koliko vam treba da se otvorite u vezi?

Ja sam skoro ceo zivot ( ne priznajuci doduse ) bila prilicno sklona da verujem ljudima , posebno kad se zaljubim. E sad, klasicna boring prica..od kako sam malo omatorila, sumnjam da bih ikada vise pustila nekog da dodje do te granice da mu verujem toliko da moze da me " slomi " kako si ti to rekla..Vise..Dajem jednu dozu poverenja koju smatram "dovoljnom" ali nikada vise taj nivo da moze da me " slomi " sa slepim poverenjem :)
Eto :)[
Fina temica
 
Nemam pojma koliko mi treba, to se jednostavno desi ili ne...
Nije se baš često dešavalo.
Ali kada se desi zaista mogu da me usreće ili slome, jer se dajem dušom celom.
Brzo se zaljubis..maza si prava ..:mazi:

- - - - - - - - - -

tj da predjete iz onog dela weze gde ne pustate druge u swoju dusu,do onog dela kad se dajete bez rezerve gde mogu da was ili slome ili ucine najsrecnijim?u kojoj sekundi strepnja izgubi od nade,tj sta vas oslobodi straha ili ga bar umanji,vreme,neki gest,neki pogled...?
uvek iskren ..dajem sebe nemilosrdno i nikad ne patim..
kazu da imam kameno srce,mislim da su pogresile ali verovatno je to neki moj odbrabeni mehanizam koji traje i predugo..
ko to prevazidje imace čarobnjaka iz ozzaa..:rotf:
 
Ne zamaram se puno. Uvek sam od starta znala sta hocu u vezi. Ako sam htela ozbiljnu vezu onda sam ista i prvi i 1111 dan. Ako sam htela nesto cisto da mi bude zanimljivo :zper: sta ima da otvaram dusu, tu dusa nikog ne zanima.

Tebe ne zanima, a ne znaci da ne zanima drugu stranu, zar ne?
A kad muskarci napisu ovako nesto, da hoce da im bude zanimljivo, obavezno su kreteni koji zele da se ogrebu o snoshkicu.:lol:
 
a oklen tebi ideja da je gogili npr emotivna a ja nisam?
nisam dovoljno njanjava, ili zato što sam ateista? :lol:
ne bukvalno ja, već manje emotivne devojke'', ili kako god... ne dajem ni dušu ni srce u jednom zalogaju ili celo jednoj osobi.
+ ne zavolim čim zabalavim, ybg... :lol:

Pa ne znam ja kakva si ti, nisam rekao da nisi emotivna. Za Gogili sam to pretpostavio, predrasuda jbg.
Nema veze sa veroispovescu, i ja sam ateista btw.

Slazem se sa svim sto kazes, i kod mene je tako.
 
a oklen tebi ideja da je gogili npr emotivna a ja nisam?
nisam dovoljno njanjava, ili zato što sam ateista? :lol:
ne bukvalno ja, već manje emotivne devojke'', ili kako god... ne dajem ni dušu ni srce u jednom zalogaju ili celo jednoj osobi.
+ ne zavolim čim zabalavim, ybg... :lol:

Prvo da zahvalim na reputaciji mada ne vidim neke razike pošto sam ovde od prekjuče.
Što se dileme oko emotivnosti tiče, mislim da je nesporazum nastao u tekstu.
Naime jedna osoba je napisala da je emotivna a Vi ste napisali da i niste baš toliko.
Tada se umešao korisnik kom emotivna strana sopstvene ličnosti nije dovoljno razvijena.
A pošto smo obojica napisali ono što smo pročitali ne bi bilo loše da nam se obe predstavite još malo
Tako ćemo i taj korisnik i ja lakše doneti konačnu odluku ko će koju da zavoli
Stavite sebe u našu poziciju i videćete da nam nije lako

- - - - - - - - - -

Pa ne znam ja kakva si ti, nisam rekao da nisi emotivna. Za Gogili sam to pretpostavio, predrasuda jbg.
Nema veze sa veroispovescu, i ja sam ateista btw.

Slazem se sa svim sto kazes, i kod mene je tako.

dobro, pošto ste se našli ja ću onu drugu

- - - - - - - - - -

Mislim da ne moras da imas taj nivo " slomi me " poverenja da bi imao dobar /odlican seks, samo visok nivo poverenja . Kad se vec to pominje.

ne razumete kako to funkcioniše kod nas, vi nemate promenljivu hidrauliku niti hidraulika može na dugme
 
nisam u dilemi ič... a da ti se sad predstavljam, yebe mi se baš.
nisam ja napisala da nisam emotivna već da bi iz pisanja mogao takav zaključak da se donese... a nije tačno da sam manje emotivna samo zato što nisam ljigava i kmezava.
sem toga, nisam ni plavuša... i pcujem toliko da nema zabune dal mi je jedna strana mozga zakržljala.
 

Back
Top