VUČIĆU SPREMILI PAKLENI MAJ: Amerika i Rusija u ratu za Srbiju, Beograd pred odlukom!

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
http://www.kurir.rs/vesti/politika/...za-srbiju-beograd-pred-odlukom-clanak-1738469

DANAS U KURIRU VUČIĆU SPREMILI PAKLENI MAJ: Amerika i Rusija u ratu za Srbiju, Beograd pred odlukom!

POLITIKA09:00, 13.04.2015.Autor: Miodrag
Poziv potpredsednika SAD Bajdena šefu srpske vlade da poseti SAD znači da iz prve ruke želi da čuje da je Srbiji i dalje cilj Evropa. Amerika želi da izoluje Rusiju i od nas će tražiti da ne pristanemo na energetski sporazum s Moskvom (Turski tok), smatra Branko Radun

dd537da35d9bf49a61c3e56577fb6107.jpg


Hm, opet jadan Vucic, tako da se opet skrece paznja sa mnogo bitnijih stvari, kao sto je npr ostavka vlade zbog pada helikoptera, pardon helihoptera kako kaze Gasic.
 
nema problema neka nam amerika proda gas povoljnije nego rusija i neka nam daje godisnje onoliko kolika bi nam bila zarada od prolaska gasa pa da odbijemo ruse.

i neka nam otkupi svu robu koju nam rusija kupuje pa i da uvedemo sankcije rusiji

znaci neka pokrije sve aspekte , neka nju kosta a ne nas.

- - - - - - - - - -

uz dugorocni ugovor naravno

ali sklopljen kako treba a ne od nasih advokata koji su dobri samo kad treba podmititi i slagati seljake
 
http://www.kurir.rs/vesti/politika/...za-srbiju-beograd-pred-odlukom-clanak-1738469

DANAS U KURIRU VUČIĆU SPREMILI PAKLENI MAJ: Amerika i Rusija u ratu za Srbiju, Beograd pred odlukom!

POLITIKA09:00, 13.04.2015.Autor: Miodrag
Poziv potpredsednika SAD Bajdena šefu srpske vlade da poseti SAD znači da iz prve ruke želi da čuje da je Srbiji i dalje cilj Evropa. Amerika želi da izoluje Rusiju i od nas će tražiti da ne pristanemo na energetski sporazum s Moskvom (Turski tok), smatra Branko Radun

dd537da35d9bf49a61c3e56577fb6107.jpg


Hm, opet jadan Vucic, tako da se opet skrece paznja sa mnogo bitnijih stvari, kao sto je npr ostavka vlade zbog pada helikoptera, pardon helihoptera kako kaze Gasic.

Sedenje na dve stolice nikada nije bilo dobro. A da balansira ne ume ..taj V. muka mi da napisem mu ime.
 
nema problema neka nam amerika proda gas povoljnije nego rusija i neka nam daje godisnje onoliko kolika bi nam bila zarada od prolaska gasa pa da odbijemo ruse.

i neka nam otkupi svu robu koju nam rusija kupuje pa i da uvedemo sankcije rusiji

znaci neka pokrije sve aspekte , neka nju kosta a ne nas.

- - - - - - - - - -

uz dugorocni ugovor naravno

ali sklopljen kako treba a ne od nasih advokata koji su dobri samo kad treba podmititi i slagati seljake

Rusija nam povoljno prodaje gas? :worth:
Sta to Rusi kupuju tako mnogo od nas? :dontunderstand:
Za Ameriku smo tackica . Ne mozemo "odkostati" mi njih :dash:

Ja zaista ne razumem sada tebe? Koje si ti godiste? :sad2:

- - - - - - - - - -

Извор Курир... људи уозбиљите се мало.

Koji god da je izvor, ovo sam znala i bez ovog posta ....postavljaca .
 
Ako ce da donesu poslove, necu nista da se bunim.
Ako ce samo da donesu papire i obecanja... bunicu se.

Јбг прошло је време лове сада ће покушати силу уз помоћ власти тако ништа ти не преостаје него да се буниш...
 
Јбг прошло је време лове сада ће покушати силу уз помоћ власти тако ништа ти не преостаје него да се буниш...

Znas kako... Mi tvrdimo da imamo prijatelje, a pare i poslove uglavnom dobijamo od 'neprijatelja'...
Daleko smo mi od uredjenog drustva.
 
Ovaj srpski Hamlet stalno u nekakvim jadima ...

Dodje mi da udelim koju kintu da mu sazdaju spomenik :zaljubljena:

Натофили ће отварати голе отоке морамо ми љубитељи лика и дела Владимира Путина и наше браће Руса на васпитавање најавио преседник Монгомери још пре 2 месеца.

.... trebace vama azil bojim se ..... niko ne ide unatrag .... samo budale :)
 
Rusija nam povoljno prodaje gas? :worth:
Sta to Rusi kupuju tako mnogo od nas? :dontunderstand:
Za Ameriku smo tackica . Ne mozemo "odkostati" mi njih :dash:

Ja zaista ne razumem sada tebe? Koje si ti godiste? :sad2:

- - - - - - - - - -



.

neka nam amerika prodaje povoljnije.nije povoljno od rusa ali koja nam je jos opcija u vezi gasa.

ne kupuju rusi mnogo ali koliko god da kupuju nas ce kostati ako im uvedemo sankcije , neka amerika preuzme taj trosak i neka nam nadoknadi

ja sam 2008 mada izgledam kao da sam 2005
 
Rusija nam povoljno prodaje gas? :worth:
Sta to Rusi kupuju tako mnogo od nas? :dontunderstand:
Za Ameriku smo tackica . Ne mozemo "odkostati" mi njih :dash:

Tri najveća spoljnotrgovinska partnera su nam Nemačka,Italija,pa Rusija.Tim redosledom.Kvarenjem odnosa sa samo jednom od tih zemalja bi smo živeli još gore.Sa SAD nemamo baš nikakvu saradnju.
 
neka nam amerika prodaje povoljnije.nije povoljno od rusa ali koja nam je jos opcija u vezi gasa.

ne kupuju rusi mnogo ali koliko god da kupuju nas ce kostati ako im uvedemo sankcije , neka amerika preuzme taj trosak i neka nam nadoknadi

ja sam 2008 mada izgledam kao da sam 2005


Ako si to godiste moj sin ce te bolje razumeti :sad2:, ali dete ne trujem glupostima :) :bye: :bye: :bye:

Онда сам ја будала и тиме се дичим коме смета лопатом га спичим :D

Spici se u glavu pa zvezd sevalice :lol: ... daj bre gledaj u kom si cabru>????? :confused:

"Balansera" odradili hrvatski njuzovci :lol:

Jbt. kako se tek CIA ili FSB mogu poigrati....blago nama.
Jake smo mi teme da se sa nama mogu "poigrati" :hahaha: :rotf:



Tri najveća spoljnotrgovinska partnera su nam Nemačka,Italija,pa Rusija.Tim redosledom.Kvarenjem odnosa sa samo jednom od tih zemalja bi smo živeli još gore.Sa SAD nemamo baš nikakvu saradnju.

Rusiju odbaciti, prvo dvoje ne, a greska je sto sa SAD nemamo taj vid sardanje
 

Back
Top