Jel cena ista kao i nekad

Е мој пријатељу, трајање брака је често обрнуто пропорционално количини новца на почетку истог, јер ништа тако не веже двоје људи као заједничко стицање и прегалаштво, питам се само где се то изгубило у овом несрећном народу.
 
zavisi od sredine...ovde kod nas poludivljih i primitivnih je dovoljno i 300, 400 evra prihoda mesečno, gore kod vas urbanih i fensi ništa bez 1000 mesečno


Ne mogu reci da se ne slazem sa tobom, samo iz mog iskustva vise me caste zene sa ajmo reci zapada, nego zene iz Srbije. U Srbiji sam vise morao torbati dzabe, nego sto sam nesto dobio za to.

Tako da mozda gledaju na manje iznose ali gledaju stroze.
 
Koliko muskarac danas mora imati kesha da bi se mogao ozeniti i koliko mu kesha treba da bi taj brak trajao?

meni je dovoljna
img_pageTop_004.jpg

jer sam narkoman seceraski;)
rekla mi doktorka da smanjim unos secera:sad2::rida:
 
70% Srbije ima platu oko 25 hiljada...
prosek cupaju politicari i betoven menadjeri

a i to sto kazes..

- - - - - - - - - -

Plata minimalno da bude izmedju 50 i 60.000 dinara.

znas kakvi su ti danasnju brakovi ovo tvoje je 2 plate supruznika,plus da se ubace dede i babe sa svojom platom/penzijom,i mooozda mogu normalno da izdrzavaju jedno dete....
 
Koliko muskarac danas mora imati kesha da bi se mogao ozeniti i koliko mu kesha treba da bi taj brak trajao?

Ne znam kako je u tvom Zagrebu ili gde si vec i zasto postavljas ove teme.
Ako bi se htio zenit trebao si ranije realno, jer malo teze ide u 40 god. narocito ako nemades kesha.

Tacno se vidi da cim ljudi pridju 40 odmah traze bracne vode ne bi li izbegli samocu.:( (Izvinjavam se ako sam omanuo u proceni, pisem otvoreno)
30-33 god je po meni idealno vreme za to, a posle vec je valjda malo drugacije....:(

Mada kada pogledam, mislim da cu i ja sam sedeti na terasici u 40+, iako mi svi prognoziraju da cu se lako ozeniti.:(
 
Ne znam kako je u tvom Zagrebu ili gde si vec i zasto postavljas ove teme.
Ako bi se htio zenit trebao si ranije realno, jer malo teze ide u 40 god. narocito ako nemades kesha.

Tacno se vidi da cim ljudi pridju 40 odmah traze bracne vode ne bi li izbegli samocu.:( (Izvinjavam se ako sam omanuo u proceni, pisem otvoreno)
30-33 god je po meni idealno vreme za to, a posle vec je valjda malo drugacije....:(

Mada kada pogledam, mislim da cu i ja sam sedeti na terasici u 40+, iako mi svi prognoziraju da cu se lako ozeniti.:(


Da Zagreb, Ilica, zapadni deo grada. Ali ja ne bi rastavljenu sa decom, jer sam onda tu njihov rob. svi bi me zajebbavali a ja bi rintao za njih. A meni se bas i ne zeni, sta znam nekako mi se cini da bi meni bilo tesko se navikavati na neku zenu, ustvari na nju bi i mogao, ali na njenu familiju i ostala pravila danasnjeg plemesnkog zivota. Sve se nekako cuju sa mamicama.

Mene zenidba vise zanima da probam i vidim kako je, pa ako mi se ne svidja da odustanem i vratim se sebi u stan. A i druga stvar koja me muci, mozda nije toliko samoca, nego ja imam jako puno rada na crno, pa ne znam kad budem star ocu li imati dovoljnu penziju da pokrijem troskove - zato bi mi doboro dosla tada neka baba koja je recimo radila u nekoj drzavnoj firmi.
 
Mucho,mucho,danasnje zene-devojke su uglavnom mnogo alave nazalost,cast izuzecima naravno.
Da preteruju sa zahtevima, kao da ne citaju vesti pa ne vide kolike su prosecne plate.

Zanimljivo je da bi se udale za naseg coveka, a da ima platu kao da zivi u Nemackoj. To je isto kao kad bi ja ocekivao od neke muslimanke da mi pece krmetinu svaki dan i uz to da jos bude strucnjak u tom kuvanju.
 

Back
Top