Gore o Nikolicu nego o Milosevicu

Rayela

Legenda
Poruka
71.817
ponedeljak 13.04.2015 | 10:08
"Gore o Nikoliću nego o Miloševiću"
Izvor: Tanjug

Beograd -- Mediji u Srbiji treba da budu odgovorniji i u skladu sa Ustavom moraju da poštuju grb, zastavu, himnu i instituciju predsednika države.

To je ocenio savetnik predsednika Srbije Oliver Antić

"Prema Ustavu - grb, zastava, himna i predsednik Republike su zaštitni subjekti i u krivičnom pravu. Uvreda Srbije jeste uvreda jednog od ova četiri elementa, ali to se ne primenjuje u praksi", rekao je Antić.

On je za TV Pink kazao da je aktuelni predsednik Srbije Tomislav Nikolić najviše izložen napadima medija u odnosu na prethodne čelnike zemlje - Slobodana Miloševića, Milana Milutinovića, Zorana Đinđića, Vojislava Koštunicu...

Antić ističe da većina medija ne podržava predsednika Srbije kojeg "mučki napadaju", to jest napadaju njega i njegovu porodicu, što je nazamislivo u svetu, gde svaka država veliča svog predsednika.

"Đinđića su isto napadali na najrazličitije načine, sa i bez osnova, Milutinović je bio marginalizovan, ali ga nisu mučki napadali, pa i Koštunicu su kako - tako napadali. Moj utisak je da Nikolića najviše napadaju nego sve do sada predsednike", kaže Antić.

Prema njegovim rečima, odgovorno novinarstvo je vrlo važna poluga demokratije, što kod nas nije slučaj.

Antić predlaže da se u Srbiji uradi kao u Brazilu, koji je imao donedavno sličnu situaciju, odnosno da po zakonu svi novinari moraju da imaju završen fakultet.

"Ako vam neko da posao koji ima neki tradicionalni ugled, a niste kvalifikovani za to, onda se osećate obaveznim da uzvratite i radite kako vam taj neko naredi ili vas usmeri", navodi Antić.

On naglašava da novinari moraju da imaju viši stepen morala i obrazovanja, jer onda ne bi mogli da pređu preko neke granice.

"Kod nas svako može da okači sebi funkciju - ja sam novinar, iako je polupismen ili neobrazovan", dodao je Antić.

Savetnik predsednika države navodi i da pravosuđe mora da bude efikasnije, kao i da su kod nas novčane odštete za narušavanje ugleda u sredstvima javnog informisanja veoma male.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=04&dd=13&nav_category=11&nav_id=980001

Da li ovo ima veze sa predsednikovim sinom ( Sifra Diznilend) i sa gospodjom mu ( sifra haljine od po 5 i 10 hiljada evra)?
IAntic zahteva da novinari imaju fakultetske diplome, ne kaze da li moze tu da padne i kupljena diploma pa i doktorat
nekog univerziteta za koji ne znamo tacno da li je u Sremskim Karlovcima ili u Kamenici.
Koje gluposti!!! Ako imaju diplome onda su posteni novinari?:D
 
Neka se savetnik predsednika obrati Vučiću za sve reklamacije.On je taj koji bi rado Nikoliću video leđa što pre.
Ja mislim da bi najbolje bilo da obojici vidimo leđa.ŠTO PRE.
Tako je, Vucic to sve organizuje, mediji su pod njegovom kontrolom, a ja ne razumem ovog Antica kako i kome moze da se zabrani
da pise o Nikolicu? Nikolic je za sve sam kriv jer je on taj koji je svog sina doveo na fukciju, a i zeni bi mogao da objasni da nije pametno
da imitira neke zene pijanih milijardera.
 
Tako je, Vucic to sve organizuje, mediji su pod njegovom kontrolom, a ja ne razumem ovog Antica kako i kome moze da se zabrani
da pise o Nikolicu? Nikolic je za sve sam kriv jer je on taj koji je svog sina doveo na fukciju, a i zeni bi mogao da objasni da nije pametno
da imitira neke zene pijanih milijardera.

Nikolić se više ništa ni ne pita.Ni u svojoj kući ni u državi.Njega su elegantno skrajnuli i u stranci,i u državi i u porodici.
Sada nema herca ni da se lično obrati svom partijskom drugu Vučiću nego to radi preko posrednika.
 
Vise nisu partijski drugovi, posto se Toma isclanio kad je postao predsednik.

Predsednik je postao kao član SNS-a.To što se posle KAO iščlanjivao je samo farsa za medije.Kao i sve što se tiče SNS-a.

- - - - - - - - - -

Cvika i od Dragice. :hahaha:

Nego šta.Od Dragice najviše.:D
Zamisli samo kako je nekome ko pored sebe ima pokondirenu tikvu.
 
Predsednik je postao kao član SNS-a.To što se posle KAO iščlanjivao je samo farsa za medije.Kao i sve što se tiče SNS-a.

- - - - - - - - - -



Nego šta.Od Dragice najviše.:D
Zamisli samo kako je nekome ko pored sebe ima pokondirenu tikvu.
naravno da je farsa utoliko pre sto on planira ( nadam se da je batalio te sulude planove) da se opet kandiduje za predsednika.
A ko da ga kandiduje? LDP?
Moje je misljenje da A. Vucic zeli da on pre vremena ode da smesti nekog od svojih ulizica na to mesto, a Nikolic jel sa svojim skromnim umom
lepo doliva vodu na tu vodenicu. Skoro sam ubedjena da je i Vucica , a i Z. Mihajlovic sramota sta ovaj covek radi, govori, kako se ponasa.
A vrhunac je naravno porodica.
 
naravno da je farsa utoliko pre sto on planira ( nadam se da je batalio te sulude planove) da se opet kandiduje za predsednika.
A ko da ga kandiduje? LDP?
Moje je misljenje da A. Vucic zeli da on pre vremena ode da smesti nekog od svojih ulizica na to mesto, a Nikolic jel sa svojim skromnim umom
lepo doliva vodu na tu vodenicu. Skoro sam ubedjena da je i Vucica , a i Z. Mihajlovic sramota sta ovaj covek radi, govori, kako se ponasa.
A vrhunac je naravno porodica.

Sve mi se čini kako stvari stoje da ga SNS neće kandidovati na narednim izborima.Ne verujem da bi Vučićeva sujeta dozvolila da se pored njega pojavi još jedan pobednik na nekim izborima pa bio to i Nikolić.Jer jedno je sigurno ako bi Nikolić pobedio i na narednim predsedničkim izborima to bi za Vučića bio veliki problem.
Mislim da bi on za predsednika rado video Zoranu Mihajlović.Ona mu je najposlušnija u SNS-u i nju može najbolje da kontroliše.
 
procitam naslov, i sve mislim dokle ce bre ovi da nas zaghebavaju?

nema gorih od kostunice i bote. mane!

razumem da su ppopi sdeli sto je toma na vlasti. ali bota je izgubio vise puta izbore, a i ds nije najboljeg zdravlja

dakle, najobicnije serendanje
 
Sve mi se čini kako stvari stoje da ga SNS neće kandidovati na narednim izborima.Ne verujem da bi Vučićeva sujeta dozvolila da se pored njega pojavi još jedan pobednik na nekim izborima pa bio to i Nikolić.Jer jedno je sigurno ako bi Nikolić pobedio i na narednim predsedničkim izborima to bi za Vučića bio veliki problem.
Mislim da bi on za predsednika rado video Zoranu Mihajlović.Ona mu je najposlušnija u SNS-u i nju može najbolje da kontroliše.
Zorana je i najpametnija , ali u tom okruzenje doktora nauka Stefanovica i keramicara to bas nije ni komplikovano.
Osim toga on ( Vucic) zeli da bude moderan pa da i Srbija ima zenu za predsednicu sto je po meni savrseno u redu.

- - - - - - - - - -

procitam naslov, i sve mislim dokle ce bre ovi da nas zaghebavaju?

nema gorih od kostunice i bote. mane!

razumem da su ppopi sdeli sto je toma na vlasti. ali bota je izgubio vise puta izbore, a i ds nije najboljeg zdravlja

dakle, najobicnije serendanje

Toi nisi u toku, nema botova za Nikolica, svi su unisono protiv njega. Tako je Vucic naredio.
Dugo slavis Uskrs, propustio si zadnji brifing.
 
Narodu ne valja cak i kad se covek ne mesa....

Zato se prazni na onom ko ne moze da uzvrati...
Kako su cutali kad je Sloba drmusao Srbiju.....Dodju batinasi i premere te ocas posla.....za plakate te premere, a kamoli nece za pisanje...U vezi Curuvije, on je koknut zbog onog sto je mogao da napise, bas kao i Stambolic....
 
Zorana je i najpametnija , ali u tom okruzenje doktora nauka Stefanovica i keramicara to bas nije ni komplikovano.
Osim toga on ( Vucic) zeli da bude moderan pa da i Srbija ima zenu za predsednicu sto je po meni savrseno u redu.

- - - - - - - - - -



Toi nisi u toku, nema botova za Nikolica, svi su unisono protiv njega. Tako je Vucic naredio.
Dugo slavis Uskrs, propustio si zadnji brifing.

Pored toga što je najpametnija u tom okruženju ona je i najambicioznija.Ja sam ubeđen da će kad-tad da poželi (ako već potajno i nije) mesto A.Vučića i u stranci i u državi.
Od samog početka je počela da se naglo eksponira a svaki problem koji time nastane elegantno se prebaci na vladu.Pa samim tim i na premijera.
 
Свакога дана је све јасније и очигледније да је тројка Вучић-Николић-Дачић ИНСТАЛИРАНА и да су пре инсталације страним службама и усмено и писмено дали обећања и гарантовали да ће спровести антисрпски пројекат... тако да сада имамо ситуацију да тим срамотама за српски народ само телефонирају и ови одмах почну махати репом и пезити..........
 

Back
Top