Raskrinkavanje farmakomafije i vakcina
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: Raskrinkavanje farmakomafije i vakcina

Primećen član
    Učlanjen
    25.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Raskrinkavanje farmakomafije i vakcina

Pogledajte celokupan video od pocetka pa do kraja i videcete istinu u kakvom svetu zivimo i kako nas multinacionalne koroporacije truju i pri tome lazu i drze sve pod kontrolom. Znaci sve je dokumentovano i sve je jasno kao dan. Videcete da nasi "strucnjaci" jos uvek govore da su vakcine bezbedne kao secerna vodica a opstepoznato je da su na zapadu donesene na hiljade presuda u korist ostecenih roditelja koji su tuzili multinacionalne korporacije koje proizvode vakcine a zbog obolevanja njihove dece nakon primljene vakcine. Takodje videcete da je u EU i u SAD vakcinacija zakonski propisana da bude dobrovoljna, znaci to je stvar izbora i roditelji se potpisuju da preuzimaju odgovornost za vakcinaciju ukoliko zele da vakcinisu svoje dete, a u Srbiji se planira donosenje zakona kojim bi se prisilno uz kaznenu politiku vrsila nasilna vakcinacija dece. Najveci je apsurd sto nasi "strucnjaci" (naravno korumpirani a koji su svi od reda na platnom spisku farmakomafije a koji se pojavljuju po medijima i na sednicama) zele da usvoje da vakcina protiv hepatitisa B bude uvrscena pod obavezno za novorodjene bebe. Apsurd je u tome sto svi znamo da se hepatitis B dobija seksualnim putem i putem igle dakle nakomanskim alatom. E sad koliko je vama poznato da bebe imaju seksualne odnose i da se drogiraju? Znaci apsolutno nema nikakvog smisla vakcinisati tek novorodjene bebe protiv hepatitisa B jer ne postoji rizik za njihovo obolevanje. To je dokaz da su vakcine prevara i jedini interes je profit multinacionalnih kompanija. A jos veci apsurd je taj sto vakcina protiv hepatitisa B (dokazano kao i sve ostale vakcine) stiti samo 7 godina nakon cega vise ne stiti. Znaci i onako u tim godinama dete ne moze da se realno zarazi a kada vec dolazi u godinama kad se moze zaraziti vakcina je vise nedelotvorna.

Sve je dokumentovano zato vi koji imate decicu koje treba da vakcinisete ili ako planirate da imate decu obavezno sa paznjom odgledajte ovaj video kako bi ste doneli pravu odluku o vakcinisanju jer je u pitanju zdravlje i zivot vaseg deteta.

I za kraj jednostavno niko nema prava da namece svoje dogme i uverenje drugima. Prosto receno postoje ljudi koji ne veruju, ne zele savremenu medicinu! Ili prosto zele da zive prirodno. Zato niko ali niko nema prava da ih natera da nesto prihvate ukoliko ne zele i niko nema prava da medicinu stavi iznad svakog zakona i iznad svakog licnog uverenja da bude neprikosnovena i da silom i represijom namece svoje ucenje i dogme. TACKA.
    Poslednji put ažurirao/la ma ja bre : 13.04.2015. u 16:33

Neproveren član
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Raskrinkavanje farmakomafije i vakcina

Samo sam "prelistao" video. Kazu da lekari nemaju prave argumente da su vakcine korisne tj da ne postoji naucno istrazivanje koje to potvrdjuje. Ako ne treba da verujemo u rekla kazala onda nam pokazi istrazivanje koje je dokazalo da vakcine ne deluju pa cu ti poverovati.

Buduća legenda Владан (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1005

Ето Амиши се никад не вакцинишу и аутизам нула, а савремени свет се вакцинише и аутизма, алергија, болести колико хоћеш.

Neproveren član
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Владан Pogledaj poruku
    Ето Амиши се никад не вакцинишу и аутизам нула, а савремени свет се вакцинише и аутизма, алергија, болести колико хоћеш.
    Ne znam za autizam ali sto se tice alergija nisi u pravu. Amisi ne koriste hemiju(deterdzenti, dezodoransi...), ne drze decu pod staklenim zvonom, veci deo zivota provedu van kuce nego u njoj... Sa jedne strane hemija koju koristimo slabi imuni sistem a sa druge strane bez bakterija koje ta hemija unistava isti taj imuni sistem ne moze da nauci kako da se sam izbori.

Buduća legenda Rayela (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    957

Kakve veze imaju alergije sa vakcinama?
    Autisticne dece ima 4x vise kod decaka nego kod devojcica. I kakve veze mogu s tim da imaju vakcine?

Primećen član
    Učlanjen
    25.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Rayela Pogledaj poruku
    Kakve veze imaju alergije sa vakcinama?
    Autisticne dece ima 4x vise kod decaka nego kod devojcica. I kakve veze mogu s tim da imaju vakcine?
    A kakve dokaze imas da nemaju vakcine veze? Ja imam dokaz da autizam i vakcine imaju veze jel postoje na hiljade sudskih presuda u korist roditelja koji su tuzili kompanije koje proisvode vakcine

Poznat
    Učlanjen
    18.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Odakle podaci da među Amišima nema autizma? Alergije nastaju usled izolacije od alergena kao što su životinjska dlaka, prašina, polen itd. Nije redak slučaj da gorštaci iz kršnih krajeva gde nema mnogo drveća razviju alergije kada promene mesto prebivališta. Alergija nije ništa drugo do preterana reakcija imunog sistema.
    Protivnici vakcinacije su izazvali eksploziju bolesti kojih da je jedva bilo u poslednjih 50 godina. Možda je i bolje, neka prirodna selekcija učini svoje.

Stara legenda BLAJBI (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2525

Ranije ser ljudi nisu vakcinisali i pèdera je bilo ....na prste da ih izbrojis!

Danas se vekcinisu i skoro svaki drugi muskarac je pesko!
    "Napravi atomsku da bi te svi postovali" iz zbirke umotvorina "Tako je govorio Blajbi"

Poznat
    Učlanjen
    18.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio BLAJBI Pogledaj poruku
    Ranije ser ljudi nisu vakcinisali i pèdera je bilo ....na prste da ih izbrojis!

Danas se vekcinisu i skoro svaki drugi muskarac je pesko!

Primećen član
    Učlanjen
    25.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Dalibor.K Pogledaj poruku
    Odakle podaci da među Amišima nema autizma? Alergije nastaju usled izolacije od alergena kao što su životinjska dlaka, prašina, polen itd. Nije redak slučaj da gorštaci iz kršnih krajeva gde nema mnogo drveća razviju alergije kada promene mesto prebivališta. Alergija nije ništa drugo do preterana reakcija imunog sistema.
    Protivnici vakcinacije su izazvali eksploziju bolesti kojih da je jedva bilo u poslednjih 50 godina. Možda je i bolje, neka prirodna selekcija učini svoje.
    Tako lepo ima podataka to je bar lako da se napravi statistika.

Poznat
    Učlanjen
    18.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ma ja bre Pogledaj poruku
    Ti veruješ u sve što pročitaš?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    13

Ma i i Milosevic i Arkan su zivi,iako su ratni zlocinci ti ljudi su finansijski jaki i svugde imaju poznanika i prijatelja,cudno mi je da je ceca sama, a svakih 2 meseca putuje negde,moja teorija

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    13

Ljudi moze mi neko reci kako da otvorim temu novi sam na forumu

Primećen član
    Učlanjen
    25.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Dalibor.K Pogledaj poruku

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    13

Ma ja bre kako da otvorim neku temu novi sam?

Neproveren član
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A kakve dokaze imas da nemaju vakcine veze? Ja imam dokaz da autizam i vakcine imaju veze jel postoje na hiljade sudskih presuda u korist roditelja koji su tuzili kompanije koje proisvode vakcine
    Ako imas dokaz daj i nama da procitamo. Da vidimo imena tih ljudi koji su dobili te sudske sporove i presude crno na belo.

Primećen član
    Učlanjen
    25.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio petar_z Pogledaj poruku
    Ako imas dokaz daj i nama da procitamo. Da vidimo imena tih ljudi koji su dobili te sudske sporove i presude crno na belo.
    Evoti na sledecem linku: https://m.facebook.com/notes/sladjana-velkov/presuda-italijanskog-suda-da-je-mmr-vakcina-izazvala-autizam/10153137381964974/?__tn__=C

A originalna presuda na Italijanskom je sledeci dokument: https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=sites&srcid=ZGVmYXVsdGRvbWFpbnxkZWJ1bmtlcnN2b2ljZXxneDozMTFiZWJmMzNjNDM3YWQx

Hoces jos presuda??

Primećen član
    Učlanjen
    28.03.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Veoma poznat sasasta (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    249

da li farmaceutskoj industriji odgovara da su svi zdravi i da nema bolesnih

naravno da ne tako da i kad bi mogli da to obezbede sumnjam da bi hteli

zato modifikuju lekove da im ublaze dejstvo i da efekti budu privremeni

evo ovo ulje od kanabisa mi je zanimljivo http://www.kurir.rs/zabava/doktor/lekari-su-ga-otpisali-ovaj-covek-tvrdi-da-je-sam-sebe-izlecio-od-raka-koze-clanak-1739909

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    364

Amisi zive totalno izolovano. I prakticno ne postoje podaci o njihovim bolestima ili autizmu, tako da onaj ko je rekao da autizma kod njih nema govori napamet.
    .Ovu rezoluciju su predložile Francuska, Velika Britanija, SAD, Belgija, Maroko i Mađarska, a izglasana je uz podršku Rusije sa 13 naprama 0.

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    364

moze. pod uslovom da nisu falsifikati koje svako moze da otkuca u wordu.
    .Ovu rezoluciju su predložile Francuska, Velika Britanija, SAD, Belgija, Maroko i Mađarska, a izglasana je uz podršku Rusije sa 13 naprama 0.

Primećen član
    Učlanjen
    25.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ljudi ovi satanisti izglasali zakon o prinudnom i nasilnom vakcinisanju bez dozvole roditelja. Sta nam je dalje raditi? Koliko znam na zapadu nije obavezno da zena mora da se porodi u porodilistu vec da ima prava da izabere i prirodan porodjaj. Da li je to isto i kod nas? Planiramo sa mojom devojkom tako da uradimo da jednostavno uopste ne kontaktiramo medicinu kad ostane u drugom stanju vec da dete potpuno bude izvan sistema kao u Romskoj populaciji.

Primećen član
    Učlanjen
    25.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Postoje sledeci nacini da se izbegne vakcinacija koju su nasilno nametnulki pod prisilom ovi satanisti koji vladaju u Srbiji a koji su svi odreda na platnom spisku i podmiceni od farmakomafije i zapada:

1. Ako ste trudni i u zadnjih 2 meseca odete lepo u drzavu u kojoj nije obavezno vakcinisanje, znaci negde na zapadu ili Australiji i tako te razvijene zemlje gde jos postoji vladavina prava i sloboda.

2. Izlazak iz sistema i poradjanje kuci kako su radile i nase bake od davnina, nista nije strasno naravno.

3. Podmititi sestru koja treba da da vakcinu ali malo je zeznuto treba da se identifikuje sestra koja odma nakon porodjaja ubrizgava vakcinu Znaci naci vezu i korumpit\rati. Mislim da bi svaka za 1000 evra to ucinila.

Poznat
    Učlanjen
    10.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Postoje sledeci nacini da se izbegne vakcinacija koju su nasilno nametnulki pod prisilom ovi satanisti koji vladaju u Srbiji a koji su svi odreda na platnom spisku i podmiceni od farmakomafije i zapada:

1. Ako ste trudni i u zadnjih 2 meseca odete lepo u drzavu u kojoj nije obavezno vakcinisanje, znaci negde na zapadu ili Australiji i tako te razvijene zemlje gde jos postoji vladavina prava i sloboda.

2. Izlazak iz sistema i poradjanje kuci kako su radile i nase bake od davnina, nista nije strasno naravno.

3. Podmititi sestru koja treba da da vakcinu ali malo je zeznuto treba da se identifikuje sestra koja odma nakon porodjaja ubrizgava vakcinu Znaci naci vezu i korumpit\rati. Mislim da bi svaka za 1000 evra to ucinila.
    Dobro nema vakcinacija, a zagadjenja svuda oko nas.Bakterija i virusa na milione, se broje.Da li cemo krkati antibiotike, i biti bezbrizni.Da li si se zapitao za mnogo ranije da su nasi stari pravili po desetoro dece, i da im je po nekoliko umiralo, i zasto?

Veoma poznat yioim (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    182

Citat Original postavio hadzic946 Pogledaj poruku
    Ma ja bre kako da otvorim neku temu novi sam?
    necu pa da branis vakcinu

p.s. kad udjes u pojedini podforum imas gore levo "+pocni novu temu"...klik klik klik i eto teme...
    ima jedno SRCE...+ 2 ...

Slične teme

1. VAKCINA ZA ANTIGEN?!
    Autor shomyy u forumu Zdravlje
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 06.02.2009., 21:20
  2. Vakcina protiv gripa
    Autor coler u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 28.01.2005., 10:05
  3. hepatitis b i meningitis-vakcina???
    Autor čupka u forumu Zdravlje