Hadžić na privremenoj slobodi, stigao u Novi Sad

То је више него очигледно - да ли преко хране, преко воде или преко лекова .... тек више је него јасно ДА ПЛАЋЕНЕ УБИЦЕ ИЗ ХАГА ВРШЕ ИСПИТИВАЊЕ НА ЉУДИМА О ТОМЕ КАКО СЕ МОЖЕ ИЗАЗВАТИ КАРЦИНОМ........
 
То је више него очигледно - да ли преко хране, преко воде или преко лекова .... тек више је него јасно ДА ПЛАЋЕНЕ УБИЦЕ ИЗ ХАГА ВРШЕ ИСПИТИВАЊЕ НА ЉУДИМА О ТОМЕ КАКО СЕ МОЖЕ ИЗАЗВАТИ КАРЦИНОМ........

Hahaha ma vidi znalca..znas li ti sta je stres? Mislis da nije imao razloga za stres dok je ziveo na Fruskoj Gori i opcenito u begu?

- - - - - - - - - -

Чињеница, тако су и Милошевића убили.

Imas neoborive dokaze pa da kazes cinjenice? Super, obelodani ih da se istina napokon sazna, jedva cekam

- - - - - - - - - -

A pored svega drzati ovako bolesne ljude tamo, govori jasno ko su i kakvi njihovi dzelati i novi svedski poredsk.
Oni ne vrednuju zivot coveka.
Videcete sta ce biti kada ostvare sve svoje ciljeve i sve budu kontrolisali. ..

Pa sad ako je bolestan sta, ne bi trebo odgovarati*?

- - - - - - - - - -

Хумано, нема шта.
Погледајте шта урадише од човека.

Надам се да ће и њима доћи страшни суд, виши судија...

http://mondo.rs/a787073/Info/Srbija/Goran-Hadzic-kako-danas-izgleda.html

A ja mislio da je to bolest uradila od njega. Njemu je stigao strasni sud, visi sudija..
 
А ти се мени напуши вишег судије, хоћеш?:think:

U cemu je problem, dok je iseljavao Hrvate iz Istocne Slavonije sigurno nije razmisljao o strasnom sudu, visem sudiji :lol: koliko ih je samo proterano i koliko se samo kralo i ubijalo za njegovo vreme znamo samo mi koji smo ziveli u to vreme na tim prostorima. Covek je teski jado, bio i pre rata, obican skladistar, tako je i vodio "drzavu"

Imas problem sa tim?
 
U cemu je problem, dok je iseljavao Hrvate iz Istocne Slavonije sigurno nije razmisljao o strasnom sudu, visem sudiji :lol: koliko ih je samo proterano i koliko se samo kralo i ubijalo za njegovo vreme znamo samo mi koji smo ziveli u to vreme na tim prostorima. Covek je teski jado, bio i pre rata, obican skladistar, tako je i vodio "drzavu"

Imas problem sa tim?

A dok ste vi iseljavali 200000 Srba iz Like, Dalmacije, Banije, Korduna i sl.. sve je bilo ok?
 
A dok ste vi iseljavali 200000 Srba iz Like, Dalmacije, Banije, Korduna i sl.. sve je bilo ok?

Ko mi? Ja sam Srbin i nikoga nisam iseljavao, i ne shvatam kakve to sa icim ima veze?

Kao prvo zlocin ne mozes pravdati zlocinom, nije Hadjic manji zlocinac zbog toga, a kao drugo hebe te malo i hronologija desavanja, ajde ti prvo prouci ko je prvi iseljen, pa ajde sta su iseljeni, a prouci malo sta je radio sa Hrvatima u primerice Lovasu, samo ako zelis znati..

- - - - - - - - - -

Потомче вјекослава лубурића и осталих усташких злотвора, шта да ти кажем, осим да ће доћи и твоје време...

bla bla bla. doci ce i tvoje, pa sta?

Nego jel nemas nista pametnije da napises osim ovih par floskula? Zar ni malo nisi pametniji pa da mi das protuargumente? Ah, izgleda jos jedna u nizu dileja koje se same samaraju.
 

Back
Top