Pauziranje godine posle srednje škole (iskustva)

Pozdrav,vidim da niko nije odgovorio na temu,steta.. Ja sam sada 4.godina i planiram da pauziram ali i da od septembra ucim za VA i najverovatnije cu morati i da radim. Mislim da to nije tako lose ako znas zasto pauziras,ako imas neki cilj ili ti treba vise vremena da se spremis za neki fakultet. Radnu naviku ne mozes da izgubis ako nastavis da radis na sebi. :)
 
Slažem se, mislim da ta godina u suštini ništa ne znači, pogotovo kad vidim ljude koji studiraju po 10-15 godina, šta im vredi što su počeli odmah posle srednje :D sad sve zavisi kako se ti osećaš, ako misliš da ti je preko potreban odmor, vreme, zašto ga ne bi uzeo :) samo je caka da ne dangubiš za tih godinu dana, već radi nešo pametno :)

Pozdrav,vidim da niko nije odgovorio na temu,steta.. Ja sam sada 4.godina i planiram da pauziram ali i da od septembra ucim za VA i najverovatnije cu morati i da radim. Mislim da to nije tako lose ako znas zasto pauziras,ako imas neki cilj ili ti treba vise vremena da se spremis za neki fakultet. Radnu naviku ne mozes da izgubis ako nastavis da radis na sebi. :)
E ja sam probala ove godine na VA, al koliko sam se spremala (nedelju dana), tako mislim i da ću proći. :hahaha: Međutim, ja sam takva osoba, neodlučna, nikad ne mogu da zacrtam nešto i kažem: ili to ili ništa! Moja svestranost je bila izražena posebno ove godine :D Tako da ću sad upisati nešto drugo, ako mi se svidi - nastavljam, ako ne - opet na VA. Nešto mi je prirasla srcu :) Tako da, možda se vidimo sledeće godine :D
 

Back
Top