Цео стадион у Москви клицао Србији и Косову - Видео!

Poruka
24.185
Навијачи московског Спартака посветили су своју кореографију на првенственом мечу са Кубаном (1:1) Србији.

Уз транспарент „Београд, март ’99, памтимо“, као и други, на дну трибине, „Србијо, сестро моја, нећеш никада бити сама“, московски
навијачи су подсетили да не заборављају бомбардовање из 1999. године.

Ево како је то изгледало, уз довикивање трибина повицима „Косово – Србија“.

 
Jos samo da su nam pomogli nekako te '99. I jos samo da posle nisu prvi pokupili prnje i otisli odozdo, zabivsi noz u ledja Srbima koji su ih docekali kao spasioce.

99. na vlasti je bio Jeljcin koji bi prodao celu Rusiju za flasu votke. Posle je Putin dosao na vlast ali kako da nam pomognu kada mi nemamo mooda da se borimo za sebe.
 
Rusija je uradila tad koliko je mogla za nas preko Savjeta bezbjednosti... treba biti baš naivan pa pomisliti da bi Rusija tada zaratila protiv NATO-a zbog nas... sada je Rusija mnogo jača nego tada pa opet ne žele ratovati sa zapadom ni zbog ruskogovorećeg stanovništva u Ukrajini...

Mene čudi logika po kojoj neki Srbi više mrze Rusiju što nije ušla u rat zbog nas nego one koji su nas napali i oteli nam teritorije (Krajinu, Zapadnu RS i Kosmet)...
 
Jos samo da su nam pomogli nekako te '99. I jos samo da posle nisu prvi pokupili prnje i otisli odozdo, zabivsi noz u ledja Srbima koji su ih docekali kao spasioce.

Sa Slobom na celu je svaka pomoc Rusije tih dana bilo bacanje u prazno...

Pitaju mene neki prekaljeni borci da li da krenu na Kosovo ili da cekaju drugi talas ili treci. Ja kazem kako vam volja ali da znate da vajde nema.
Bukvalno kao sto sam znao na pocetku demonstracija do u dan i sat koliko ce da traju, a kao imaju zahteve, tako je i ovo bilo rezirano , samo predstava za jadnu publiku.
Da nije bilo poginulih ne bih cak upotrebio ni rec jadnu, iako se mnogo ljudi juzno od Stalaca mucilo danima na Kosovu i granici...To je cinjenica, ali sve se danas relativizuje...
BG, kupleraj, Rat, sminkeraj, Vojska iznenadjenje, izgleda nije bila trula koliko su procenjivali drzava i Sloba...bilo je tu starih pred penziju entuzijasta...

Ali glava trula...u dogovoru sa CIA, Rusi i Kinezi su politicki samo slusali i pravili se mutavi....boli njih uvo sto Sloba diluje sa CIA a dolazi kod Kineza da se kao krije, a kod rusa trazi S400.
Narod jadan sve veruje, cak ne veruje da su neke tacke bombardovanja bile izabrane od clanova tadasnje srpske vlasti...gde da verujes u tako nesto, pa da ti se ogadi drzava i narod...

Ne zna se kome je bilo gore, onima koji natucaju uz pomoc vere i razuma pa prave totalno netacne i pogresne teorije ili onima koji su znali kakvo je tacno stanje u glavama i dilovima, pa moraju da se bore protiv cemera i jada u svojoj dushi jer em niko im nece verovati, em im zao jer ovo je njihova zemlja, zajahana od izdajnika, em ako zucnes nesto sto je pipavo, pa moze da se omete, dobijes i metak u celo ili korpu ili motku u mraku...(to je mesec dana u bolnici u prevodu).

Kako da krivis ruse, kad se secam, hajde da ne pominjem po Srbiji , nego npr u CG, dodjes u naselje postansko blizu Kumbor kasarne i kazes ljudima da se sklone na par dana odatle, cisto radi sigurnosti....oni se smeju , kazu CG nije u ratu sa NATO....a ti imas raspored NATO snaga za bombardovanje i tu tacno pise sta i kad i kako...
A ne mozes direktno da se svadjas, jer ako jave policiji jos ces u zatvoru da zavrsis sto radis ono sto ti nije posao niti mesto...

I nista Srbija nije naucila jer narod sve zna i nista ne zeli da nauci i vidi...tako ostalo do danas....
 
Rusija je uradila tad koliko je mogla za nas preko Savjeta bezbjednosti... treba biti baš naivan pa pomisliti da bi Rusija tada zaratila protiv NATO-a zbog nas... sada je Rusija mnogo jača nego tada pa opet ne žele ratovati sa zapadom ni zbog ruskogovorećeg stanovništva u Ukrajini...

Mene čudi logika po kojoj neki Srbi više mrze Rusiju što nije ušla u rat zbog nas nego one koji su nas napali i oteli nam teritorije (Krajinu, Zapadnu RS i Kosmet)...

Ja ne mrzim Rusiju ni najmanje, vec mrzim ovu patolosku ljubav prema njoj i Putinu koja se siri u Srbiji. Ajde da su nesto konkretno uradili za nas, kao sto je NATO za Albance i Hrvate, pa i da razumem. Ako nisu hteli da ulaze u rat zbog nas, mogli su bar posle rata da ostanu dole i stite manastire i crkve.

- - - - - - - - - -

Путин је знао и зна, али зато ти појма немаш.
Прво се распитај када је Путин дошао на власт, па се јави.

2000. godine, a 2002. su se Rusi povukli odozdo.
 
Ja ne mrzim Rusiju ni najmanje, vec mrzim ovu patolosku ljubav prema njoj i Putinu koja se siri u Srbiji. Ajde da su nesto konkretno uradili za nas, kao sto je NATO za Albance i Hrvate, pa i da razumem. Ako nisu hteli da ulaze u rat zbog nas, mogli su bar posle rata da ostanu dole i stite manastire i crkve.

- - - - - - - - -

2000. godine, a 2002. su se Rusi povukli odozdo.

... ......
 
Jos samo da su nam pomogli nekako te '99. I jos samo da posle nisu prvi pokupili prnje i otisli odozdo, zabivsi noz u ledja Srbima koji su ih docekali kao spasioce.

Te '99. je svet bio unipolaran.Postojala je samo jedna svetska sila,dok su svi ostali bili kučkice te sile.Svet je nakon toga počeo da se menja i naginje ka multipolarnosti.Taj proces još traje.Pripreme za tako nešto su tekle od 2000.-te do 2008.Nažalost, većina Srba i ostalih koji žive sa nama ima jako spor mozak i zbog toga živi u prošlosti,te ne vidi promene koje donosi budućnost.
 
Ja ne mrzim Rusiju ni najmanje, vec mrzim ovu patolosku ljubav prema njoj i Putinu koja se siri u Srbiji. Ajde da su nesto konkretno uradili za nas, kao sto je NATO za Albance i Hrvate, pa i da razumem. Ako nisu hteli da ulaze u rat zbog nas, mogli su bar posle rata da ostanu dole i stite manastire i crkve.

:eek: Nikada nisam čula sa se ljubav može mrzeti, mada ima ona narodna da jaka ljubav rađa jaku mržnju, a psiholozi kažu da je mržnja strah, i da mrzimo samo ono čega se bojimo. Ako je to tačno, onda je ovo lek:
" Mržnju nikada ne zaustavlja mržnja; mržnju zaustavlja samo ljubav."
Buda
 
Ja ne mrzim Rusiju ni najmanje, vec mrzim ovu patolosku ljubav prema njoj i Putinu koja se siri u Srbiji.

A bre Mile, bar bi ti kao ovlašćeno lice morao da znaš da ljubav nije patološko stanje, upravo je suprotno.

Jedino što je patološki u toj fabuli jeste ono što Zapad radi Srbiji već dve i po decenije.

Ajde da su nesto konkretno uradili za nas, kao sto je NATO za Albance i Hrvate, pa i da razumem.

Dok je razbucavao Srbiju, isti NATO je izbio na granice Rusije i uz pomoć raznih Litvanaca, Letonaca, Čečena, Estonaca krenuo da izokola rastura Rusiju. U tom momentu nisu ni sebi mogli da pomognu.

Ako nisu hteli da ulaze u rat zbog nas, mogli su bar posle rata da ostanu dole i stite manastire i crkve.

Da si pratio bulažnjenja Veslija Klarka znao bi da bi rat izbio baš da su ostali dole.

Po istom kriterijumu možeš da prozoveš i NATO što nije počeo svetski rat zbog Gruzije, Ukrajine, Čečenije.

Neobjektivan si Mile, a to je neozbiljno.
 

Back
Top