Fica u Rusiji nam se ne isplati
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Fica u Rusiji nam se ne isplati

Veoma poznat sasasta (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    249

Podrazumevano Fica u Rusiji nam se ne isplati

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2015&mm=04&dd=12&nav_id=979771

je naslov vesti na b92.

zasto nisu lepo razmislili sta da molimo , nego se Vucic ponizava a cak i da se ispalti , 10 hiljada vozila je suvise mala proizvodnja i profit i to ne cak ni za drzavu nego za

privatnu italijansku fabriku .

zar nije bilo bolje da nam daju 20 posto popusta na gas pa da domacinstva a i privreda disu komotnije

Poznat Vaske (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    825

Podrazumevano Re: Fica u Rusiji nam se ne isplati

Ta spomenuta Ruska vozila u tekstu su možda i bolja od Punta i 500-la
    Sve to mi deluje uredu. Rusi pokušavaju da zaštite i svoje interese, a da je do ljubavi, pa što nam nisu pomogli kad su nas sa Zapada bombardovali???

Poznat igi192 (avatar)
    Učlanjen
    04.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    126

Ne znam po kojoj logici je Fiat srpski automobil.Fiat ima svoje vlasnike i zna se ko su ja ne znam kakve to vama price proturaju ...Fiat je srpski kao sto je VW brazilski ili honda engleska po toj logici .To niko ne tvrdi osim vucica ....Ocito se ovde namerno pravi zbrka
    Poslednji put ažurirao/la igi192 : 12.04.2015. u 22:45

Iskusan blooser (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    187

Koliko znam od ranije, Rusi ne kupuju Fiat, nije popularan tamo, i to mogu i da potvrdim, vole jako dzipove i jaca kola.

A to sto je ugovoreno za nase radnike ne znaci nista. Pa ne rade na komad. Zapravo profit ide Fiatu.

Moderator Restricted Area (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    112

Treba ta kolica prodati na domacem trzistu upola cene

Poznat Крагуј (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    636

Citat Original postavio sasasta Pogledaj poruku
    http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2015&mm=04&dd=12&nav_id=979771

zar nije bilo bolje da nam daju 20 posto popusta na gas pa da domacinstva a i privreda disu komotnije
    a zašto bi nam Rusi dali taj popust na gas.....daj jedan valjan razlog......čime smo mi to zadužili Ruse pa da nam pomognu i na ovaj način.....
    Рецимо одлучно ЊЕТ европи

Učlanjen
    06.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    249

Citat Original postavio Крагуј Pogledaj poruku
    a zašto bi nam Rusi dali taj popust na gas.....daj jedan valjan razlog......čime smo mi to zadužili Ruse pa da nam pomognu i na ovaj način.....
    http://www.slobodnaevropa.org/content/cena-ruskog-gasa-najskuplje-za-siromasne/25443197.html

zasto je za nas cena gasa skuplja nego za mnoge vece i bogatije zemlje

placamo daleko vise nego francuska , nemacka i engleska .

ako smo *bratski * narod i cene nasu pomoc i pozrtvovanje i jedini smo koji im nisu uveli sankcije a pored toga smo im i dali NIS gas bi trebao da bude duplo jeftiniji

jeftiniji gas bi znacio i privredi i domacinstvima .lakse bi otvarali fabrike ako im se proizvodnja vise isplati.

- - - - - - - - - -

http://www.telegraf.rs/vesti/619757-zasto-placamo-najskuplji-gas-za-srbe-160-vise-nego-za-britance

i da nam je gas 20 posto jeftiniji opet bi nam bio skuplji nego britaniji i jos nekim zemljama

Aktivan član
    Učlanjen
    02.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Re: Fica u Rusiji nam se ne isplati

ako smo *bratski * narod i cene nasu pomoc i pozrtvovanje i jedini smo koji im nisu uveli sankcije a pored toga smo im i dali NIS gas bi trebao da bude duplo jeftiniji

jeftiniji gas bi znacio i privredi i domacinstvima .lakse bi otvarali fabrike ako im se proizvodnja vise isplati.
    Mi smo ga izdoovali, Sasha. Razumes? Mi smo im dali NIS sa discount-om od 800 miliona OJRA, jer su nam Rusi obecali Tuzni Jok. Obecanje, ludom radovanje. Braca Rusi si nas opet bratski zaiebali.

Sasha, ti znas ovu staru izreku: Ni kod babe (pa i ruske) nema nista dzabe! Zapamti, valja se.

_niemand_

Poznat igi192 (avatar)
    Učlanjen
    04.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    126

http://www.slobodnaevropa.org/content/cena-ruskog-gasa-najskuplje-za-siromasne/25443197.html

zasto je za nas cena gasa skuplja nego za mnoge vece i bogatije zemlje

placamo daleko vise nego francuska , nemacka i engleska .

- - - - - - - - - -

http://www.telegraf.rs/vesti/619757-zasto-placamo-najskuplji-gas-za-srbe-160-vise-nego-za-britance

i da nam je gas 20 posto jeftiniji opet bi nam bio skuplji nego britaniji i jos nekim zemljama
    Cena gasa kao i svega zavisi od potrosnje sto je veca potrosnja bolji deal se moze dobiti tako nema tu nista cudno...

Veoma poznat Александр Григорьевич (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Citat Original postavio Vaske Pogledaj poruku
    Ta spomenuta Ruska vozila u tekstu su možda i bolja od Punta i 500-la
    Sve to mi deluje uredu. Rusi pokušavaju da zaštite i svoje interese, a da je do ljubavi, pa što nam nisu pomogli kad su nas sa Zapada bombardovali???
    Е, овим питањем си се баш унередио ......... Брука!
    Север - То је посебно место где се сусрећу други светови!

Moderator fortes (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1679

Čime su ih zadužili Nemci,Turci,Bugari,Mađari,Austrijanci,Holanđani. ... i svi ostali gde je gas jeftiniji?
    Nessun maggior dolore che ricordarsi del tempo felice nella miseria-Dante Alighieri

Učlanjen
    06.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    249

Citat Original postavio igi192 Pogledaj poruku
    Cena gasa kao i svega zavisi od potrosnje sto je veca potrosnja bolji deal se moze dobiti tako nema tu nista cudno...
    hoces reci da smo mi rusima samo poslovni saradnik

Poznat igi192 (avatar)
    Učlanjen
    04.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    126

Pa brt sta ocekujes Putin je dao trziste Rusije srpkim firmama mogucnost za razvoj i sta mi ocekujemo od nekoga da nam poklanja sirovine na lepe oci ..to je sve biznis za takvo nesto se mora opredelit imati cilj ...Rusi su navikli kroz istoriju da nemaju saveznike a i za ovu nasu vladu se ne moze reci da pokazuju da jesu. .

Domaćin GIDEON (avatar)
    Učlanjen
    24.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    126

Ruski kvalitet je poznat.

Pobegli su ko zecevi, a sada traze da ih Jugoslavija brani
    Флот России будет дежурить у Сирии
    Putin je rekao Sirija nije Libija.

Poznat Крагуј (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    636

dobro ajde reci šta smo mi rusima i čime smo ih to zadužili pa da nam čine ustupke.....reci jednu situaciju u kojem su se srbi po pitanju rusa pokazali ko ljudi......a što se tiče cene nije isto ko kad ti odeš na pijac i kupiš dva paradajza i kad dođe neko i kupi kilo.......cenu uzrokuju razni činioci a ne samo "prijateljstvo" koje srbi potežu kad god su u goovnima......Srbi su dobili bescarinski režim sa ruskom federacijom ali zbog zlikovaca dosmanliskih(mamu vam ebem lopovsku) to nije dovoljno eksplatisano......

Učlanjen
    06.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    249

pitanje sam postavio bas zato sto se mora dati odgovor koji ste dali

posao i interesi su u pitanju , nema ljubavi .

zato mi moramo gledati nas interes i u slucaju nekih pritisaka budemo svesni da su oko nas NATO zemlje i da rusi nisu cvrsto stali u odbranu ni ukrajine

rusofobi pozivaju na konfrontaciju sa nato-om zbog rusije

Poznat Крагуј (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    636

pitanje sam postavio bas zato sto se mora dati odgovor koji ste dali

posao i interesi su u pitanju , nema ljubavi .

zato mi moramo gledati nas interes i u slucaju nekih pritisaka budemo svesni da su oko nas NATO zemlje i da rusi nisu cvrsto stali u odbranu ni ukrajine

rusofobi pozivaju na konfrontaciju sa nato-om zbog rusije

druže.....svesni smo mi da je kao i uvek da je SRBIJA kao i uvek okružena neprijateljima......vi mladi balavi toga niste svesni.....a čega to....pa to da to nije prvi put.....istorija nas uči da nam zapad nikad prijatelj bio nije.....čak ti je to i hitler pokušao da objasni srbima......"majčino te otrovalo mleko gde imao veru u engleza"......i ja i moj otac i moj deda smo ratovali protivu ubica sa zapada.....nemoj ti da mi pričaš da je srbija okružena Nort Atlantic Terorist Organization ......oduvek smo i bili.....ali to ne znači da se srbi ko po tvom primeru i tvojih predaka treba ponašati kurvinski.....podanički.......zapamti jedno.....srbi su UVEK bili na strani pobednika......porazmisli se dobro dal je pametno propagirati fašiste sa zapada u napaćenoj srbiji......u ratnom stanju izdaja se ne prašta.....nego ajde ti lepo da se prvo okupaš......smrdiš na dosmanlije......i mani se politike......

Aktivan član
    Učlanjen
    02.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio fortes Pogledaj poruku
    Čime su ih zadužili Nemci,Turci,Bugari,Mađari,Austrijanci,Holanđani. ... i svi ostali gde je gas jeftiniji?
    Jednostavno. Ljudi posteno trose od 5x do 100x vise gasa od nas godisnje... I to na vreme placaju, Kvote za gas za kolicine 100x vece su do 1/2 jeftinije... A i Nemci placaju uredno, na vreme. Docim elem mi, Srbi, piljicarimo (menjamo dogovorene kvote), elem im (Rusima) ne placamo na vreme, pa nekakav Lavrov ili Putin opominju AV PVa da smo probili sve rokove placanja. Udaraju nam cvengere po usima i po kyrcu.

_niemand_

Učlanjen
    06.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    249

druže.....svesni smo mi da je kao i uvek da je SRBIJA kao i uvek okružena neprijateljima......vi mladi balavi toga niste svesni.....a čega to....pa to da to nije prvi put.....istorija nas uči da nam zapad nikad prijatelj bio nije.....čak ti je to i hitler pokušao da objasni srbima......"majčino te otrovalo mleko gde imao veru u engleza"......i ja i moj otac i moj deda smo ratovali protivu ubica sa zapada.....nemoj ti da mi pričaš da je srbija okružena Nort Atlantic Terorist Organization ......oduvek smo i bili.....ali to ne znači da se srbi ko po tvom primeru i tvojih predaka treba ponašati kurvinski.....podanički.......zapamti jedno.....srbi su UVEK bili na strani pobednika......porazmisli se dobro dal je pametno propagirati fašiste sa zapada u napaćenoj srbiji......u ratnom stanju izdaja se ne prašta.....nego ajde ti lepo da se prvo okupaš......smrdiš na dosmanlije......i mani se politike......
    treba biti pametan a ne stalno udarati glavom u zid

mesas hrabrost sa gluposcu.

hrabar mozes biti kad imas neke sanse a kad nemas a izazivas sudbinu to nije hrabrost

pred prvi svetski diplomatija je radila dobar posao pa su uz nas bili i britanija i francuska i grcka i rusija

pred drugi vlada je potpisala sporazum sa hitlerom i brzo smo osvojeni pa je bila gerilska borba gde se i mozes boriti sa jacim na taj nacin

sada se ratovi vode drugacije i hrabrost je nebitna . kao sto smo 99 ocekivali bombardere kao na filmovima sa batom pa su iskljucivali svetla po ulicama

kad ono lete bombe kojima ne treba svetlo a avioni se ni ne vide

glupo je poginuti za zemlju , za zemlju treba preziveti

Slične teme

1. Delta Force: BHD isplati li se?
    Autor Asix u forumu Video igre
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05.04.2004., 22:26
  2. 1812-Napoleon u Rusiji
    Autor slavdza u forumu Istorija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 27.03.2004., 22:58
  3. PEGLICA,FICA ILI MINI MORIS????