"Priznaj, priznaj da si spavala sa njim...!"

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Pre tridesetak godina sam imao jednu vrlo dobru prijateljicu....Udatu...Ne bih sada detaljisao sta je sve bilo medju nama, ali ona mi se cesto zalila kada bi bili sami da je muz maltretira i tera da mu prizna da ga je prevarila!

Kaze da je nekada padao u vatru, narocito nocu i hteo da je bije, samo da bi mu priznala!

Do jutra bi je tako masirao...

Posle bi hteo da vode ljubav kada bi ona vec bila potpuno iscrpena...:evil:

Jednom, da ga se otrese, priznala mu je da je bila sa nekim, a on je tada postao jos gori i terao je da mu opisuje u detalje: kako je bilo, gde je bilo, kada je bilo...Uzas!


Sreca, nije to ucinila kada se o meni radilo, jer da mu je ispricala sve detalje, verovatno bi je zadavio, mene izbo nozem ili dobio infarkt.... :prstic:



Pristalica sam da zena NIKADA NISTA ne treba da prizna muzu ili momku.:nono3:

Cak i da on VIDI - treba da pobija ! :aha2:
 
Pre tridesetak godina sam imao jednu vrlo dobru prijateljicu....Udatu...Ne bih sada detaljisao sta je sve bilo medju nama, ali ona mi se cesto zalila kada bi bili sami da je muz maltretira i tera da mu prizna da ga je prevarila!

Kaze da je nekada padao u vatru, narocito nocu i hteo da je bije, samo da bi mu priznala!

Do jutra bi je tako masirao...

Posle bi hteo da vode ljubav kada bi ona vec bila potpuno iscrpena...:evil:

Jednom, da ga se otrese, priznala mu je da je bila sa nekim, a on je tada postao jos gori i terao je da mu opisuje u detalje: kako je bilo, gde je bilo, kada je bilo...Uzas!


Sreca, nije to ucinila kada se o meni radilo, jer da mu je ispricala sve detalje, verovatno bi je zadavio, mene izbo nozem ili dobio infarkt.... :prstic:



Pristalica sam da zena NIKADA NISTA ne treba da prizna muzu ili momku.:nono3:

Cak i da on VIDI - treba da pobija ! :aha2:
bolesnik, ali mnogo je takvih...
oko priznavanja se slažem
 
Pre tridesetak godina sam imao jednu vrlo dobru prijateljicu....Udatu...Ne bih sada detaljisao sta je sve bilo medju nama, ali ona mi se cesto zalila kada bi bili sami da je muz maltretira i tera da mu prizna da ga je prevarila!

Kaze da je nekada padao u vatru, narocito nocu i hteo da je bije, samo da bi mu priznala!

Do jutra bi je tako masirao...

Posle bi hteo da vode ljubav kada bi ona vec bila potpuno iscrpena...:evil:

Jednom, da ga se otrese, priznala mu je da je bila sa nekim, a on je tada postao jos gori i terao je da mu opisuje u detalje: kako je bilo, gde je bilo, kada je bilo...Uzas!


Sreca, nije to ucinila kada se o meni radilo, jer da mu je ispricala sve detalje, verovatno bi je zadavio, mene izbo nozem ili dobio infarkt.... :prstic:



Pristalica sam da zena NIKADA NISTA ne treba da prizna muzu ili momku.:nono3:

Cak i da on VIDI - treba da pobija ! :aha2:

Jesam i jos bih :)
 
Ljubomora u malim količina i jeste dobra, tada se vidi da ti je stalo do nje. Previše ljubomore ne funkcioniše i završi se obično nasiljem u porodici, neretko i ubistvom. Jedino što tražim od devojke je iskrenost. Budi iskrena, nema potrebe lagati, jer laž mirišem na kilometar, a kad vidim nekoga da to pokušava naljutim se jako. Ako vara, našla si boljeg? Put pod noge, ne branim ti. Svako svoju sreću traži. Nisam ti pružio ono što ti treba, nisam te usrećio. Opušteno, idemo dalje, srećno u životu.

P.S. NASILJE NIJE OPCIJA!
 
Što čika Blajbi frajeru nisi izašao pred prevarenog muža
i zapretio mu, nije ona kriva... ti si.
Što da guta torturu umesto tebe??
Verovatno u takvom svom nesrećnom životu sa njim uhvatila se za tebe kao izlaz,
a ti kao mišić... u rupu! :(

Ni malo džentlmenski :neutral:

... pod uslovom da je sve ovo tačno, kao i prethodne tvoje priče :mrgreen:
 
Tja... da je ona bila hot wife, što je on očigledno, kao cuckold, želeo da ona bude, živeli bi srećno do kraja života.

Sta ces kada zena nema maste. A i losa im komunikacija pa ne pricaju jedno drugom sta ih zaista pali.

Nije ovde samo ljubomora u pitanju. Ima tu jos mnogo cega. Mislim da je na neki nacin i sadista a ne samo cuckold Prvo je maltretira da mu prizna i to ga napali. Kada mu je "priznala" jos se vise napalio pa je trazio da mu sve to i opise.

Mogu da se kladim da bi se jos vise napalio kada bi mu opet"priznala" da je bila sa drugim. A onda mu ponudi guzu da je malo spankuje jer je bila "nevaljala".
 
Pre tridesetak godina sam imao jednu vrlo dobru prijateljicu....Udatu...Ne bih sada detaljisao sta je sve bilo medju nama, ali ona mi se cesto zalila kada bi bili sami da je muz maltretira i tera da mu prizna da ga je prevarila!

Kaze da je nekada padao u vatru, narocito nocu i hteo da je bije, samo da bi mu priznala!

Do jutra bi je tako masirao...

Posle bi hteo da vode ljubav kada bi ona vec bila potpuno iscrpena...:evil:

Jednom, da ga se otrese, priznala mu je da je bila sa nekim, a on je tada postao jos gori i terao je da mu opisuje u detalje: kako je bilo, gde je bilo, kada je bilo...Uzas!


Sreca, nije to ucinila kada se o meni radilo, jer da mu je ispricala sve detalje, verovatno bi je zadavio, mene izbo nozem ili dobio infarkt.... :prstic:



Pristalica sam da zena NIKADA NISTA ne treba da prizna muzu ili momku.:nono3:

Cak i da on VIDI - treba da pobija ! :aha2:

posle toliko godina provedenih na krsti i odredjene reputacije koja takva-kakva je, ali moja je, dozvolicu sebi da ozbiljnio odgovorim na blajbijevu temu:
apsolutno se slazem!
izreceno ne treba da vazi samo za zene koje varaju, vec i za muskarce
ako vec varas-onda nemoj posle svoju prljavu savest da peres priznanjem
priznanje sluzi samo tome, mozemo da se lazemo do sutra da je u pitanju zelja da se bude iskren
em si nekoga prevario, em mu nanosis bol priznannjem, da bi tebi bilo lakse na dusi
kakvo licemerje
varaj i cuti, ako si sposoban za to, ako nisi, nemoj ni da se 'vatas u kolo za koje nisi
ende
 
Poslednja izmena:
Sta ces kada zena nema maste. A i losa im komunikacija pa ne pricaju jedno drugom sta ih zaista pali.

Nije ovde samo ljubomora u pitanju. Ima tu jos mnogo cega. Mislim da je na neki nacin i sadista a ne samo cuckold Prvo je maltretira da mu prizna i to ga napali. Kada mu je "priznala" jos se vise napalio pa je trazio da mu sve to i opise.

Mogu da se kladim da bi se jos vise napalio kada bi mu opet"priznala" da je bila sa drugim. A onda mu ponudi guzu da je malo spankuje jer je bila "nevaljala".
Ne verujem da je sadista po opredeljenju.. pre nije bio u stanju da sam sebi prizna da bi rado gledao svoju ženu dok je pred njegovim očima tuca drugi, pa je svoju sklonost maskirao maltretiranjem, primoravajući je tako da mu "prizna" jer on kao puca od ljubomore.

Bedni i jedno i drugo.. on jer nije bio u stanju sam sebi (a onda i njoj) da prizna šta u stvari hoće, ona jer ga uopšte takvog trpela.
 

Back
Top