Moje srce i ja

dujmaso

Početnik
Poruka
37
Pisem moju pricu pa mozda nekom pomogne,imam 35 god. pre 18 god. sam bio zdrav i odjednom dam dobio jake grceve u predelu grudi ,grc kada me uhvati bukvalno sam morao da cucnem i da se skupim,u toku dana oko 20 puta ,grc je trajao oko 15 sekundi ,i tako 10 dana,svaki put kada sam imao grc ja sam se toliko uplasio jer sam mislio da me to srce boli ,i posle 2 dana grceva sam poceo da od straha lucim ogromnu kolicinu adrenalina ,srce mi je poludelo,toliko je ubrzavalo da sam svaki put mislio da sam gotov, isao sam ja kod lekara ali dok sam dosao na red ja sam svoje srce sam upropastio ne znanjem i strahom ,posle 10 dana grcevi sami nestali i vise ih nisam nikad imao ali srce mi je lupalo neravnomerno, poceo sam da pijem presolol i to mi je bio spas ,doktor nije znao sta mi je pa mi je to prepisao dok ne zavrsim sve pretrage. meni cim je lek odgovarao nisam isao kod lekara vise,pijem lek vec 18 god. od tog leka sam stalno usporen ,kolena me bole i ruke nekad trnu zbog svog tok usporenog rada srca,pre jedno 20 dana se probudim u sred noci i srce mi toliko sporo kuca da je to strasno ,moram da sednem da mi srce pocne brze da radi,mislio sam da prepolovim dozu leka pa sam pio 20 dana samo ujutru lek , a posledica toga je da mi je srce sada opet poludelo i stalno preskace ,svakih 5 sekundi,nikad mi nije tako bilo ,ponovo pijem staru dozu ali ne reaguje ,sutra idem kod doktora da vidim sta mi je , beta blokatore ne smete nikako naglo prestajati piti , idite ljudi kod doktora odmah cim osetite nesto ,ja imam osecaj da sam ga sad ugasio
 

Ti si 18 godina trpeo te muke ?
18 godina !?
Tebe treba ubiti.
Iz vatrenog oružja.
Bar da skončaš odjedared....
A, ne ovako, na rate.

Istog momenta, sve aktivnosti podredi lečenju.
Mani se svega, traži od lekara uput za kardiološke preglede...
Isteraj to do kraja, pronađi svoj mir !
Ponašaš se, izvini, kao da si faličan u glavu !
 
Znam kriv sam za sve , puno ljudi traze savet preko neta pa ovo je moj los primer koji treba izbegavati ,savetujem ljudima da idu odma kod doktora i istraze sve. , da dodjes na red kod kardiologa se pre cekalo i po godinu dana i to me nerviralo
 

Back
Top