NIMFOMANKA U MOM KREVETU!

Fejs74

Primećen član
Poruka
579
Velika je istina da sam izgibio nevinost sa nimfomankom, koja je prelepo izgledala (četvrta na izboru za Mis SFRJ).Ako lažem Vas lažem i sebe, ali ako bih odustao pred zoru (10 put) bila je u stanju da me gađa sa pikslom.Imao sam 15 ipo godina i sperma mi je udarala u glavu, ma šta u glavu prštao sam na sve strane.Odakle više ...pitala se ona.A ja jadan morao da spavam u školi na časovima.
 
Fejs74:
Velika je istina da sam izgibio nevinost sa nimfomankom, koja je prelepo izgledala (četvrta na izboru za Mis SFRJ).Ako lažem Vas lažem i sebe, ali ako bih odustao pred zoru (10 put) bila je u stanju da me gađa sa pikslom.Imao sam 15 ipo godina i sperma mi je udarala u glavu, ma šta u glavu prštao sam na sve strane.Odakle više ...pitala se ona.A ja jadan morao da spavam u školi na časovima.


Jadan ti ... baš mi te je žao ... mora da si sada izgubio potpuno volju za sexom .... ali, dobro, važno da si se ti na vreme pohvalio ... pa ćemo sad da razvijamo filozofiju i na ovu temu.
 
Fejs74:
Velika je istina da sam izgibio nevinost sa nimfomankom, koja je prelepo izgledala (četvrta na izboru za Mis SFRJ).Ako lažem Vas lažem i sebe, ali ako bih odustao pred zoru (10 put) bila je u stanju da me gađa sa pikslom.Imao sam 15 ipo godina i sperma mi je udarala u glavu, ma šta u glavu prštao sam na sve strane.Odakle više ...pitala se ona.A ja jadan morao da spavam u školi na časovima.

Ako ti mozes 10 puta, ti si vanzemaljac. Ja nisam mogao vise od tri puta u najboljim godinama.
 
znaci, ti si subjektivno ocenio, dao etiketu cici, koja mozda ima normalan,zdrav sexualni nagon, ali prevazilazi tvoja ocekivanja..zeni treba da se hoce jednom nedeljno da ne bi bila nimfo..
gde pise koliko treba da se sexa da bi bila nimfo..? ili kolika treba da bude zelja..nagon? nigde..
 

Back
Top