RTS 2: "Krim, povratak kući" - ruski dokumentarac

Ljudi, hajde bar malo, ali malo da budete realni, Srbija je na Balkanu, u NATO-u su Bugarska, Rumunija, Grcka, Albanija, Hrvatska..cemu se lagati eto Bosna i Srbija ce ostati u tom okruzenju izvan NATO-a i uci u pakt s Rusijom, Rusima to samim nije rentabilno, da trose mnogo resursa za prostor koji je unaprijed izgubljen za njih, Rusi glavu lupaju sa Ukrajinom, Gruzijom...mi smo njima suvise daleko, tako da cim prije se prestanemo lagati tim bolje po nas, iskreno ja bih volio da Bosna bude neutralna i od NATO-a i od EU ali to nema sanse tako isto i Srbija
 
Probajte da en bulaznite - na RTS nikad u istoriji ništa slučajno nije emitovano.
Posebno što je film zabranjen na Zapadu.

Uz to ovaj Gašić je večeras u Moskvi, Kupuje helikoptere i šalje 56 oficira na školovanje u Ruske vojne visoke škole.

Ma ja cu biti prvi u redu da gurnem kad uradite nesto. . .ali morate da polizete prosuto, da popravite enormnu stetu
Nazalost, Mladozenja se vratio od Bajdena, a savetnik mu je Bler :lol:
 
Poslednja izmena:
Probajte da en bulaznite - na RTS nikad u istoriji ništa slučajno nije emitovano.
Posebno što je film zabranjen na Zapadu.

Uz to ovaj Gašić je večeras u Moskvi, Kupuje helikoptere i šalje 56 oficira na školovanje u Ruske vojne visoke škole.

Veliki vodja ce morati da objasni narodu zasto je od EU dobio zalupljena i zakljucana vrata ispred nosa. A i seik od prevare na vodi ne deluje nista sto je suprotno americkim interesima. Bice zanimljivo.
 
Veliki vodja ce morati da objasni narodu zasto je od EU dobio zalupljena i zakljucana vrata ispred nosa. A i seik od prevare na vodi ne deluje nista sto je suprotno americkim interesima. Bice zanimljivo.

Da objasni narodu ono što je narod znao od početka.
U ostalom i što bi? Pa taj narod je sam skinuo glavu Slobi Miloševiću kada mu je on objašnjavao da je EU šarena laža i da nas neće - taj sam narod je sjebao i Miloševića i Srbiju "Ma voli nas svet, samo en voli Miloševića"
 
Veliki vodja ce morati da objasni narodu zasto je od EU dobio zalupljena i zakljucana vrata ispred nosa. A i seik od prevare na vodi ne deluje nista sto je suprotno americkim interesima. Bice zanimljivo.

Cirkus, dok Seselju munjevito raste rejting, njima istom brzinom pada. A nema mesta ni iznenadjenju, ni cudjenju, sve zasluzeno, sve sveze i ocigledno.

Zapravo su se jako dugo odrzali sa ovako katastrofalnim rezultatima na svim poljima.
 
Veliki vodja ce morati da objasni narodu zasto je od EU dobio zalupljena i zakljucana vrata ispred nosa. A i seik od prevare na vodi ne deluje nista sto je suprotno americkim interesima. Bice zanimljivo.

Nit je bilo ispred nosa i zalupili bi mu ih sve i da je ceo mandat proveo ispod saksije ne radeći apsolutno ništa suprotno njihovom diktatu.

Morate jednom da shvatite da jednostavno nismo predviđeni za ulazak u EU.

Ko god da je na vlasti i šta god da uradi.

- - - - - - - - - -

*** *** ***
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top