Gde kupiti Amazon Kindle Paperwhite 3?

Gde kupiti Amazon Kindle Paperwhite 3?

Gledam po internetu sve neki prorpodavci sverceri.. koz na sta oni prodaju.. jel ima neko info gde moze da se to kupi?

Ko zna šta oni prodaju to stoji, ali ko zna koje knjige tamo fabrički postoje?
A sad, da platimo uredjaj a da ne platimo knjige nekako ne ide.

Mi proroci se isključivo oslanjamo na knjige od papira.
Naime, dešavalo nam se u prošlosti da nam veštica uzme taj uredjaj i nikad ne vrati.
Zatim uredjaj crkne a serviser jedva čeka da iskopira sadržaj
A najgore nam padalo srcu kad izadje nov model pa nemamo fenseraj za čitanje pred publikom.
Ovako, klasična knjiga u ruke uz jednu crkvenu sveću za noćno čitanje i uživaj.
 
Ko voli da čita knjige noću preporučujem osveštane crkvene sveće
Na sledećim slikama ću objasniti kako se pravilno postavlja sveća i zašto mora da bude osveštana.


bellbookandcandle.jpg

Slika 1: pravilno postavljena osveštana sveća za noćno čitanje, prija oku i duši


stock-footage-candle-and-book.jpg

Slika 2: nepravilno postavljena sveća sa strane, otežano noćno čitanje


_3336520.jpg

Slika 3: slab učinak neosveštane sveće, sveća mora biti osveštana inače ni tri velike ne pomažu
 
Pa i sa ovom firmom imaš carinu iako je reklamiranje firme sa tačno željenim proizvodom zabranjeno pravilnikom
a i provaljena fora

- - - - - - - - - -

Nece carinici da ukradu, mogu samo da ti lupe ogromnu cifru da platis naknadno..

može da plati uslugu čipovanja paketa pa ako mu ga i ukradu ovi naši neobavešteni onda on može da gleda gde je i da plače
naime pošta uvek može da ti dostavi poruku - izgubljen paket
 

u 99% slučajeva Amazon com je kao da si Srbinu dao da prodaje, cene su kao da prodaju zlatne poluge
bolje su cene na ebay-u ali aukcijske prodaje čak i nekorištenih predmeta nose rizik stvarnog stanja i neposedovanja garancije

i dalje sam za klasičnu knjigu i osveštanu sveću
na klupi u parku odaješ utisak učenog gospodina a ne novokomponovanog pacera gde svi prvo pomisle da si na FB-u
 
Meni je potrebno da mogu 2 3 dana 4 da koristim bez dopunjavanja citac takođe ne želim dame od čitanja bole oči kod kindle a te oči ne bole čak ni kada čitaš noću pod njegovim osvetljenjem dok kod lcd ekrana to nije slučaj tako da tablet ne može da se poredi sa ovim

- - - - - - - - - -

u 99% slučajeva Amazon com je kao da si Srbinu dao da prodaje, cene su kao da prodaju zlatne poluge
bolje su cene na ebay-u ali aukcijske prodaje čak i nekorištenih predmeta nose rizik stvarnog stanja i neposedovanja garancije

i dalje sam za klasičnu knjigu i osveštanu sveću
na klupi u parku odaješ utisak učenog gospodina a ne novokomponovanog pacera gde svi prvo pomisle da si na FB-u

Ok je sveca ali kako da je upalis u avionu? Smaras sa tim svecama.
 
Zato sam i postavio temu inače je kindle jako korisna stvar za mene jer mnogo putujem mnogo volim i da čitam ja ne mogu da nosim knjige sa sobom jer čitam po nekoliko knjiga odjednom

ja kad putujem više volim da gledam krajeve kroz koje prolazimo i da se opustim uz pejsaž
recimo kad putujem vozom ka Rusiji prizor breza me inspiriše da napišem neku pesmu
ako putujem avionom oblaci me navode da razmišljam o besmislu potrošačkog egoističnog fenseraja
 
ja kad putujem više volim da gledam krajeve kroz koje prolazimo i da se opustim uz pejsaž
recimo kad putujem vozom ka Rusiji prizor breza me inspiriše da napišem neku pesmu
ako putujem avionom oblaci me navode da razmišljam o besmislu potrošačkog egoističnog fenseraja

A ****** sto si dosadan. A kad letis avionom imas mnogo lepe krajeve da vidis

img


Da ne pricam nocu.
 
Da ne pricam nocu.

niko ne voli brbljive putnike, inače samo kokoške ne galame noću

- - - - - - - - - -

ja pod tim svetlom kao i pod tom tvojom zagrobnom svecom ne vidim nista. A ako budem citao pod tim sranjem ima da obnevidim skroz :D

knjiga se čita zbog ebe a ne zbog drugih
nekad, kada je knjiga mnogo dobra, prosto sam nestrpljiv da dočekam svetlost dana
a da ne bi obnevideo sveća mora biti osveštana
 
Meni je potrebno da mogu 2 3 dana 4 da koristim bez dopunjavanja citac takođe ne želim dame od čitanja bole oči kod kindle a te oči ne bole čak ni kada čitaš noću pod njegovim osvetljenjem dok kod lcd ekrana to nije slučaj tako da tablet ne može da se poredi sa ovim

Zabranjeno je korišćenje WI-FI uredjaja i ulazak sa veštačkim kukovima.
Mi proroci naravno znamo tehniku WI-FI-a bez upotrebe aparata pa nam avio kompanije ne mogu ništa
 
niko ne voli brbljive putnike, inače samo kokoške ne galame noću

- - - - - - - - - -



knjiga se čita zbog ebe a ne zbog drugih
nekad, kada je knjiga mnogo dobra, prosto sam nestrpljiv da dočekam svetlost dana
a da ne bi obnevideo sveća mora biti osveštana

pa naravno da se cita zbog sebe... zar neko cita zbog drugih? :hahaha:

- - - - - - - - - -


HVala pogledacu sad.

Hoce neko da smiri ovog proroka :hahaha:
 

Back
Top