Проституција цвета на Интернету!

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
NAJSTARIJI ZANAT PRESELIO SE SA ULICE NA DRUŠTVENE MREŽE

Prostitucija cveta na internetu!

Autor: Ekipa Alo! | 14.04.2015 -







Uprkos hapšenjema poznatih starleta i onih koje svakodnevno hapse po ulicama, prostitucija cveta na društvenim mrežama, gde se veoma lako može zakazati seks sa muškarcima, transvestitima, ženama u godinama... Na raznim sajtovima, bez prikrivanja, klijenti mogu da gledaju eksplicitne fotografije, uslove, ponudu „radnji“ i cenovnik.



1994755-17.jpg



Dogovori o intimnim druženjima padaju preko sajtova za druženje | Foto: RAS


- Ja sam Violeta i moja cena je 100 evra na sat. U cenu je uračunat moj smeštaj u Beogradu, koji je na dobroj lokaciji. Vreme druženja je oko jedan sat, a dajem popust za svaki naredni put. Imam 22 godine, studentkinja sam, atraktivna, seksi i negovana. Dobra sam u krevetu jer volim seks i uživam u njemu. Visoka sam 175 centimetara, teška 69 kilograma, a veličina grudi mi je četiri. Bitna mi je higijena i ako ti ovo odgovara, pozovi - opisala je sebe devojka sa druge strane žice, samo dva minuta nakon što smo se ulogovali na sajt namenjen za upoznavanje.


Voli da ga ponižavaju
Transseksualac Andreja (22) naglasio je da traži strogog, starijeg i grubog muškarca „koji će da ga usreći“.
- Volim da se oblačim kao žena. Volim da budem ponižavan od strane muškarca i da odnos imamo u prisustvu njegove žene - kratko je rekao Andrej.

Violeta je postavila još neke uslove, a usput je htela da zna koliko godina ima njena potencijalna „mušterija“ i postavila svoje uslove.
- Odlično! Nisi ni balavac, a ni previše star. Ne volim klince i studente. Ne bavim se ovim zbog galantnog druženja. Od tebe očekujem da ne budeš naporan i da ne smaraš mnogo.
Moraš biti čist i galantan. Poklon u iznosu od 100 evra ćeš mi dati u koverti kada popijemo piće. Takvo je pravilo. Od tebe očekujem da si isto dobar u krevetu. Tu sam još večeras. Brzo se odluči - izbiflala je Violeta, koja nam se poverila da se „trudi da usreći sve svoje muškarce“ i da od para koje zaradi plaća, kako kaže, školovanje na fakultetu.


Muške prostitutke su uglavnom oženjeni i traže prijatelje, a neki ne biraju da li je to žensko ili muško društvo. Oženjeni muškarac, koji se predstavlja kao Posetilac, tražio je maksimalnu diskreciju.

- Ako si biseksualac, dolaziš u obzir. Imam gajbu, a nakon svega, bez cimanja i smaranja ostaviš poklon, pa odeš - kratak je bio Posetilac, koji je, smejući se, rekao da ćemo se o visini poklona dogovoriti kada se vidimo.
1994771-18.jpg

Prodaju telo za 100 evra da bi mogle da studiraju | Foto: Profimedia


Mala Perverzna nam je je rekla da ima 26 godina i da traži tri mlađa perverzna momka da je zadovolje. Priznala je i da voli žestok seks, a da preko sajta odlučuje s kojima će biti, a radi to čisto iz zadovoljstva.

Sajber pločnicima maršira stotine pripadnika najstarijeg zanata na svetu, a u internet svetu pravo na privatnost štiti prodavačice ljubavi, dok pravo na lični izbor kupce erotskog doživljaja. Kada se tome doda anonimnost, jasno je da je internet postao pravi Eldorado za udobnu, komotnu i neometanu seksualnu trgovinu. Jer potencijalna mušterija može mesecima unapred da rezerviše prostitutku, čak i u drugom gradu ili državi, kao i da elektronskom poštom precizno ugovori vreme, susret i cenu.


Rade i u parovima



Mladi bračni par iz Beograda, koji su se predstavili kao Sanja i Ivan, rekao je da posluje samo sa ozbiljnom i galantnom gospodom, parovima ili pojedincima.
- Zgodni smo, imamo 30 i 25 godina i otvoreni smo. Diskrecija je zagarantovana, a prvi kontakt je imejlom - rekao nam je ovaj par, dodajući da su biseksualci i da, osim uživanja, očekuju adekvatnu nadoknadu od 80 evra. Poslali su nam i svoje obnažene fotografije, gde se na Sanji vidi samo lanac sa krstom, a Ivanu na genitalijama leptir-mašna!

**********************************

Ево нама још једне "БЛАГОДЕТИ" ЕУ - курвање на куб........ чак је пре извесног времена била реклама и на овом пдф - па је на моју опаску клоњена НА ЧЕМУ СЕ ЗВАХВАЉУЈЕМ УПРАВИ КРСТАРИЦЕ... и надам се да се овај облик проституисања неће понављати.
 
E sad.
Prostitucije je bilo uvek.
Dok nije bilo interneta (tj. dok se manje koristio) cvetala je po novinskim oglasima ili drugim štampanim formatima.
Jbg. Kriza je uradila svoje - i ekonomska i moralna.
Iskreno, ja od siromašne nacije kojoj se svakodnevno plasiraju razne Mace, Ferariji i slične gluposti ništa drugo nisam ni očekivao. Stvari će, kako se društvo bude razvijalo postajati sve gore i gore - prava koja se pojedinim grupacijama priznaju su sve obimnija, a granice se nigde ne postavljaju jer je svako protivljenje takvom pravu diskriminacija.
 
Ала су захтевне постале кураве! Те мораш да будеш добар у кревету, те да не смараш, да будеш галантан... Да не траже можда и факултетску диплому и докторат да би се карале за 100 евра на сат! Ако нађу такву клијентелу, требале би оне да плаћају, а не да се плаћа њима.
 
Ала су захтевне постале кураве! Те мораш да будеш добар у кревету, те да не смараш, да будеш галантан... Да не траже можда и факултетску диплому и докторат да би се карале за 100 евра на сат! Ако нађу такву клијентелу, требале би оне да плаћају, а не да се плаћа њима.
Ja nikada ne razumem poAntu kod Mitinih psotova.
Njemu smeta oglasavanje preko interneta ili i virtuelno prostituisanje?
Zapravo mi nije jasno sta mu uopste smeta.:D
 
Ала су захтевне постале кураве! Те мораш да будеш добар у кревету, те да не смараш, да будеш галантан... Да не траже можда и факултетску диплому и докторат да би се карале за 100 евра на сат! Ако нађу такву клијентелу, требале би оне да плаћају, а не да се плаћа њима.

Pa neće sebi da kvare reputaciju :lol:
 
Pre interneta si imao Halo oglase i jedno 10-15 strana isključivo za "galantnu gospodu",bordel sa moldavkama i ruskinjama u svakoj drugoj kafani u svakom donjem kolenovcu po Srbiji a govorimo o "srećnim" vremenima pre 5. oktobra i EU puta.
Sada je tehnologija napredovala pa su valjda prebacili "izloge" po društvenim mrežama ali to ne ide u prilog tezi o nekoj novonastaloj sodomi i gomori.
 
Samo sam procitao za onu prvu da kaze da je atraktivna a ima 69 kilograma. Ahahahahahaahahah, tenk. Jbt ako takva naplacuje 100e, koliko trazi neka zgodna sto ima 50kg?

Kad shvate da su to uglavnom u pitanju tipovi koji nisu imali seks dugo, i da nisu u mogućnosti da ga imaju, onda mogu i da trguju cenama, istina je da retko koja vredi i više od 10 evra, ali vrednost se meri potrebom, kao i uvek.
 
Pošto sam ovo zatekao na politici nisam se ni skoncetrisao na tekst nego mitin komentar...

kakve su ovo gluposti jbt. :lol:

i šta kaže...dam joj 100€,moram prethodno obrijem jajca i ne smem za svoje pare da joj plačem na ramenu npr. :whistling:... nego moram da je zadovoljavam...ili me više neće zvati za kaznu :hahaha:
U pravu je ipak čovek,sve je otišlo u...i ***** se iskvariše :worth:
 
Poslednja izmena:
Samo sam procitao za onu prvu da kaze da je atraktivna a ima 69 kilograma. Ahahahahahaahahah, tenk. Jbt ako takva naplacuje 100e, koliko trazi neka zgodna sto ima 50kg?

Ako je visoka 180cm nije puno ako ima 69kg. Poznajem licno devojku koja ima 180cm i 62-3 kg. Uopste joj ne bi smetalo da ima i 70, opet bi bila dobra riba.

- - - - - - - - - -

Kad shvate da su to uglavnom u pitanju tipovi koji nisu imali seks dugo, i da nisu u mogućnosti da ga imaju, onda mogu i da trguju cenama, istina je da retko koja vredi i više od 10 evra, ali vrednost se meri potrebom, kao i uvek.

Nisi u pravu. Poznajem jednu koja se reklamira na drustvenim mrezama. Kaze da su joj najcesca klijentela tipovi koji imaju kesha i uopste ne izgledaju lose. Mnogi su ozenjeni i ovo im je sigurnija varijanta. Jednostavno ne zele da se cimaju oko izlazaka, muvanja, smaranja... neki nemaju ni vremena,
 
Poslednja izmena:
Prostitutke uopšte nisu igračka za sirotinju i decu ili uteha za ružne. To je apsolutno pogrešna predrasuda,tj možda nije za one sa plavog mosta ali ova hotelska i eskort scena uglavnom živi od više srednje klase,sredovečnih i uglavnom oženjenih,elitna naravno od fudbalera,političara,pevača i ostalih "celebreties"...
Anegdote o doživljajima iz bordela uglavnom se čuju u određenim krugovima nimalo usamljenih i nimalo očajnih,štaviše pouzdano znam da imaju uglavnom ceo paket...žena,deca,sekretarica...:)

- - - - - - - - - -

Ali ovo mi je stvarno smešno, kao neće klince i studente, moraš da budeš dobar u krevetu, moraš ovo i ono... :D Pa to takvi i ne plaćaju, ne znam šta im je :D

Ako je studentkinja ima logike u tom delu...smanjuje šansu da naleti na kolegu sa faxa pa da posle "plaća" njegovo ćutanje do kraja studiranja ;)
 
NAJSTARIJI ZANAT PRESELIO SE SA ULICE NA DRUŠTVENE MREŽE

Prostitucija cveta na internetu!

Autor: Ekipa Alo! | 14.04.2015 -







Uprkos hapšenjema poznatih starleta i onih koje svakodnevno hapse po ulicama, prostitucija cveta na društvenim mrežama, gde se veoma lako može zakazati seks sa muškarcima, transvestitima, ženama u godinama... Na raznim sajtovima, bez prikrivanja, klijenti mogu da gledaju eksplicitne fotografije, uslove, ponudu „radnji“ i cenovnik.



1994755-17.jpg



Dogovori o intimnim druženjima padaju preko sajtova za druženje | Foto: RAS


- Ja sam Violeta i moja cena je 100 evra na sat. U cenu je uračunat moj smeštaj u Beogradu, koji je na dobroj lokaciji. Vreme druženja je oko jedan sat, a dajem popust za svaki naredni put. Imam 22 godine, studentkinja sam, atraktivna, seksi i negovana. Dobra sam u krevetu jer volim seks i uživam u njemu. Visoka sam 175 centimetara, teška 69 kilograma, a veličina grudi mi je četiri. Bitna mi je higijena i ako ti ovo odgovara, pozovi - opisala je sebe devojka sa druge strane žice, samo dva minuta nakon što smo se ulogovali na sajt namenjen za upoznavanje.


Voli da ga ponižavaju
Transseksualac Andreja (22) naglasio je da traži strogog, starijeg i grubog muškarca „koji će da ga usreći“.
- Volim da se oblačim kao žena. Volim da budem ponižavan od strane muškarca i da odnos imamo u prisustvu njegove žene - kratko je rekao Andrej.

Violeta je postavila još neke uslove, a usput je htela da zna koliko godina ima njena potencijalna „mušterija“ i postavila svoje uslove.
- Odlično! Nisi ni balavac, a ni previše star. Ne volim klince i studente. Ne bavim se ovim zbog galantnog druženja. Od tebe očekujem da ne budeš naporan i da ne smaraš mnogo.
Moraš biti čist i galantan. Poklon u iznosu od 100 evra ćeš mi dati u koverti kada popijemo piće. Takvo je pravilo. Od tebe očekujem da si isto dobar u krevetu. Tu sam još večeras. Brzo se odluči - izbiflala je Violeta, koja nam se poverila da se „trudi da usreći sve svoje muškarce“ i da od para koje zaradi plaća, kako kaže, školovanje na fakultetu.


Muške prostitutke su uglavnom oženjeni i traže prijatelje, a neki ne biraju da li je to žensko ili muško društvo. Oženjeni muškarac, koji se predstavlja kao Posetilac, tražio je maksimalnu diskreciju.

- Ako si biseksualac, dolaziš u obzir. Imam gajbu, a nakon svega, bez cimanja i smaranja ostaviš poklon, pa odeš - kratak je bio Posetilac, koji je, smejući se, rekao da ćemo se o visini poklona dogovoriti kada se vidimo.
1994771-18.jpg

Prodaju telo za 100 evra da bi mogle da studiraju | Foto: Profimedia


Mala Perverzna nam je je rekla da ima 26 godina i da traži tri mlađa perverzna momka da je zadovolje. Priznala je i da voli žestok seks, a da preko sajta odlučuje s kojima će biti, a radi to čisto iz zadovoljstva.

Sajber pločnicima maršira stotine pripadnika najstarijeg zanata na svetu, a u internet svetu pravo na privatnost štiti prodavačice ljubavi, dok pravo na lični izbor kupce erotskog doživljaja. Kada se tome doda anonimnost, jasno je da je internet postao pravi Eldorado za udobnu, komotnu i neometanu seksualnu trgovinu. Jer potencijalna mušterija može mesecima unapred da rezerviše prostitutku, čak i u drugom gradu ili državi, kao i da elektronskom poštom precizno ugovori vreme, susret i cenu.


Rade i u parovima



Mladi bračni par iz Beograda, koji su se predstavili kao Sanja i Ivan, rekao je da posluje samo sa ozbiljnom i galantnom gospodom, parovima ili pojedincima.
- Zgodni smo, imamo 30 i 25 godina i otvoreni smo. Diskrecija je zagarantovana, a prvi kontakt je imejlom - rekao nam je ovaj par, dodajući da su biseksualci i da, osim uživanja, očekuju adekvatnu nadoknadu od 80 evra. Poslali su nam i svoje obnažene fotografije, gde se na Sanji vidi samo lanac sa krstom, a Ivanu na genitalijama leptir-mašna!

**********************************

Ево нама још једне "БЛАГОДЕТИ" ЕУ - курвање на куб........ чак је пре извесног времена била реклама и на овом пдф - па је на моју опаску клоњена НА ЧЕМУ СЕ ЗВАХВАЉУЈЕМ УПРАВИ КРСТАРИЦЕ... и надам се да се овај облик проституисања неће понављати.

Mito, priznaj na koju si klikno pa te zayebala.!!!:D
 
NAJSTARIJI ZANAT PRESELIO SE SA ULICE NA DRUŠTVENE MREŽE Prostitucija cveta na internetu! Autor: Ekipa Alo! | 14.04.2015 - Uprkos hapšenjema poznatih starleta i onih koje svakodnevno hapse po ulicama, prostitucija cveta na društvenim mrežama, gde se veoma lako može zakazati seks sa muškarcima, transvestitima, ženama u godinama... Na raznim sajtovima, bez prikrivanja, klijenti mogu da gledaju eksplicitne fotografije, uslove, ponudu „radnji“ i cenovnik.
1994755-17.jpg
Dogovori o intimnim druženjima padaju preko sajtova za druženje | Foto: RAS - Ja sam Violeta i moja cena je 100 evra na sat. U cenu je uračunat moj smeštaj u Beogradu, koji je na dobroj lokaciji. Vreme druženja je oko jedan sat, a dajem popust za svaki naredni put. Imam 22 godine, studentkinja sam, atraktivna, seksi i negovana. Dobra sam u krevetu jer volim seks i uživam u njemu. Visoka sam 175 centimetara, teška 69 kilograma, a veličina grudi mi je četiri. Bitna mi je higijena i ako ti ovo odgovara, pozovi - opisala je sebe devojka sa druge strane žice, samo dva minuta nakon što smo se ulogovali na sajt namenjen za upoznavanje. Voli da ga ponižavaju Transseksualac Andreja (22) naglasio je da traži strogog, starijeg i grubog muškarca „koji će da ga usreći“. - Volim da se oblačim kao žena. Volim da budem ponižavan od strane muškarca i da odnos imamo u prisustvu njegove žene - kratko je rekao Andrej. Violeta je postavila još neke uslove, a usput je htela da zna koliko godina ima njena potencijalna „mušterija“ i postavila svoje uslove. - Odlično! Nisi ni balavac, a ni previše star. Ne volim klince i studente. Ne bavim se ovim zbog galantnog druženja. Od tebe očekujem da ne budeš naporan i da ne smaraš mnogo. Moraš biti čist i galantan. Poklon u iznosu od 100 evra ćeš mi dati u koverti kada popijemo piće. Takvo je pravilo. Od tebe očekujem da si isto dobar u krevetu. Tu sam još večeras. Brzo se odluči - izbiflala je Violeta, koja nam se poverila da se „trudi da usreći sve svoje muškarce“ i da od para koje zaradi plaća, kako kaže, školovanje na fakultetu. Muške prostitutke su uglavnom oženjeni i traže prijatelje, a neki ne biraju da li je to žensko ili muško društvo. Oženjeni muškarac, koji se predstavlja kao Posetilac, tražio je maksimalnu diskreciju. - Ako si biseksualac, dolaziš u obzir. Imam gajbu, a nakon svega, bez cimanja i smaranja ostaviš poklon, pa odeš - kratak je bio Posetilac, koji je, smejući se, rekao da ćemo se o visini poklona dogovoriti kada se vidimo.
1994771-18.jpg
Prodaju telo za 100 evra da bi mogle da studiraju | Foto: Profimedia Mala Perverzna nam je je rekla da ima 26 godina i da traži tri mlađa perverzna momka da je zadovolje. Priznala je i da voli žestok seks, a da preko sajta odlučuje s kojima će biti, a radi to čisto iz zadovoljstva. Sajber pločnicima maršira stotine pripadnika najstarijeg zanata na svetu, a u internet svetu pravo na privatnost štiti prodavačice ljubavi, dok pravo na lični izbor kupce erotskog doživljaja. Kada se tome doda anonimnost, jasno je da je internet postao pravi Eldorado za udobnu, komotnu i neometanu seksualnu trgovinu. Jer potencijalna mušterija može mesecima unapred da rezerviše prostitutku, čak i u drugom gradu ili državi, kao i da elektronskom poštom precizno ugovori vreme, susret i cenu. Rade i u parovima Mladi bračni par iz Beograda, koji su se predstavili kao Sanja i Ivan, rekao je da posluje samo sa ozbiljnom i galantnom gospodom, parovima ili pojedincima. - Zgodni smo, imamo 30 i 25 godina i otvoreni smo. Diskrecija je zagarantovana, a prvi kontakt je imejlom - rekao nam je ovaj par, dodajući da su biseksualci i da, osim uživanja, očekuju adekvatnu nadoknadu od 80 evra. Poslali su nam i svoje obnažene fotografije, gde se na Sanji vidi samo lanac sa krstom, a Ivanu na genitalijama leptir-mašna! ********************************** Ево нама још једне "БЛАГОДЕТИ" ЕУ - курвање на куб........ чак је пре извесног времена била реклама и на овом пдф - па је на моју опаску клоњена НА ЧЕМУ СЕ ЗВАХВАЉУЈЕМ УПРАВИ КРСТАРИЦЕ... и надам се да се овај облик проституисања неће понављати.

Mito, mislio sam da te nikad u zivotu necu komentarisati - Boze Gospode!
necu imati priliku!
nemam komentar, osim prethodnog
imam, ali nemam
 
Ako je visoka 180cm nije puno ako ima 69kg. Poznajem licno devojku koja ima 180cm i 62-3 kg. Uopste joj ne bi smetalo da ima i 70, opet bi bila dobra riba.

- - - - - - - - - -



Nisi u pravu. Poznajem jednu koja se reklamira na drustvenim mrezama. Kaze da su joj najcesca klijentela tipovi koji imaju kesha i uopste ne izgledaju lose. Mnogi su ozenjeni i ovo im je sigurnija varijanta. Jednostavno ne zele da se cimaju oko izlazaka, muvanja, smaranja... neki nemaju ni vremena,

Ostavi broj poznanice, podeli sa braćom hahahaha
 

Back
Top