

Back
Top