Šef Ikee: Zašto ne stižemo u Srbiju

А шта би са фабриком чипова ?

Kako sta?

Fabrika cipova rusi Vucica.

- - - - - - - - - -

"Potrebno je najpre izmestiti naplatnu rampu na Bubanj potoku. To se ne radi samo zbog poreba Ikee već i zbog završetka obilaznice oko Beograda. Takođe, da bi se izmestila pruga iz centra grada "Beograda na vodi“, mora da se probije tunel koji je takođe kod Bubanj potoka.``

I Bubanj Potok rusi Vucica.
 
Kako sta?

Fabrika cipova rusi Vucica.

Не руши њега Икеа, већ идиоти у блиском и ширем партијском окружењу којима се окружио и њихова неконтролисана моћ деструкције.

За саму Икеу ми смо цвоњак тржиште, сиромашни и потпуно неинтересантни.

Када је у питању избор локација за њихове објекте, они обично траже најјефтиније земљиште много веће површине него што им објективно треба, са правом да вишак самостално дају у подзакуп другим трговинским компанијама по знатно вишој цени јер знају да купци долазе због њих
 
A zar se onaj Lidl ne najavljuje bar toliko dugo kao i Ikea. Ikea je nevazna za narod, ali ovaj Lidl zaista je genijalan jer su sve moguce namirnice
barem 30-40% jeftinije nego u Maxiju, Idei i ne znam gde sve vec.

Sa Lidlom ili bez, prosecan srpski zitelj uskoro ce moci da jede iskljucivo gov.na, i to ako pozuri da mu ih neki drugi zitelj ne ukrade ispod dupeta.

Pre neki dan na pijaci, glavica zelene salate 70 dinara, kilo sargarepe 120. Moj tetak koji zivi u stanu, moli tu pre neki dan jednog iz komsiluka sto ima dva ara iza kuce pod zelenisem, da ubere koju blitvu, onu malko usahlu.
 
Ne znam cemu tolika pompa oko te Ikee....ajde da fabriku otvaraju pa ok nego otvaraju prodavnicu. Ovoj zemlji fabrike trebaju
Ne znam ni ja, tamo em nije bas sve toliko dzabe, em je neka bezvezna iverica, ja nikada tamo i ne ulazim.
Valjda da se Vucic slika sa kasirkama.:zcepanje:

- - - - - - - - - -

Tesco je jeftiniji i ima bolji izbor od Lidla.
Ne poznajem taj, ali Lidl je prekrio celu Evropu, koliko znam i ovi nasi sto idu u Paraliju ( ili kako se vec zove) stalno kupuju u Lidlu.
 
Ne znam ni ja, tamo em nije bas sve toliko dzabe, em je neka bezvezna iverica, ja nikada tamo i ne ulazim.
Valjda da se Vucic slika sa kasirkama.:zcepanje:

- - - - - - - - - -


Ne poznajem taj, ali Lidl je prekrio celu Evropu, koliko znam i ovi nasi sto idu u Paraliju ( ili kako se vec zove) stalno kupuju u Lidlu.

Ja u Madjarskoj uvek pazarim u Tescu. Engleska firma.

Lidl je u Madjarskoj po cenama u rangu Maxija ili Idee a ima i manji izbor od Tesca.

- - - - - - - - - -

Ne znam ni ja, tamo em nije bas sve toliko dzabe, em je neka bezvezna iverica, ja nikada tamo i ne ulazim.
Valjda da se Vucic slika sa kasirkama.:zcepanje:
.

Za namestaj me boli uvce al imaju jeftino i kvalitetno posudje.

Jeftino i kvalitetno u odnosu na ono sto se kod nas valja tj.
 

Back
Top