Ko o čemu Srpskinje o golotinji...

OcitiMazohista

Ističe se
Banovan
Poruka
2.531
Ovih dana...
Ali ne samo i one...
I Monika je prošetala svoju sisu Parizom, onako opšteno, damski, kulturno u svojih 50 godina
E sad jel ta vrsta slobode nešto uslovljena godištem, socijalnim statusom, zanimanjem... Mislim jel svaka sisa samo sisa
Ili je sisa glumice i sisa starlete različito?

http://zena.blic.rs/Lepota/32218/Blago-Francuzima-Monika-golih-grudi-prosetala-Parizom
CChww99WYAAc7LJ.jpg
 
Ovih dana...
Ali ne samo i one...
I Monika je prošetala svoju sisu Parizom, onako opšteno, damski, kulturno u svojih 50 godina
E sad jel ta vrsta slobode nešto uslovljena godištem, socijalnim statusom, zanimanjem... Mislim jel svaka sisa samo sisa
Ili je sisa glumice i sisa starlete različito?

i mi nasu moniku za trku imamo!!!!! :zper:

vesna-zmijanac-1385678345-404721.jpg
 
starleta ili monika, sisa u istoj funkciji, možda malo uglađenijem okolišu kod monike, al to je to.
e sad, sisa može da bude od Marine Abramović pa da ima neku drugu svrhu u performansu. Ili sisa može biti femenki, ili sisa žena koje se pitaju zašto bi ženska sisa bila seksualizovana kad muška nije, itd. itd.
 
Meni nije jasno samo zašto ljudi ne idu goli kada se ionako sve vidi...

Ja svakako ne bih išao u providnim gaćama, onda bih skinuo to i išao potpuno slobodno...

A zašto se ženska sisa gleda kao nešto drugačije od muške, to je druga stvar... Neki kažu da je to zbog prirode naše, dok kod crnačkih plemena žene hodaju golih sisa...

Mada, ne znam koliko bi se ženama isplatilo da hodaju gole kao muškarci, prosto bi postalo nezanimljivo, mnoge bi izgubile glavni adut...

- - - - - - - - - -

Monika Beluči je jedna od najlepših žena na svetu, sve joj je dozvoljeno

Ona je jedna od najlepših žena na svetu jer su mediji tako rekli, i zato što ako to kaže deset ljudi, jedanaesti će ponoviti bez i da je vidi... Mrzim epitete "najlepša/i, najbolja/i na svetu", jer na svetu ima toliko ljudi da je izlišno zaključiti bilo šta od toga, samo što neki ne dođu do izražaja.
 
Poslednja izmena:
Ovih dana...
Ali ne samo i one...
I Monika je prošetala svoju sisu Parizom, onako opšteno, damski, kulturno u svojih 50 godina
E sad jel ta vrsta slobode nešto uslovljena godištem, socijalnim statusom, zanimanjem... Mislim jel svaka sisa samo sisa
Ili je sisa glumice i sisa starlete različito?

http://zena.blic.rs/Lepota/32218/Blago-Francuzima-Monika-golih-grudi-prosetala-Parizom
CChww99WYAAc7LJ.jpg
dobro ona je sveze razvedena baka pa trazi pastuva a vecina zena tek tad stekne samopouzdanje,da ne kazem kad je vec oso voz
 
Ovih dana...
Ali ne samo i one...
I Monika je prošetala svoju sisu Parizom, onako opšteno, damski, kulturno u svojih 50 godina
E sad jel ta vrsta slobode nešto uslovljena godištem, socijalnim statusom, zanimanjem... Mislim jel svaka sisa samo sisa
Ili je sisa glumice i sisa starlete različito?

http://zena.blic.rs/Lepota/32218/Blago-Francuzima-Monika-golih-grudi-prosetala-Parizom
CChww99WYAAc7LJ.jpg
Моника је жена специфичног изгледа. Мени је прелијепа, све на лицу јој је дивно, чак јој и подочњаци добро стоје.
Изгледа као жена која се не труди да буде секси. Да је од оних са прстом у устима, језиком који хронично извирује, леђима трагично преломњеним док трћи дупе, било би ми клише, вулгарно.
Док она, увијек тако бујна а ненаметљива, нимало ми није вулгарна. Чак ми је и симпа скроз. А и добра јој је сисица, баш је брига.
 
Ne razumem toliku opste planetarnu opsesiju i zena i muskaraca ovom Monikom Beluci.Dobro,izgleda dobro i sta?Jel' prdi Chanel?Piski kolonjsku vodu?Podriguje leptirice?A i nije toliko dobra riba koliko je svi uzdizu.

Nego je one uvek glumela u tim blago erotiziranim filmovima neke uloge misticnih,harizmaticnih zena a u stvari je obicna prsla tetka koja flashuje sike u javnosti.(naravno da malo skandala nije na odmet tek da se osrzi popularnost).

Ja bi joj dodelio titulu Francuske Nede Ukraden.
 
Ovih dana...
Ali ne samo i one...
I Monika je prošetala svoju sisu Parizom, onako opšteno, damski, kulturno u svojih 50 godina
E sad jel ta vrsta slobode nešto uslovljena godištem, socijalnim statusom, zanimanjem... Mislim jel svaka sisa samo sisa
Ili je sisa glumice i sisa starlete različito?

http://zena.blic.rs/Lepota/32218/Blago-Francuzima-Monika-golih-grudi-prosetala-Parizom
CChww99WYAAc7LJ.jpg

Jaka stvar. Al eto ima o cemu urban narod da prica... msm oni sto ne ogovaraju sa komsinicon Stanom, a Monika im je bliza po zivotnom stilu... jer salterusa u banci sa kreditom za mikrotalasnu i cipele je taj neki senzibilitet da se ne spusta na nivo carsijskih ogovaranja pa komentarise glumice... u sustini **** mi se... okrenula bih glavu ako mi se ne bi svidela scena...
 
Meni se baš dopada.
Monika je decentna, stilizovana i elegantna, čak i sa golom sisom, lišena bilo kakve vulgarnosti.
I lepo ju je videti takvu, za razliku od ove naše, što je Eriu postavila sliku.

Što bi se reklo, nisu sve sise iste i nisu svve vlasnice iste, pa sve ovisi o tome ko nosi golu sisu i kako je nosi - baš kao i komad nakida.
 
Ovih dana...
Ali ne samo i one...
I Monika je prošetala svoju sisu Parizom, onako opšteno, damski, kulturno u svojih 50 godina
E sad jel ta vrsta slobode nešto uslovljena godištem, socijalnim statusom, zanimanjem... Mislim jel svaka sisa samo sisa
Ili je sisa glumice i sisa starlete različito?

http://zena.blic.rs/Lepota/32218/Blago-Francuzima-Monika-golih-grudi-prosetala-Parizom
CChww99WYAAc7LJ.jpg

Nije mi ruzno ni malo. Za moj ukus, lepse bi mi bilo da je ta kosulja boje mesa, poluprovidna obucena na golo telo, pa se bradavica ne bi isticala i bilo bi lepse. Ali ovako je ok. I sama bih nosila slicno da imam njenu lepotu.
 
Ovih dana...
Ali ne samo i one...
I Monika je prošetala svoju sisu Parizom, onako opšteno, damski, kulturno u svojih 50 godina
E sad jel ta vrsta slobode nešto uslovljena godištem, socijalnim statusom, zanimanjem... Mislim jel svaka sisa samo sisa
Ili je sisa glumice i sisa starlete različito?

http://zena.blic.rs/Lepota/32218/Blago-Francuzima-Monika-golih-grudi-prosetala-Parizom
CChww99WYAAc7LJ.jpg

sisa joj je za medalju, pogotovu u njenim godinama
sto se tice pitanja-sta ce joj to...sta znam..kako sma starija, sev vise kapiram tu nezajazljivu potrebu da se svetu pokaze da si JOS UVEK dobra riba...mozda i monikica tako...
lepim zenama je uzasno tesko da stare, muka je to
lakse brate mili ovim ruznim, jednom naviknuta da se ne okrecu za tobom i da te ne spopadaju, uvek naviknuta
a, ove lepe, na koje su se lepili muskarci, kad prestane pomamam, ne znaju gde ce sa sobom i sta ih je snaslo
 

Back
Top