OBAVEZNO PROČITATI!

Espanol

Poznat
Poruka
8.305
Ispale su mi oči kopajući silne strane i sklapajući razbacane teme. Sada su sabrane po tipovima vozila, tematici, datumima...Nadam se da će sada biti lakše pronaći predmet interesovanja ili postaviti pitanje. Nadam se da će novajlije na forumu pročitati ovo obaveštenje pre nego što počnu ponovo da otvaraju teme ne čitajući stare. E, takve ću posle ovolikog truda da BRIŠEM sa uživanjem...!:lol:
 
I ja se pridružujem čestitkama. Ali nekako mi fale one opuštenije teme, tipa: ''koliko ste sudara imali i iskustva'', poneka anketa (zanimljivo je videti mišljenja i izbor kroz anketu), o uvozu auta, detaljima i iskustvima u i o saobraćaju i slične koje ne spadaju pod nikakvu ''kategoriju''. Malo smo postali šturi i to malo zamara.
 
Pa dobro članovi, čita li neko ono gore OBAVEZNO PROČITATI? Utrošio sam silno vreme spajajući i spasavajući teme rasute na sve strane. I svakodnevno se javlja neki genije sa pitanjem "koje ulje"? A ulja na sve strane, kliza ceo forum...Pa čitate li već postojeće (korisne i razrađene teme) ili očekujete da na vaša genijalna po ko zna koji put ponovljena pitanja niko ne odgovori? Poslednji put kažem, neću više biti ni strpljiv ni trpeljiv. Svako nebulozno pitanje ću BRISATI!
 
Posto je proslo dosta vremena od kad se tema Espanol pita spojila sa saobracajem i prpisima, predlazem da se pokrene nova tema za pogadjanje modela iz istorije. Tako ce moci da se odrzi kontinuitet a kad ( ako ) se teme budu spajale, ova nova se moze samo prikaciti......Dakle, ajde, tresu mi se ruke, nisam nista pogodio mesec dana!!!! :shock: :lol:
 

Back
Top