Mašina za espreso leti u svemir

Vesti Krstarice

Domaćin
Poruka
3.103
KEJP KANAVERAL, 13. aprila 2015. (Beta-AP) - Teretna raketa za snabdevanje Medjunarodne svemirske stanice u orbiti oko Zemlje koja će poleteti u ponedeljak ako vreme bude povoljno, poneće i pravu mašinu za espreso, koja je stigla direktno iz Italije - za potrebe italijanske astronautkinje-kafopije.

Raketa Spejs Iks (SpaceX) poneće sutra popodne, pored mašine za kafu, oko 1.800 kilograma hrane i druge opreme.

Eksperimentalna mašina za espreso namenjena je Italijanki Samanti Kristoforeti koja boravi na Medjunarodnoj svemirskoj stanici.
 
Masovno globalističko zaglupljivanje u kome već decenijama aktivno učestvuje masonerija uključuje i stvaranje lažne slike o svemiru, svemirskim istraživanjima, "putovanjima" na Mesec i Mars, svemirskoj tehnologiji, nauci. Milioni ljudi veruju u naučno istraživačke iluzije koja plasira glavna medijska agencija za smišljanje i distribuciju ovih laži - američka NASA.

Dva su važna razloga zbog kojih je svemir postao važan za uspostavljanje globalizma. Prvi je bio da se visoko u Zemljinu orbitu postave komercijalni, kao i špijunski sateliti koji će nadgledati i osluškivati sve što se u "globalnom selu" događa. Bez ovih satelita nema ni globalne komunikacije. Novac za sva istraživanja nije mogao da se obezbedi iz privatnih aristokratskih džepova, već naravno iz najvećih državnih budžeta. Tako su najveći novac za istraživanje svemira morali da izdvoje Amerikanci, pa Rusi (Sovjeti), Indija, Kina i onda evropske zemlje koje imaju daleko manje državne budžete. Velika Britanija se gotovo bez mnogo medijske pompe pojavljuje u ovim velikim svemirskim istraživačkim poduhvatima ostavljajući utisak kod svojih građana da su oni prvenstveno zainteresovani za komercijalne poslove, a spektakularni letovi sa humanom posadom u svemir i na Mesec ih nisu mnogo privlačili kao Ruse i Amerikance (zapravo njihove neformalne kolonije).

Velika Britanije je tek 1985. osnovala Britanski Nacionalni Svemirski Centar kako bi se, eto i ona priključila drugima koji su za ova istraživanja zainteresovani. Tek 1991. su jednu ženu poslali sa ruskim kosmonautima u svemir da ne bude sumnjivo zašto se Imperija ne bavi mnogo aktivnije svemirom. Tako ispada da su Kina i Indija agilnije u istraživanju svemira nego najmoćnija politička sila sveta, Velika Britanija.

Naravno, i to je samo iluzija jer rezultati svih stvarnih naučnih istraživanja završavaju krišom upravo kod vlastele u Londonu. Amerima i Rusima slava i iluzije, aristokratiji znanje i moć.

Posebno je za vojnu mašineriju bilo važno istraživanje raketnog pogona i stvaranje interkontinentalnih balističkih raketa. I to je krišom podvedeno delom pod civilni program (Merkuri, Džemini, Apolo sa konstrukcijom ogromne rakete Saturn V), a delom je bio neophodno stvaranje političke iluzije hladnog rata, kako bi se i Sovjetski i Američki generali i naučnici dovoljno zaglupili da u velikom strahu jedni od drugih grozničavo rade na razvoju ovog interkontinentalnog oružja. Ali sve što bi smislili u SAD, vrlo brzo bi se iako najveća vojna tajna našlo u posedu sovjetskih naučnika, i obrnuto. Neko nevidljiv je veoma vešto prenosio sve tehnološke podatke. I danas kada pogledate i Rusija i SAD, i Kina i Indija praktično raspolažu istom tehnologijom. Niko bistar da smisli i razvije nešto potpuno drugačije. Ovo je najbolji dokaz da se tehnološki razvoj u svetu diktira iz jednog centra.

- - - - - - - - - -

Amater i profesionalci

Zemljina atamosfera se proteže sve do nekih 400 - 500 kilometara. Ova granica između atmosfere i svemira je postepena i može se reći da zapravo niti jedan svemirski brod sa zemlje nikada nije izašao u vakuum, već se uglavnom nalazi u atmosferi u Zemljinom magnetnom polju, dakle u delu svemira oko Zemlje gde su prisutni molekuli. U vakuumu nema molekula i Sunčeva radijacija slobodno putuje.

Podsetimo da ona na Zemlju ulazi kroz vodonik (najlaksši element) kao kapiju na izuzetno visokoj frekvenciji i "zarobljava" se u najtežem elementu gde su molekuli najgušće zbijeni, u uranijumu, koji zato emituje i najjaču Sunčevu energiju ukoliko se ispred ove rude ne stavi neki zaklon od sunčeve radijacije. Prosto rečeno sve je u frekvenciji molekula.

O tome da je let Apola 11 , 1969., na Mesec bio samo predstava već smo ranije pisali. Ali, napomenimo samo još jedan detalj (sasvim proverljiv). Kvalitetni kolor snimci površine Meseca snimljeni iz njegove orbite i danas su javnosti nedostupni. Oni su uglavnom crno beli i mutni. Razlike između snimaka načinjenih teleskopom sa Zemlje i načinjenih iz Mesečeve orbite - nema. Ali, ljudi gotovo i da ne uočavaju kolika bi to razlika morala da bude u percepciji detalja.

Kada je pre nekoliko godina američki astronom amater, izvesni Bil Brajson, sa svojom eksperimentalnom HD kamerom okačenom na kućni teleskop (Celestron Nexstar 8SE) napravio spektakularne kolor snimke Meseca i pustio ih na Youtube, čitav svet je mogao da vidi površinu Meseca mnogo bolje nego su je snimile NASA letilice iz Mesečeve orbite ili sa mesečevog tla. Vide se ogromni planinski masivi (koje je Brajson nazvao Mesečevim Alpima) , kao i područija koja nalikuju kontinentima na Zemlji. Može se zaključiti i da Mesec ima atmosferu (što je logično) mada nema oblake. NASA tvrdi da Mesec nema atmosferu, te da je tamo temperatura preko 120 stepeni C (a kosmonauti su imali erkondišn u odelima) pa se nisu skuvali. U stvari razmena vazduha ne može da postoji u vakuumu pa je ovakva tvrdnja za budale.

Brajson je veoma otvoreno, i možda lakoverno, ljude iz NASA zato nazvao običnim lažovima. Podsetimo manje upućene sa je NASA čak godinama tvrdila da nije u stanju da sa Hablovog teleskopa koji se nalazi u Zemljinoj orbiti snimi Mesec, jer je navodno preblizu i Habl nije podešen za takva snimanja. Ali...Onda su neki snimci pre nekoliko godina ipak objavljeni i oni su crno beli i nejasni. A kod Brajsona je amaterska oprema sve jasno snimila i to u koloru.

Šta je dalje bilo sa Brajsonom? Njegov sajt od pre dve godine više ne postoji, niti se on može na bilo koji način kontaktirati preko Interneta ( iako su neki njegovi snimci i dalje na Youtubu). Da bi sve ovo sa Brajsnom zamaglili, masonerija je dobila zadatak da lansira sopstvenu priču kako je NASA snimke Meseca sakrila, jer su navodno tamo otkrivene nekakve piramide i džinovske skulpture i gomila fantastičnih gluposti. I o tome je , naravno, odmah snimljen dokumentarni film... Uopšte sve što dobija mesto u medijima kao "velika misterija" je samo zarad stvaranja iluzije. Za pravu istinu mediji ne postoje. Ona je uvek tajna i samo tajna.

Kuper je tako odmah tvrdio da se iza čitavog svemirskog programa sa ljudskom posadom krije masonerija. I to je razlog zašto su svi kosmonauti i NASA "stručnjaci" koji su bili uključeni i Apolo misiju, jer su masoni, sve održavali kao iluziju. I o svemu su bratski ćutali. Poznato je da su neposrednu komunikaciju sa kosmonautima u svemiru koji su leteli na Mesec imali samo kosmonauti sami.

Glavni menadžer NASA programa za slanje ljudi u svemir bio je mason 33 stepena Kenet Klajnekt. Njegovo ime se nije provlačilo previše po medijima. Kako otkriva novinar i publicista koji se potpisuje kao Teks Mars, Kenetov brat je bio suvereni Grand komander Saveta drevnog i prihvaćenog škotskog reda 33 stepena Južne jurisdikcije.

Njegova je zasluga što je Kenet K. postigao taj veliki uspeh da obmanjuje godinama milijarde ljudi na planeti. Apolo program sa misijama na Mesec je i obustavljan zato jer više nisu imali ideja za obmanjivanje i plašili se da laž ne bude otkrivena. Izmišljen je novi svemirski projekat ISS (Međunarodna svemirska stanica), za koji takođe nema pouzdanih dokaza kako funkcioniše i sa kojim ciljem osim da se istraživanje svemira populariše. Nemamo mesta da ovde iznosimo neobične i nelogične detalje ovog programa.

- - - - - - - - - -

Rat zvezda sa džojstikom

Sva imena svemirskih misija i letilica davana su sa simboličnim značenjem koje je samo masonerija naučena da tumači. Baš kao i nazivi područja na Mesecu gde su se kosmonauti "spustili". Svi imaju prizvuk okultnih metafora, masonskih rituala i simbologije tajne religije Iluminata.

Tu su i nazivi kasnijih brodova iz projekta Spejs Šatl : "Kolumbija", "Avantura", "Pokušaj" (da se otkrije) "Atlantis" (i svaki) "Izazivač" će biti uništen. "Kolumbija" je uništena u eksploziji baš kao i "Izazivač".

Kuper navodi posebno slučaj kvara na Apolu 13 i njegov dramatičan povratak na Zemlju (o čemu je snimljen i poznati holivudski film). Kapsula je nazvana "Vodolija" (to je simbol Novog doba), i na njoj je, navodno, došlo do kvara (eksplozije) na putu za Mesec tačno u 13:13 sati , 13. aprila 1970. To je po Kuperu metafora za inicijacijsku ceremoniju koja uključuje i "smrt" (ovde eksplozija). Onda je po redosledu događaja sledilo smrzavanje kosmonauta (što je u vakuumu bilo nemoguće) ali je moguće visoko u atmosferi i što je simbolično predstavljalo u inicijaciji stavljanje u mrtvački sanduk (metafora za period neizvesnosti u masonskom ritualu). Za kosmonaute Apola 13 je tako postalo neizvesno da li će preživeti.

Onda je usledilo (po masonskom ritualu) "rešavanje problema" (to je za kosmonaute bilo u vidu spasonosne ideje učitelja sa Zemlje iz centra u Hjustonu) a to u masonskom ritualu predstavlja sjedinjanavanje sa duhovnim svetom koji učeniku prenosu ezoterično znanje i pomaže mu da učenjem opstane i preživi. "Naučnici" iz Hjustona su tako sugerisali kosmonautima da sastave jedan specifičan deo za napajanje koji se pravi od kruga, trougla i kocke i kada se inteligentno spoji, on ih varaća u život i daje im dovoljno energije da izađu iz "hladnog groba".

Da ponovimo još jednom pravi svemir nije ni hladan ni topao jer nema molekule koji vibriraju i time emituju toplotu. Dakle, Apolo 13 je bio čista izmišljotina za neupućene i lakoverne. Ista masonska inicijacija sa ponovnim rađanjem nakon smrti prisutna je i u kultnom masonskom filmu "Odiseja 2001", Stenlija Kubrika, masonskog brata koji je konspirativno režirao famozne šetnje po Mesecu u filmskom studiju. I tu se stalno pojavljuju trouglovi, kvadrati, krugovi, misteriozni obelisk...Ponovno rađanje je kao uzdizanje Feniksa, reinkarnacija mrtvog Hrista itd.
 
Decenije ovakvog svemirskog zaglupljivanja ima i svoje posledice.

Mnogo ljudi ( i dece) danas u svetu može da sedi ipred svog kompa i da vodi neki svoj rat zvezda sa džojstikom, a u realnosti nije u stanju da se orijentiše u šumi, da pomuze kravu, da složi cigle i sačini sebi krov nad glavom (pa čak mnogi nisu u stanju da se suoče običnim čoporom uličnih pasa). Sve manje ljudi je u stanju da vreme provede u šumi bez mobilnog i sl. Ljudi su praktično lažima i ispiranjem mozga uvedeni u bezbedni gradski svet iluzija, i izgubili su svaki kontakt sa realnošću. To znači da su bez pomoći "zajednice" (kojom upravlja vlastela) nesposobni za život. Oni mogu da žive samo u imaginarnom svetu virtulene komunikacije, virtuelnih vrednosti (novca) virtuelnih prijateljstava (zasnovanog na poltronstvu i interesu) itd.

Šta od svega toga ima masonerija? Pa isto to. Iluziju moći. Iluziju da su "učenjem" i čuvanjem "tajne" dosegli neki značajniji društveni nivo. Ali nisu.

Za koga? - Za partiju! Za koga? - Za Tita! Za koga? - Za Braću! Za koga? - Za Novi svetski poredak za bolje sutra! Sve za vlastelu!

Ali jednu veliku tajnu ova braća nisu u stanju da dokuče: Nema drugog Sveta. Postoji samo jedan! Ovaj koji su oni već uništili i stvorili svoj novi: lažni, prljavi, zagađen, zasnovano na lažnim vrednostima i obmanama, surovosti, ubijanju, krađi i eksploataciji. Niko se nikada u sledećem životu neće "vratiti" u Drugi , Bolji svet, jer ga NEMA. To je iluzija! Niko taj Bolji svet nije stvorio niti će ga ikada stvoriti. Postoji samo jedan, ovaj koji vekovima već zagađuje i razara ista lakoverna i slepa služinčad sa keceljama nazvana - masonerija. Jedino što oni grade su lanci i okovi za svaki slobodan razum. I sve rade u ime Boga, živeći u toj najvećoj od svih iluzija!

Ivona Živković :heart:
 
Da li sad razumete čemu služe sateliti u Zemljinoj orbiti?
Ne istražuju marsovce nego naše navike

Da li vam je sad jasnije zašto Gmail, Hotmail i Yahoo mail traže broj mobilnog kada se registrujete na besplatan web-mail servis?
Servisi bez garancija i nadoknade štete ako vam izgube podatke i kontakte sa istih?
Najvažnije je da imaju broj mobilnog gde internacionalno besplatno šalju SMS aktivacije.
Koje god ime da ste stavili na američkom mailu njima treba broj telefona pretplatnika a ogromna većina ima ugovore i nisu anonimusi
Svi ostali manji davaoci su morali da se isključe sa ove usluge, meni je recimo poznat slučaj Krstarica maila.

Opet nejasno?
A šta mislite zašto Ruski mail ne traži broj mobilnog? Može kao opcija, čak ne morate ni dodatnu mail adresu
(smaranje koje su svi zaobišli nekativnim adresama pa CIA nije postigla željeni cilj)
Rusi nemaju zaboravne korisnike? Nemaju teroriste koje će američki da prate preko broja mobilnog?
Ili možda imaju manje korisnika od Amerike ili Srbije pa nemaju potrebe?

Koliko god bolesnici iz amerike želeli da kontrolišu svet
koliko god domaća nepromišljena gologuzija željna lakih i brzih para pristajala na američku igranku pa i u naše ime
ima nas koji znamo da Rusija fućka na to, pa sve da je delimično ili indirektno učesnica u svemu tome.

Ako neko često zaboravlja šifru na mailu nek poseti doktora
Ili je možda zaboravlja zato što je površan (trebalo mu za jedno nešto) a nije li površnost posledica nezainteresovanosti jer nemamo potrebu?
Zašto 100% korisnika da bude primorano na davanje telefona zbog takvih procenata korisnika kojim je mail trebao za neki brz pos'o?
Mislim da CIA i NASA najmanje brinu o takvim egoističnim seljacima, njima treba celokupna krvna slika

Nema zaboravnih i nema terorista - ima samo NASA špijunaža iz svemira
Otvorite prozor širom i okrenite im mesnatiji deo tela


kiss-my-ass1.jpg
 
Da mi je samo znati gde pobra ove informacije ... da si opsednut ovom temom - spijunaza NASA Amerika i ostalo ..., stoji, ali nejasno mi je zasto imas potrebu da sada ovde to pises?
Ovo su najduzi postovi koje sam procitala na Krsti. Zanimalo me sta pise taj neko toliko.
Ja mislim da si delimicno u pravu, a onim drugim delom vlada Cvorovic paranoja ... i antiamerikanizam.
I na kraju, nije valjda "braca Rusi" al , izgleda da da ...
 
da, ne želim da budem "poslušni gradjanin" po volji manipulatora
znam da će me manipulatori kao nepodobnog nazivati paranoikom
zapravo - paranoja je kod njih
sve što rade to je dorbo zapakovano u pravnu celinu i ne prepušta se slučaju baš zbog paranoje koja njima vlada

- - - - - - - - - -

lepo je što si pročitala "dugačak tekst"
nek vide muškarci da žensko ume da razmišlja i da sintetizuje
 
da, ne želim da budem "poslušni gradjanin" po volji manipulatora
znam da će me manipulatori kao nepodobnog nazivati paranoikom
zapravo - paranoja je kod njih
sve što rade to je dorbo zapakovano u pravnu celinu i ne prepušta se slučaju baš zbog paranoje koja njima vlada

- - - - - - - - - -

lepo je što si pročitala "dugačak tekst"
nek vide muškarci da žensko ume da razmišlja i da sintetizuje

I sta time ti postizes? Napisao si da se ne slazes. Sta ti je ciniti? Nista.
 
I sta time ti postizes? Napisao si da se ne slazes. Sta ti je ciniti? Nista.

Kako šta mi je činiti?
Moja sloboda je veća od njihove iako nemam moć kao oni

Ogleda se u tome što sam svestan da ću biti majmun sa grane ako kupujem najnovije da njima pravim profit
Prenaseljenost planete nije tačna definicija jer možemo da budemo šest puta veća populacija.
Problem je nedostatk resursa za najnovije automobile, mobilne, kompjutere, LCD televizore
Samo ispran mozak može da pati što nema najnovije a prečesto kod sirotinje uboge koja robovski vraća pare mukom stečene.

Dakle, Rusi nude zdraviji mentalni život a ti kažeš šta mogu da učinim za sebe?
 
jel a kako se sipa esspreso kafa u bestežinskom stanju?
jel toalet kabina naopačke? oće kafa da potera...

ako su pod dejstvom zemljinog magnetnog polja onda i nisu u nekom svemiru...

- - - - - - - - - -

a odakle struja za onolika Las Vegas svetla po svemirskoj stanici?
ko plaća?
kako ih ne sprži Sunce?
 
Kako šta mi je činiti?
Moja sloboda je veća od njihove iako nemam moć kao oni

Ogleda se u tome što sam svestan da ću biti majmun sa grane ako kupujem najnovije da njima pravim profit
Prenaseljenost planete nije tačna definicija jer možemo da budemo šest puta veća populacija.
Problem je nedostatk resursa za najnovije automobile, mobilne, kompjutere, LCD televizore
Samo ispran mozak može da pati što nema najnovije a prečesto kod sirotinje uboge koja robovski vraća pare mukom stečene.

Dakle, Rusi nude zdraviji mentalni život a ti kažeš šta mogu da učinim za sebe?

Preseli se u Rusiju, to je jedno resenje, bices sa "svojima".

jel a kako se sipa esspreso kafa u bestežinskom stanju?
jel toalet kabina naopačke? oće kafa da potera...

ako su pod dejstvom zemljinog magnetnog polja onda i nisu u nekom svemiru...

- - - - - - - - - -

a odakle struja za onolika Las Vegas svetla po svemirskoj stanici?
ko plaća?
kako ih ne sprži Sunce?

Sto se esprsa tice i klozeta, dolazim do zakljucka da ti "mislis" da ljudi u svemir ni leteli nisu?
Tako?
A Las Vegas i svetla / bez komentara.
 
Preseli se u Rusiju, to je jedno resenje, bices sa "svojima".
neću, ovde mogu parim oči na ćurke po najnovijoj modi sa kokošijim nogicama pošto je to po generisanim i opšteprihvaćenim trendovima
tehno muzika je muzika budućnosti i niko je više ne sluša

Sto se esprsa tice i klozeta, dolazim do zakljucka da ti "mislis" da ljudi u svemir ni leteli nisu?
Tako?
A Las Vegas i svetla / bez komentara.

Šta vredi mišljenje fizičara i biologa kada si ti gledala visokobužetne holivudske svemirske filmove?
Trče istom brzinom ko da su na planeti, radjaju se pod drugim magnetnim poljem sa istim karakteristikama kao na zemlji
Dobri likovi su zgodno gradjeni a loši likovi su ružni pa na kraju dobri još ispadoše jači i pobediše loše koji sve osvojiše kao slabi.

znači ne znaš ko plaća onoliku struju?
 

pogledaj dokle smo mi tehnološki stigli
pogledaj na šta liče naseobine i kakve trafo table koriste
ko da nismo na Zemlji nego na divljoj planeti

samo seču struju ljudima koji od socijalno dobijaju 15,000 daj 70.000 pa da platimo
ko da je plata u Maxiju veća od socijalne pomoći?

misliš da je u americi bolje?
kartonske kuće i kamp prikolice su 80% gradjevina
 
Šta vredi mišljenje fizičara i biologa kada si ti gledala visokobužetne holivudske svemirske filmove?
Trče istom brzinom ko da su na planeti, radjaju se pod drugim magnetnim poljem sa istim karakteristikama kao na zemlji
Dobri likovi su zgodno gradjeni a loši likovi su ružni pa na kraju dobri još ispadoše jači i pobediše loše koji sve osvojiše kao slabi.

znači ne znaš ko plaća onoliku struju?

Ne gledam filmove ima 4 godine.
Nikakve.
Secam se sk.predavanja o "lebdenju" na planeti Mars.
Nema gravitacije, narvano.
Ko kaze da trce? Gde ?
Na Marsu su trcali?
Ne znam na koju struju mislis?
 
pogledaj dokle smo mi tehnološki stigli
pogledaj na šta liče naseobine i kakve trafo table koriste
ko da nismo na Zemlji nego na divljoj planeti

samo seču struju ljudima koji od socijalno dobijaju 15,000 daj 70.000 pa da platimo
ko da je plata u Maxiju veća od socijalne pomoći?

misliš da je u americi bolje?
kartonske kuće i kamp prikolice su 80% gradjevina

A ti velicas Rusiju???? A shvatas koliko je Srbija propala?
Ne razumem? Rusija je napredna?
Ja znam da ja placam struju i sama znam kako i od kojih para.
Ovi Romi ne rade NISTA i nikada nece jer su LENCUGE.
Kao u Americi CRNCI. Socijalni slucajevi? Tako kod nas Romi?


Ne mislim o Americi nista , jer ZNAM , videla sam kako je tamo.
Ima kartona i tamo i ovde. Tamo ih ima vise , normalno, jer su i kolicinski vise ljudi od nas.
A tamo IMA POSLA, oni NECE da rade????
Nas covek pobegne odavde da zaradi koji dinar tamo da plati kredit inace mu ode sve ... Ovde je pakao jer nema posla. Mislis da nas covek ide tamo jer mu se hoce?
Ima i takvih, ali to su balavci.
Idu tamo da spasavaju svoje porodice, svoju decu od BANKROTA.
 
A ti velicas Rusiju???? A shvatas koliko je Srbija propala?
Ne razumem? Rusija je napredna?
Ja znam da ja placam struju i sama znam kako i od kojih para.
Ovi Romi ne rade NISTA i nikada nece jer su LENCUGE.
Kao u Americi CRNCI. Socijalni slucajevi? Tako kod nas Romi?


Ne mislim o Americi nista , jer ZNAM , videla sam kako je tamo.
Ima kartona i tamo i ovde. Tamo ih ima vise , normalno, jer su i kolicinski vise ljudi od nas.
A tamo IMA POSLA, oni NECE da rade????
Nas covek pobegne odavde da zaradi koji dinar tamo da plati kredit inace mu ode sve ... Ovde je pakao jer nema posla. Mislis da nas covek ide tamo jer mu se hoce?
Ima i takvih, ali to su balavci.
Idu tamo da spasavaju svoje porodice, svoju decu od BANKROTA.

Lenčuge su i Srbi jer sva zatucana mesta ostadoše i dalje zatucana
A u tim mestima inače sve što poseješ rodi - paradajz, krastavac, šargarepa, pasulj, krompir, pšenica, kuluruz...
To nije zatucan kraj nego plodan

E sad da li je lenčuga neko kome nude socijalnu pomoć od 15.000 koliko nudi i privatnik za mesečni neprijavljeni i prekovremeni rad?
S napomenom da bez papira ne možeš da potražuješ neisplaćenu platu od privatnika
a od socijalno možeš

Znaš li ti koliko je Srba kralo po državnim firmama u unutrašnjosti a onda zbog krivičnih prijava stiglo ovde u Beograd da žive incognito kao podstanari?

1.jpg

pusti šta pričaju drugarice... ljubomorne su što ti naišlo pametno muško...

- - - - - - - - - -

Za tvoju info, imam i muza i dete , .... laku noc

pa što su ti onda takve noge?
 
kafa-pravljenje.jpg
KEJP KANAVERAL, 13. aprila 2015. (Beta-AP) - Teretna raketa za snabdevanje Medjunarodne svemirske stanice u orbiti oko Zemlje koja će poleteti u ponedeljak ako vreme bude povoljno, poneće i pravu mašinu za espreso, koja je stigla direktno iz Italije - za potrebe italijanske astronautkinje-kafopije.

Raketa Spejs Iks (SpaceX) poneće sutra popodne, pored mašine za kafu, oko 1.800 kilograma hrane i druge opreme.

Eksperimentalna mašina za espreso namenjena je Italijanki Samanti Kristoforeti koja boravi na Medjunarodnoj svemirskoj stanici.

Čemerikanci i ovi italijani mogu u svemir samo na ovom aparatu za kaHvu ili da zamole čika Putina da im odbaci robu do svemira. :mrgreen:
 

Back
Top