Republikanac Rand Paul vodi ispred Hillary Clinton u državama Coloradu i Iowa

largoman

Primećen član
Poruka
900
Rand Paul overtakes Hillary Clinton in 'ominous' Colorado and Iowa polls Quinnipiac University’s latest numbers suggest Clinton’s advantage is waning in several key battleground states http://www.theguardian.com/us-news/2015/apr/09/rand-paul-hillary-clinton-colorado-iowa-poll
Republikanski senator Rand Paul izjavio je u nedjelju da ono što je Hillary Clinton pokazala tijekom mandata državne tajnice dovodi u pitanje njezinu kvalificiranost za predsjednicu države, napavši je nekoliko sati prije nego što službeno započne kampanju za predsjedničku nominaciju Demokratske stranke. Bivša američka državna tajnica i bivša prva dama SAD-a Clinton u nedjelju drugi put kreće u utrku za predsjedničku nominaciju Demokratske stranke 2016. u kojoj je se smatra favoritom. Paul je ponovio stare kritike njezina pristupa napadu na američki konzulat u Bengaziju 2012. i nedavna pitanja u vezi stranih donacija humanitarnoj zakladi koju je osnovala sa svojim suprugom, bivšim američkim predsjednikom Billom Clintonom. “Clintoni su poznati po tome da smatraju da su iznad zakona”, rekao je za CNN senator Kentuckyja, koji je nedavno objavio svoju kandidaturu za predsjedničku nominaciju Republikanske stranke i po mnogima je favorit. http://www.nacional.hr/clanak/svije...tor-rand-paul-ostro-kritizira-hillary-clinton
Rand Paul pobeduje Hilary Clinton u mnogim saveznim državama SAD-a izgleda da je sekretarica Hillary Clinton ušla nespremna u predizbornu borbu.
 
Председник ће бити личност коју одреде владари САД. То нема везе са "изборима".

Vlada u senci,masoni,židovski lobi,zionisti,naftni i vojnoindustrijski lobi,korporacije ne žele reprizu Obame i njegovih sekretara i sekretarica koji su podržavali arapske revolucije iz kojih je nastalo zlo zvano ISIL protiv kojega sada moraju ratovati na više frontova od Somalije,Afganistana,Iraka,Sirije,Libije do Tunisa i Jemena.Obama je izabran slučajno zbog katastrofalne politike georga Busha u Iraku do rušenja Huseina nije tribalo doči,Irak bi danas bio ravnoteža Iranu a Izrael imao štit,Irak je ratovao protiv Irana 10 godina na strani zapadnih sila i Izraela.Husein je žrtvovao milijun ljudi za zapadne interese u ratu protiv Irana i nije zaslužio da ga se sruši i osudi na smrt.
 
Председник ће бити личност коју одреде владари САД. То нема везе са "изборима".

Је л' то само у США и Србији рептили бирају председнике или је то у свим земљама света, нпр. у Белорусији, Куби, Русији, Казахстану и сл?
 
Напред Хилари, Обамина политика се мора наставити!
Hilari ce biti predsednica USA, ovaj Ron nema nikakve sanse, Hilarin protivnik ce biti Dzef Bush, ali su za republikance nastala vunena vremena jer
300 miliona ljudi u USA danas su i Kurta i Murta, nisu vise nekakva anglosaksonska elita.
Svakako da i ona ima svoje mane, kao prvo stara je, a i deluje umorno, ali bilo je u USA kandidata i starijih od nje kojima je jedina vrlina
bila da su se borili u WWII. Dzef Bush je mladji od nje, ali "samo" sest godina, njegova je zena neka dosadna osoba, muz madame Hilari
druga je prica.
To sto je budaletine ovde nazivaju sekretaricom to govori samo u prilog njihove pameti:zcepanje:
Ona je bila i za vreme guvrenerstva Bil Klintona ( Arkanzas) jedna od sto najboljih advokata u USA.
 
Џеб Буш је ретард и нема никакве шансе (по мом скромном мишљењу) да буде кандидат Репубљиканаца.

Ренд је тренутно аутсајдер, али са највећим растом популарности од свих осталих потенцијалних кандидата.

Његова предност је и то што може да узме солидан број гласова Клингтонки.
 
Трећи узастопни пораз Републиканаца (ако буди изабрали Џеб Буша за свог кандидата) ће их навести да драстично промене своју политику.

Старо језгро партије мора да иде, треба им мало више боје и мало мање усахлих, сумњивих пребогатих лица.

Ренд Пол обећава, и ја га једног дана видим на месту председника САД-а. Можда чак и 2020.
 
Не бих да кварим тему о Колораду и Ајови али јуче смо отворили тему о Полу као кандидату за президента США, па бисмо могли да објединимо две теме, и да у наредних годину и по испратимо велику победу, не само Ренд Пола, већ читавог слободног света (*******и, не палите се на овај израз, има другачије значење од онога на који сте ви навикли).


http://forum.krstarica.com/showthread.php/725080-Ренд-Пол-званично-објавио-кандидатуру-за-Белу-кућу
 
Џеб Буш је ретард и нема никакве шансе (по мом скромном мишљењу) да буде кандидат Репубљиканаца.

Ренд је тренутно аутсајдер, али са највећим растом популарности од свих осталих потенцијалних кандидата.

Његова предност је и то што може да узме солидан број гласова Клингтонки.

Ja mogu samo ovde da prenosim sta i kako ozbiljni analiticari u Nemackoj pisu,a imam i zdravu seljacku logiku pa mislim
da ako su u jednojj drzavi 50% biraca zene, ako su polovina stanovnistva ( ako ne i 70%) ljudi koji su ovako ili onako neki
koji ce samo biti luzeri ako dodju ovi kaubojci na vlast, onda su njoj glasovi barem 50% biraca sigurni.
 
Ja mogu samo ovde da prenosim sta i kako ozbiljni analiticari u Nemackoj pisu,a imam i zdravu seljacku logiku pa mislim
da ako su u jednojj drzavi 50% biraca zene, ako su polovina stanovnistva ( ako ne i 70%) ljudi koji su ovako ili onako neki
koji ce samo biti luzeri ako dodju ovi kaubojci na vlast, onda su njoj glasovi barem 50% biraca sigurni.

Па, све то важи ако Буш или Круз буду кандидати Репубљиканаца. Ако Пол буде кандидат, онда се ствари драстично мењају.
 
Ja mogu samo ovde da prenosim sta i kako ozbiljni analiticari u Nemackoj pisu,a imam i zdravu seljacku logiku pa mislim
da ako su u jednojj drzavi 50% biraca zene, ako su polovina stanovnistva ( ako ne i 70%) ljudi koji su ovako ili onako neki
koji ce samo biti luzeri ako dodju ovi kaubojci na vlast, onda su njoj glasovi barem 50% biraca sigurni.

Пол је следећа генерација републиканца. Од свих њих једини он има контакт са млађим гласачима.

Његова борба са порезима је популарна код доста Американаца.

Баш зато што није лице сурове, корпоративне Америке, могао би да угрози Хилари упадом у њену циљну групу гласача.

Постоји још један моћан републиканац, Тед Круз.

Он је латино, па би могао да ову велику популацију која је око 65% опредељена за демократе да привуче на страну републиканаца.

Иначе, кандидатуру је објавио и некакав Марко Рубио, сенатор из Флориде. Он је, додуше, типичан Олд Скул републиканац (иако је млађи човек) и важи за аутсајдера. Иначе и он је кубанског порекла.
 
Пола једино могу да заебу конзервативци из републиканских редова. Хилари не може.

Ако су ови први спремни да униште партију, зарад својих позиција, онда неће бити добро.

Старо језгро партије, непромењено још од Регана, ће одлучивати још 2016.

Након тога иду у пензију.

Зато је могуће да видимо Буша или Круза као кандидата још ове године.
 
Старо језгро партије, непромењено још од Регана, ће одлучивати још 2016.

Након тога иду у пензију.

Зато је могуће да видимо Буша или Круза као кандидата још ове године.

Ако буде тако, биће прилично мучно гледати бабу на челу Америке.
 

Back
Top