Горан Хаџић пуштен на привремену слободу ради лечења

Хашки суд је раније, 16. марта одбио Хаџићев захтев за привремено пуштање на слободу из хуманитарних разлога - ради лечења у Србији пошто му је дијагностикован тумор у финалној фази.

Haški tribunal ne sme više da dozvoli umiranje u svom zatvoru.
 
Imao sam tu "srecu" da doticnog upoznam jos pre rata, taj covek je prosto zracio necim losim, ja i moj cale ga nikad nismo voleli sresti jer je jednostavno sirio tu neku losu energiju, jadan li je onaj Srbin koji njega dozivljava za nekog heroja.

Mesto mu je u Hagu i nadam se da ce sta pre da ga vrate tamo.

Jedino ti na ovom forumu zračiš nečim lošim. Ajde tornjaj se u lijepu vašu smrdljivu hrvatsko ustašku banana državicu.
 
Jedino ti na ovom forumu zračiš nečim lošim. Ajde tornjaj se u lijepu vašu smrdljivu hrvatsko ustašku banana državicu.
Очекујеш од усташоида да зрачи племенитошћу, да не заудара километар около..? :hahaha:
 
Jedino ti na ovom forumu zračiš nečim lošim. Ajde tornjaj se u lijepu vašu smrdljivu hrvatsko ustašku banana državicu.

Mozes da me poljubis tamo gde sunce ne dopire:D

Uglavnom, kao i Soskovcanin, obojica su zracila necim losim, e da smo tada znali da ce nam obican jedan nepismeni skladistar biti predstavniik neke nakaradne drzavice..mene je sramota bila, jako..
 
Канцер, ваљда? (Тумор је општији појам, и не мора бити малигни).

Шта раде тамо тим људима, то Бог свети зна...

Па - ЗНА СЕ ------ УБИЈАЈУ ИХ СВЕ РЕДОМ........ о томе како су "инсталирали" канцере затвореницима НЕКО ЋЕ СИГУРНО У БУДУЋНОСТИ ПРОГОВОРИТИ..... али трагично је да држава Србија НИШТА НЕ ПРЕДУЗИМА ПРОТИВ ХАШКИХ ЗЛИКОВАЦА .........
 
Imao sam tu "srecu" da doticnog upoznam jos pre rata, taj covek je prosto zracio necim losim, ja i moj cale ga nikad nismo voleli sresti jer je jednostavno sirio tu neku losu energiju, jadan li je onaj Srbin koji njega dozivljava za nekog heroja.

Mesto mu je u Hagu i nadam se da ce sta pre da ga vrate tamo.

Pa dobro i ti si gej pa sta.
 
уторак, 12. јул 2016.
Нови Сад -- Бивши председник Републике Српске Крајине Горан Хаџић, кога је Хаг 2015. године пустио на привремену слободу из здравствених разлога, умро је у Новом Саду.
Хаџић је умро у Ургентом центру око 20 сати, у 58. години‚ речено је агенцији Бета у Српској радикалној странци у Београду.
hadzic(1).jpg


- - - - - - - - - -

Хаџић који је имао тумор на мозгу, пуштен је у априлу 2015. године на привремену слободу ради лечења, а суђење у Хагу је априла ове године прекинуто на неодређено време.
Од тада је живео у Новом Саду. Хаџића су, као последњег оптуженог у бекству, власти Србије ухапсиле у лето 2011.
Суђење је почело у октобру 2012. и прекинуто је у октобру 2014. године, када му је позлило у судском притвору.
Одбрана је тада прецизирала да Хаџић болује од тумора на мозгу и да је болест "у завршној фази".
Био је оптужен за прогон Хрвата на расној, верској и политичкој основи, за истребљење, убиства, незаконито притварање, мучење, нечовечна дела, депортацију и присилно премештање у периоду од 1991. до 1993. године у источној Славонији и Книнској крајини.
(Бета)
 
Па када није прешао у католичанство, решио би тај проблем индулгенцијом као све усташе ... :manikir:

Ко му је крив што се у православљу не може обавити опрост грехова парама и златом као у РКЦркви ... :cool:

~~
Хаџићу наиебо си бред Богом, а пара си имо ...

Паре ниси понео, а грехе јеси ...

Безгрешни представник (Папа Њофра Језуита), се понадао да ћеш оставити тај терет тежине злата, а његов (златни) сјај да ћеш пронаћи након смрти у Богу ... :manikir:
 
Poslednja izmena:
Па када није прешао у католичанство, решио би тај проблем индулгенцијом као све усташе ... :manikir:

Ко му је крив што се у православљу не може обавити опрост грехова парама и златом као у РКЦркви ... :cool:

~~
Хаџићу наиебо си бред Богом, а пара си имо ...

Паре ниси понео, а грехе јеси ...

Mistice, on je bio los covek..tipicni kafanđija, znao sam ga i pre rata,taj nista dobro nije doneo, ne moj da gresis dusu i da branis takvog coveka, ne treba ti to
 
Mistice, on je bio los covek..tipicni kafanđija, znao sam ga i pre rata,taj nista dobro nije doneo, ne moj da gresis dusu i da branis takvog coveka, ne treba ti to

TO je tvoje misljenje.. Ti si los covek, je moje misljenje.. sta sad?
Nije osudjen za nista, dakle nije kriv za nista? Ili to vazi samo za tvoje generale Gotovinu i markaca?
 
Mistice, on je bio los covek..tipicni kafanđija, znao sam ga i pre rata,taj nista dobro nije doneo, ne moj da gresis dusu i da branis takvog coveka, ne treba ti to


Знам ја да је он био битанга ...е сада колико је доказано је други пар опанака

Не браним га уопште , него не капираш, нападам исте такве који су одбрањени .... :manikir:
 
Знам ја да је он био битанга ...е сада колико је доказано је други пар опанака

Не браним га уопште , него не капираш, нападам исте такве који су одбрањени .... :manikir:

Ma ne skapirao sam ja tebe, ali znas dobro moje stajaliste...uopste me ne zanima ko je odbranjen a nije trebao, ljudske gnjide su ljudske gnjide i tu me ne zanima nacionalnost uopste.

Nego imam dar za tebe, sad ces dobiti pp
 

Back
Top