POLICAJAC UBIO NENAORUŽANOG CRNCA!

Moja komsinica kaze svaki crnac ima oruzje.....ne znam tacno na sta misli .......ali se smeska....

- - - - - - - - - -

73 godine deda volonter...mogao je i "kolegu" da upuca jer mu katarakta zamaglila nišan :roll:
Inače crnac je bio savladan nije mu ni trebao tizer. Čista egzekucija.

Znas ti kako je zamorno da vadis metak iz cevi pa nazad u magacin , mora da se sagnes ako ne uhvatis a bole ledja......
 
АМЕРИЧКИ НАЦИЗАМ баштини најбоља искуства својих СС узора!

НЕНАОРУЖАНОГ КОЈИ ЈЕ САМ ЛЕГАО НА ЗЕМЉУ – УБИЛИ СА 17 УДАРАЦА НОГОМ И ПРЕКО 30 ПЕСНИЦАМА

Rusi imaju najbolja iskustva koje su nasledili od SS

Pasuljara...
 
Nenaoruzan a snimku se vidi kako vadi i prodaje pistolj ?



Čovek je likvidiran dok je bespomoćan ležao jer se bogati dementni deda igrao policajca...niko normalan ne može ni pokušati da opravda ovaj tragični zajeb. Koji je **** vama dvojici? Koliko god mi na onu stvar idu ovi što izigravaju ovde veće Ruse od samih Rusa,ovde je pitanje osnovne ljudske empatije prema žrtvi koja je ubijena,koja nije kažnjena adekvatno zločinu koji je prethodno počinila nego likvidirana bez suda iz čiste obesti.
Imate pun qufer tema gde možete meriti onu stvar sa Putinovim dupeliscima,ovde ste potpuno omašili poentu i ispali .....
 
Poslednja izmena od moderatora:
Čovek je likvidiran dok je bespomoćan ležao jer se bogati dementni deda igrao policajca...niko normalan ne može ni pokušati da opravda ovaj tragični zajeb. Koji je **** vama dvojici? Koliko god mi na onu stvar idu ovi što izigravaju ovde veće Ruse od samih Rusa,ovde je pitanje osnovne ljudske empatije prema žrtvi koja je ubijena,koja nije kažnjena adekvatno zločinu koji je prethodno počinila nego likvidirana bez suda iz čiste obesti.
Imate pun qufer tema gde možete meriti onu stvar sa Putinovim dupeliscima,ovde ste potpuno omašili poentu i ispali .....

Nije likvidiran tek tako iz cista mira kako se potencira, posao kriminalca ipak snosi neki rizik, Live by the sword, die by the sword.
+ nije ubijen namerno, nesrecan slucaj.
 
Nije likvidiran tek tako iz cista mira kako se potencira, posao kriminalca ipak snosi neki rizik, Live by the sword, die by the sword.
+ nije ubijen namerno, nesrecan slucaj.

Jeste likvidiran...savladan čovek na zemlji u kog puca deda od 73 godine koji ne razlikuje pištolj i tizer...ajde ne zahebavaj. Čisto streljanje,a izlapelom dedi "entuzijasti" uopšte nije bilo mesto u policijskim snagama ni za stolom a kamoli u akciji hapšenja
 

Back
Top