Recepti za svakog
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Recepti za svakog

Primećen član
    Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    38

Thumbs up Recepti za svakog

Konačno jedan normalan sajt sa receptima, bez dodatnih zavrzlama i sastojaka koji se ne mogu naći u Srbiji. Stvarno im odgovara naziv receptizasvakog.com jer su stvarno za svakog podjednako, i za one koji prvi put kuvaju i za one koji to rade godinama.

Vrlo jasno objašnjeno, a posebno mi se sviđa što je skoro svaki recept naveden korak po korak kako se sprema.

Priznajem, da ja spadam u one domaćice koje vole da im se slikovito objasni kako se koje jelo sprema, pa mi zato i odgovara ovaj sajt, jer je sve upravo tako objašnjeno. Posebno mi se sviđa što je sve vrlo pregledno i lako možete naći recept za glavno jelo ili predjelo, a veliki je izbor i salata. Iskreno, najviše mi je ovaj sajt koristio kad sam spremala zimnicu, jer ima neverovatnih recepata za koje sam mislila da su zaboravljeni. Neki recepti za zimnicu su baš onakvi kako su ih spremale naše bake.

Kada bi trebalo da se odlučim koji mi se recepti na ovom sajtu najviše dopadaju, moram da priznam da su to slatkiši, tačnije poslastice. Tamo ima baš baš svega : i torti i poslastica koje se spremaju vrlo brzo i lako, tako da ih gotovo svako uz malo truda može napraviti. Uz to, većina recepata podrazmeva namirnice koje je vrlo lako nabaviti, a nisu ni naročit skupe, tako da je sajt Recepti za svakog definitivno odličan izbor, jer ima pregršt dobrih ideja za pripremu različitih jela.
    Poslednji put ažurirao/la Hallooo : 15.04.2015. u 12:22

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

Podrazumevano Re: Recepti za svakog

Evo jos jedan kvalitetan saj sto se tice recepata,torte,kolaci,pitei ostala jela
    http://www.svi-recepti.com/

Slične teme

1. FILOZOFIJA U ZIVOTU SVAKOG OD NAS !!!
    Autor azuro u forumu Jezik
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 02.07.2011., 22:12
  2. Iza svakog ugla vreba Dragan Kojic Keba!
    Autor cpku u forumu Arhiva
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 30.05.2008., 02:15
  3. Pre svakog paljenja kompa on mi trazi sifru!!! POMOC!!!
    Autor Lik u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 07.03.2004., 18:28
  4. Posle svakog jela treba zube prati!!!
    Autor Vaki u forumu Zdravlje
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 12.01.2004., 17:21
  5. EROTSKI RECEPTI
    Autor anakin u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 19.12.2003., 07:55

Oznake

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge