Srpkinje se prostituišu za 1.000 evra u Dubaiju!

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
DANAS U KURIRU AFERA HAREM: Srpkinje se prostituišu za 1.000 evra u Dubaiju!

Društvo
07:44, 15.04.2015.

Manekenke i starlete pod maskom modelinga odlaze u Emirate, gde za novac orgijaju s bogatim šeicima i ispunjavaju im i najbizarnije seksualne želje...

slika-tizer-15042015-1429050873-640545.jpg


http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/a...tituisu-za-1000-evra-u-dubaiju-clanak-1741151

Niko ne moze da kaze da AV ne radi na zaposljavanju radne snage iz Srbije.
 
Ja znam za 5,6 evra, mlado studentsko i srednjoskolsko parce....punoletno , znaci bez zakonskih posledica...a ima i za 2e ove od 12 do 18....to vidjam ispred zgrade, gotivno me pozdravljaju jer ne vide prezir u ocima kad vidim sta rade...a ne vidim razlog da ih prezirem , svako radi ono sto mora ili misli da mu je dobro...ako ne mozes da pomognes ne odmazi..

Mozda ce jednom u dubai ici i beracice voca i povrtarke ,na neke kurseve , da primene na arapske njive u Srbiji...
Za sada arapi primenjuju tehnicke mere samo po manekenskim njivama...uh...to mahom obrijano...
 
Pa nećemo valjda na politici o ženama?

Neradnici samo vide finalnu cifru a ne razmišljaju šta sve treba da se radi?
Lako je biti zavidan i poput besposlene babe moralisati samo da bi sebe opravdali.
Šta ako joj muž kilav za gradjevinu a nesposoban za portira i uopšte bez ikakve političke veze za posao?

Takvih muškaraca je mnogo u Srbiji pa i na ovom forumu - voleli bi oni pare al da ne rade ništa, da ne nabrajam.
To u Dubaiju se zove - žrtva za muža odavde i to je pohvalno jer je retko medju domaćim ženama
 
SRPKINJA IZ HAREMA: Seks za pare me usrećuje


Ne radim nešto loše, ispričala za Njuzvik prostitutka u Dubaiju

BEOGRAD - Jedna od Srpkinja koja je odlučila da zarađuje prodajući svoje telo bogatim arapskim naftašima u Dubaiju ekskluzivno je podelila svoja iskustva sa čitaocima srpskog izdanja magazina Njuzvik.

- U Dubai sam otišla i upoznala izvesnog Valentina, u kog sam se zaljubila. Kasnije sam shvatila da on, pored toga što je sa mnom, „brine“ o još nekoliko žena - objašnjava Dejana kako je ušla u svet prostitucije u Dubaiju.

Dejana se u nekom trenutku našla u nezavidnoj finansijskoj situaciji. Ostala je bez posla, ušteđevine, novca i prijatelja.
- Morala sam da prelomim. Od Valentina sam dobijala pare, hranu, nakit i odeću... Pomislila sam da ću, ako počnem da se bavim prostitucijom, zarađivati još više. Tako sam krenula i sada zarađujem 4.500 dolara mesečno. Muškarci koji mi plaćaju za seks me čine srećnom, a ja ne mislim da radim nešto što ne valja, iako se na prostituciju u Srbiji gleda kao na nešto loše - iskrena je Dejana.

Međutim, ona ovim poslom ne planira zauvek da se bavi.
- Sada mi je normalno da me ljudi pitaju koliko naplaćujem da noć provedu sa mnom. Od toga štedim da bih mogla da putujem po Evropi i Americi - priča Dejana.

(S. S.)

Zna im se lokacija
ORDINIRAJU PO SALONIMA I SKUPIM HOTELIMA

Ko su srpske „madam“ u Dubaiju, koje dovode naše devojke željne novca i slave, za sada se samo šuška, dok neko ne progovori. Srpkinje u gradu nafte najčešće „ordiniraju“ po salonima za masažu i hotelu „Regal“.
- Kada stignu u Dubai, srpske devojke se prvo okupljaju u hotelu „Moskva“, u svakom trenutku tamo ih ima od 70 do 100. Kako napreduju, devojke odsedaju u sve luksuznijim hotelima - kaže jedan od dobro upućenih u funkcionisanje lanca prostitucije u Dubaiju.

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/srpkinja-iz-harema-seks-za-pare-me-usrecuje-clanak-1742501

Veoma dirljiva prica. Prosto da svaka devojka pozeli da ode. Samo nisam siguran da li je ovo mozda napisao neki makro.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne znam da li ste primetili ovih poslednjih dva tri dana, mediji na celu sa Kurirom u prvi plan su izbacili prostituciju nasih takozvanih starleta.
Da ne ulazim u to da listovi guraju nos tamo gde mu nije mesto.
naslovna-tizer-16042015-1429147410-641341.jpg

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/a...aiju-iznajmljuju-za-500-dolara-clanak-1742405



Dolazimo do stavke prostitucije koja je zakonom zabranjena.
Posto je nasa drzava puna laznog morala ova zabrana je dovela do toga da devojke idu u druge drzave na ,,POSAO`` da bi se onda vratile u Srbiju (Aranzman 3 dana Dubai :D).

Moj konkretan predlog je da se konacno prostitucija legalizuje da ne bi zavaravali sami sebe, sve se legalno moze organizovati a kao primer Red light distrikt u Kopenhagenu.
Drzava bi cak i lepo zaradila, svi zadovoljni.
 
Ne znam da li ste primetili ovih poslednjih dva tri dana, mediji na celu sa Kurirom u prvi plan su izbacili prostituciju nasih takozvanih starleta.
Da ne ulazim u to da listovi guraju nos tamo gde mu nije mesto.
Pogledajte prilog 350643
http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/a...aiju-iznajmljuju-za-500-dolara-clanak-1742405



Dolazimo do stavke prostitucije koja je zakonom zabranjena.
Posto je nasa drzava puna laznog morala ova zabrana je dovela do toga da devojke idu u druge drzave na ,,POSAO`` da bi se onda vratile u Srbiju (Aranzman 3 dana Dubai :D).

Moj konkretan predlog je da se konacno prostitucija legalizuje da ne bi zavaravali sami sebe, sve se legalno moze organizovati a kao primer Red light distrikt u Kopenhagenu.
Drzava bi cak i lepo zaradila, svi zadovoljni.

A jbg, ovako je starleta, a tako bi bila kur*a.
Al ok je ideja. Slažem se. Punili bi nam budžet samo tako.
 
Ne znam da li ste primetili ovih poslednjih dva tri dana, mediji na celu sa Kurirom u prvi plan su izbacili prostituciju nasih takozvanih starleta.
Da ne ulazim u to da listovi guraju nos tamo gde mu nije mesto.
Pogledajte prilog 350643
http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/a...aiju-iznajmljuju-za-500-dolara-clanak-1742405



Dolazimo do stavke prostitucije koja je zakonom zabranjena.
Posto je nasa drzava puna laznog morala ova zabrana je dovela do toga da devojke idu u druge drzave na ,,POSAO`` da bi se onda vratile u Srbiju (Aranzman 3 dana Dubai :D).

Moj konkretan predlog je da se konacno prostitucija legalizuje da ne bi zavaravali sami sebe, sve se legalno moze organizovati a kao primer Red light distrikt u Kopenhagenu.
Drzava bi cak i lepo zaradila, svi zadovoljni.

Realno ne vredi Stanija bas 500 evra.
 

Back
Top