Mene zanima

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Kolko mašina vaša operete u toku sedmice ? Za kolko osoba perete? Kolko godina starosti ima vaša mašina ?

Meni je jutros dolazio monter i dijagnoza za moju mašinu je poražavajuća . Otiso lager da bi zamenio lager treba da računam 500 eura (tako kaže !!!) Otišao je i regulator za nivo vode (120 eura) imam miele mašinu novu kupljenu prije 8 godina na oko izgleda kao nova . Prije možda nepuna 2 mjeseca kupila sam susilicu za veš takodje Miele sad meni uopšte nesvidja da moram kupiti i novu mašinu i kazujem monteru da ću sad kupiti mašinu što jevtinijiu Monter mi pričao priču o "Ladi i VW ili BMW" kao nije isto kad kupite Ladu ili neko njemačko auto!

Dnevno perem po dve mašine ako je sportski dan onda i 3 mašine .

Šta savetujete da kupim opet skupu ili jeftiniju ?
 
Mi nedeljno možda jednu belog i jednu šarenog, sve na gomili.
Ne stignemo da isprljamo uopšte, na poslu oboje imamo uniforme, pa to znatno olakšava celu situaciju.
Ne razumem se u zapadnoevropsko tržište.
Ovde smo uzeli gorenje, srednja klasa.
 
:mrgreen:
tvoja interesovanja su zaista široka
operem 1 mesečno, mislim perem samo svoje stvari a to mogu i na ruke
samo još fali veš da im perem
i šta si se germanizovala
živiš u eVropi i plaćaš eVrom
barem dok ne zaboraviš srpski
 
Kolko mašina vaša operete u toku sedmice ? Za kolko osoba perete? Kolko godina starosti ima vaša mašina ?

Meni je jutros dolazio monter i dijagnoza za moju mašinu je poražavajuća . Otiso lager da bi zamenio lager treba da računam 500 eura (tako kaže !!!) Otišao je i regulator za nivo vode (120 eura) imam miele mašinu novu kupljenu prije 8 godina na oko izgleda kao nova . Prije možda nepuna 2 mjeseca kupila sam susilicu za veš takodje Miele sad meni uopšte nesvidja da moram kupiti i novu mašinu i kazujem monteru da ću sad kupiti mašinu što jevtinijiu Monter mi pričao priču o "Ladi i VW ili BMW" kao nije isto kad kupite Ladu ili neko njemačko auto!

Dnevno perem po dve mašine ako je sportski dan onda i 3 mašine .

Šta savetujete da kupim opet skupu ili jeftiniju ?

pa sad ja bi ti to za 250 evra sredio al neam radionicu

rekoh ti da je skidanje lager malo veci posao
regulator nivo vode nije neka frka treba ga skinuti i ocititi

naravno da ce on da menja jer deo kosta 20ak evra a zato ce ti naplatiti rad
 
Kolko mašina vaša operete u toku sedmice ? Za kolko osoba perete? Kolko godina starosti ima vaša mašina ?

Meni je jutros dolazio monter i dijagnoza za moju mašinu je poražavajuća . Otiso lager da bi zamenio lager treba da računam 500 eura (tako kaže !!!) Otišao je i regulator za nivo vode (120 eura) imam miele mašinu novu kupljenu prije 8 godina na oko izgleda kao nova . Prije možda nepuna 2 mjeseca kupila sam susilicu za veš takodje Miele sad meni uopšte nesvidja da moram kupiti i novu mašinu i kazujem monteru da ću sad kupiti mašinu što jevtinijiu Monter mi pričao priču o "Ladi i VW ili BMW" kao nije isto kad kupite Ladu ili neko njemačko auto!

Dnevno perem po dve mašine ako je sportski dan onda i 3 mašine .
Šta savetujete da kupim opet skupu ili jeftiniju ?

Imam jednu takvu u zgradi. Ne znam sta pere. Jedino ako se po prljavstini valja.
Msm racunam dnevno jedne gatje eventualno dvoje ako je sport u pitanju...sto nije svakodnevno...isto tako racunam carape i majice...puta 5 osoba...da ga hebesh, ne mozes da imas 2 masine dnevno...znaci nema teorije. Doduse mozes ako ti je masina za dvoje gatja :mrgreen:...
Prvo nam, rado korektnosti rasprave objasni kako imas toliko vesa za pranje, pa cemo nastaviti :lol:...

Sto se kvaliteta tice...ko ne zna sta valja, zna sta je skupo. Ja kupujem samo skupo...i nema greske. Traje!
 
Kolko mašina vaša operete u toku sedmice ? Za kolko osoba perete? Kolko godina starosti ima vaša mašina ?

Meni je jutros dolazio monter i dijagnoza za moju mašinu je poražavajuća . Otiso lager da bi zamenio lager treba da računam 500 eura (tako kaže !!!) Otišao je i regulator za nivo vode (120 eura) imam miele mašinu novu kupljenu prije 8 godina na oko izgleda kao nova . Prije možda nepuna 2 mjeseca kupila sam susilicu za veš takodje Miele sad meni uopšte nesvidja da moram kupiti i novu mašinu i kazujem monteru da ću sad kupiti mašinu što jevtinijiu Monter mi pričao priču o "Ladi i VW ili BMW" kao nije isto kad kupite Ladu ili neko njemačko auto!

Dnevno perem po dve mašine ako je sportski dan onda i 3 mašine .

Šta savetujete da kupim opet skupu ili jeftiniju ?
axaxa pa kupi novu za 300e baci je za godinu dana
 
Ja imam Gorenje veš mašinu .U prosjeku je uključujemo jednom u dva dana . Dok sam živio sa bivšom prala je dva
puta dnevno jer je imala neku opsesivnu potrebu za čistoćom .Dešavalo se da mi u dva dana dva puta opere iste pantalone .
Mašina je deset godina radila besprekorno a nedavno sam mijenjao dva ležaja koja drže bubanj . Popravak je koštao 3000 din .
 
Imam masinu vesa svaki dan. Ali u zadnje vreme gledam da preskocim koji dan pa je napunim bas dupke.
Recimo 5 masina nedeljno minimum.
Nas je 4oro.
Decije nekad na ruke operem ako su fleke koje masina ne skida
 
Имам узану Бошову са горњим отварањем и ради већ 15 година без проблема.

Укључује се три пута недељно, у просеку. Увек чекам да се нагомила.
 
Ja imam Gorenje veš mašinu .U prosjeku je uključujemo jednom u dva dana . Dok sam živio sa bivšom prala je dva
puta dnevno jer je imala neku opsesivnu potrebu za čistoćom .Dešavalo se da mi u dva dana dva puta opere iste pantalone .
Mašina je deset godina radila besprekorno a nedavno sam mijenjao dva ležaja koja drže bubanj . Popravak je koštao 3000 din .

Rista...radim u kancelariji. Svaki dan je cisto na meni i nema sanse da napunim masinu vesa sedmicno :roll:...a 5x sedmicno idem na salsu i 1 u dve sedmice na penjanje.
Jbt perem svake dve sedmice...i posteljina. Ne kontam sta stavljaju u nju da je 2x dnevno napune :sad2:...?
 
Imam jednu takvu u zgradi. Ne znam sta pere. Jedino ako se po prljavstini valja.
Msm racunam dnevno jedne gatje eventualno dvoje ako je sport u pitanju...sto nije svakodnevno...isto tako racunam carape i majice...puta 5 osoba...da ga hebesh, ne mozes da imas 2 masine dnevno...znaci nema teorije. Doduse mozes ako ti je masina za dvoje gatja :mrgreen:...
Prvo nam, rado korektnosti rasprave objasni kako imas toliko vesa za pranje, pa cemo nastaviti :lol:...

Sto se kvaliteta tice...ko ne zna sta valja, zna sta je skupo. Ja kupujem samo skupo...i nema greske. Traje!
Svaki dan se po dva puta tuširaju
Njih troje potroše u toku dana 6 velikih peškira + 6 manjih netje da se obrisu sa istim peškirom koji su za jutarnje tuširanje koristili jer je to po njihovom schmutzig nekad ka mi pregore lampice vrisnem "goozica je bila čista posle tuširanja znači i peškir je čist " oni tvrde da nije

Gatje i čarape se takodje 2x dnevno menjao kao i farmerke trenerke majice i duks kad odu na trening 3x se tuširaju

A gde je ostalo ....nakupi se ovaj moj popizdi pa samo gundja " ko u vešeraju. ..."
 
na koju to logiku mozes dve masine u dve nedelje?
pa ja imam samo jednu peskira nedeljno
tog dana kad bi trenirao, mislim da je logocno da tri para carapa koristim, za posao, za trening i za posle, znaci i peskir, i gace i majce verovatno dve bacam onu od preko dana i za trening, treba mi treca posle treninga i jedna u koju spavam
 
na koju to logiku mozes dve masine u dve nedelje?
pa ja imam samo jednu peskira nedeljno
tog dana kad bi trenirao, mislim da je logocno da tri para carapa koristim, za posao, za trening i za posle, znaci i peskir, i gace i majce verovatno dve bacam onu od preko dana i za trening, treba mi treca posle treninga i jedna u koju spavam

Pa znas li ti kolike su jedne gace i carape...uzmi to sve na hrpicu pa ces vidjeti sa sve majicama i trenerkama. Ako se tusiras 3x dnevno onda dnevno koristis jedan peskir (bar ja)...realno!
 
Kolko mašina vaša operete u toku sedmice ? Za kolko osoba perete? Kolko godina starosti ima vaša mašina ?

Meni je jutros dolazio monter i dijagnoza za moju mašinu je poražavajuća . Otiso lager da bi zamenio lager treba da računam 500 eura (tako kaže !!!) Otišao je i regulator za nivo vode (120 eura) imam miele mašinu novu kupljenu prije 8 godina na oko izgleda kao nova . Prije možda nepuna 2 mjeseca kupila sam susilicu za veš takodje Miele sad meni uopšte nesvidja da moram kupiti i novu mašinu i kazujem monteru da ću sad kupiti mašinu što jevtinijiu Monter mi pričao priču o "Ladi i VW ili BMW" kao nije isto kad kupite Ladu ili neko njemačko auto!

Dnevno perem po dve mašine ako je sportski dan onda i 3 mašine .

Šta savetujete da kupim opet skupu ili jeftiniju ?

500e je oho-ho nova masina za ves...
 

Back
Top