Reci

Araon

Veoma poznat
Poruka
14.344
Da li izgovaranje reči "volim te" vidite kao negativnu stvar koja će vas koštati ili kao pozitivnu koja će vam pomoći u nekim stvarima? Da sad ne objašnjavam puno.

I koliko se procentualno glupo osećate dok izgovarate to?
 
Hteo sam na ženama da otvorim temu "zašto toliko padate na te reči i zašto toliko volite da je čujete?", ali su tamo mnogo za*ebane ženske, pojedu tri muškarca za pre podne, tako da sam odustao...

- - - - - - - - - -

Leone, druže, izmeri mi te procente u osećanju gluposti, uvek me to zanimalo, nego nisam imao priliku da izmerim...
 
Da li izgovaranje reči "volim te" vidite kao negativnu stvar koja će vas koštati ili kao pozitivnu koja će vam pomoći u nekim stvarima? Da sad ne objašnjavam puno.

I koliko se procentualno glupo osećate dok izgovarate to?

pa zavisi kome govoris to,zavisi od inteziteta emocija,tj nivoa iskrenosti...
a mozda je tebi glupo jer se nisi navikao,i to ti deluju kao prazne reci koje ne znace nista,vec ti znace dela i ljubav koju kroz dela pokazujes doticnoj...
ili ja mnogo laprdamXD

- - - - - - - - - -

Hteo sam na ženama da otvorim temu "zašto toliko padate na te reči i zašto toliko volite da je čujete?", ali su tamo mnogo za*ebane ženske, pojedu tri muškarca za pre podne, tako da sam odustao...

- - - - - - - - - -

Leone, druže, izmeri mi te procente u osećanju gluposti, uvek me to zanimalo, nego nisam imao priliku da izmerim...

kakvo,padanje svako voli da bude voljen ako su to iskrene emocije;)
e sad druga je stvar sto ce neki ljudi zbog svoje velike potrebe zazmuriti na istinu...
 
pa zavisi kome govoris to,zavisi od inteziteta emocija,tj nivoa iskrenosti...
a mozda je tebi glupo jer se nisi navikao,i to ti deluju kao prazne reci koje ne znace nista,vec ti znace dela i ljubav koju kroz dela pokazujes doticnoj...
ili ja mnogo laprdamXD

- - - - - - - - - -



kakvo,padanje svako voli da bude voljen ako su to iskrene emocije;)
e sad druga je stvar sto ce neki ljudi zbog svoje velike potrebe zazmuriti na istinu...

Pa jes tako. Ako ja tebi kazem "volim te", ti ces glupo da se osecas.
 
izgovaram
naravno samo kad osecam to
a onda sam glup od ljubavi, pa ne mogu da merim procente

nije to glupost izgovoriti, jst da bi ljudi trebali da osecaju to, al cuti je bas lepo
evo i muskarci vole da ih vole:):lol:
e da i postoji razlika u nacinu kad neko kaze volim te,
sto mozes da shvatis ili kao slatko umiljavanje(nesto neozbiljno receno) ili kao izraz nekih dubokih emocija..
znaci zavisi i od nacina i situacije u kojoj cujes te reci...

- - - - - - - - - -

Pa jes tako. Ako ja tebi kazem "volim te", ti ces glupo da se osecas.

mene svi vole ja sam savrsena:lol:
 
Hteo sam na ženama da otvorim temu "zašto toliko padate na te reči i zašto toliko volite da je čujete?", ali su tamo mnogo za*ebane ženske, pojedu tri muškarca za pre podne, tako da sam odustao...

- - - - - - - - - -

Leone, druže, izmeri mi te procente u osećanju gluposti, uvek me to zanimalo, nego nisam imao priliku da izmerim...

ne znam araone, ne merim to u kolicini gluposti
merim onako kakav osecaj i intenzitet mi ta osoba daje
merim tog trenutka kad mi kaze koliko mi pirja

ne vidim neku glupost kad nekog volis i to mu kazes
 
Da li izgovaranje reči "volim te" vidite kao negativnu stvar koja će vas koštati ili kao pozitivnu koja će vam pomoći u nekim stvarima? Da sad ne objašnjavam puno.

I koliko se procentualno glupo osećate dok izgovarate to?

Negatvinu. Zato sto je ta rec klauzulna. Mozes da joj kazes svasta romanticno, da joj izbacis zilion emocija, ali volim te je klauzulna i dogmaticna. Kao saman kada zavrsi chant ili pop kada kaze amin. Hipnoticka rec i rec koja dogmom uokviruje.
 
Izgovoriti "volim te" nosi određenu težinu.
Ne bih se složila da mi je bitno da čujem da me neko voli, ono reda radi, zato što to tako treba ili lepo zvuči.
Bolje da ne izgovori ako ne misli tako.
..
Ako izgovoriš to sudbonosno volim te...obično idemo na stepenik više
Ako ne misliš ozbiljno, bolje ne izgovaraj, jer kao u američkim filmovima "sve što budeš izgovorio biće upotrebljeno protiv tebe" :lol:
..
tako ti je to kod nekih žena...mislim ne znam kojih :whistling:
 
Da li izgovaranje reči "volim te" vidite kao negativnu stvar koja će vas koštati ili kao pozitivnu koja će vam pomoći u nekim stvarima? Da sad ne objašnjavam puno.

I koliko se procentualno glupo osećate dok izgovarate to?

Ljudima koji imaju emocionalnu inteligenciju pravo je zadovoljstvo da izgovore: Volim te!
I nimalo se ne osećaju neprijatno zbog toga.
 
pa zavisi kome govoris to,zavisi od inteziteta emocija,tj nivoa iskrenosti...
a mozda je tebi glupo jer se nisi navikao,i to ti deluju kao prazne reci koje ne znace nista,vec ti znace dela i ljubav koju kroz dela pokazujes doticnoj...
ili ja mnogo laprdamXD

- - - - - - - - - -



kakvo,padanje svako voli da bude voljen ako su to iskrene emocije;)
e sad druga je stvar sto ce neki ljudi zbog svoje velike potrebe zazmuriti na istinu...

Meni generalno reči ne znače ništa... Ali mi je ovo nekako posebno čudno.
 
Da li izgovaranje reči "volim te" vidite kao negativnu stvar koja će vas koštati ili kao pozitivnu koja će vam pomoći u nekim stvarima? Da sad ne objašnjavam puno.

I koliko se procentualno glupo osećate dok izgovarate to?

Nikada tako nesto nisam ni jednoj izgovorio, ali samo jednom sam tako nesto osecao.!!!
 
Postoji neko uverenje da je onaj ko ti prvi kaze, vise zagrizao, da vise mari, stoga da je vise podlozan manipulaciji i da bude povredjen. Sad, da li je istina, ne znam.
Ja sam od onih kojima treba vremena da to kazu, u trenutku kada osete to, i secam se da mi je trebalo dosta vremena da jednoj osobi to kazem, onako spontano, samo od sebe.
I to ako se secam rekao sam samo jednom, na moju inicijativu.

Mada reci su na kraju prazne, ne verujem ja u to "volim te" previse, jer nacin na koji se neko ponasa prema tebi govori i vise nego dve reci.
 
Postoji neko uverenje da je onaj ko ti prvi kaze, vise zagrizao, da vise mari, stoga da je vise podlozan manipulaciji i da bude povredjen. Sad, da li je istina, ne znam.
Ja sam od onih kojima treba vremena da to kazu, u trenutku kada osete to, i secam se da mi je trebalo dosta vremena da jednoj osobi to kazem, onako spontano, samo od sebe.
I to ako se secam rekao sam samo jednom, na moju inicijativu.

Mada reci su na kraju prazne, ne verujem ja u to "volim te" previse, jer nacin na koji se neko ponasa prema tebi govori i vise nego dve reci.

Da, a postoji i ono da onaj koji prvi kaže upravo i radi manipulaciju... Zato sam i naveo dva primera.

I, koja je to situacija i osećanje kada si to rekao? Podeli sa svetom, neću te za*ebavati, sad sam ozbiljan.
 
Da li izgovaranje reči "volim te" vidite kao negativnu stvar koja će vas koštati ili kao pozitivnu koja će vam pomoći u nekim stvarima? Da sad ne objašnjavam puno.

I koliko se procentualno glupo osećate dok izgovarate to?

Kad i ako sam izgovarala te dve reči osećala sam se...pa
neiskreno, moguće i glupo. Ne da nisam osećala ljubav, već mi je uvek bilo previše besmisleno svoditi i banalizovati to što osećam na taj neki izlizano-romantični šablon.
 
Ma kriti osjećaje kao zmija noge, biti jak kao tvrđava .Dobro zayebavam se nema ništa loše ako i ona meni uzvrati al ako oćuti osjećao bih se kao kreten
 

Back
Top