Najbolje muvanje i startovanje koje pamtite

Nemoj da izmisljate,valjda ima neki start da vam je ostao u secanju:)

neka fora ili nesto posebno ne bas...msm ako ti mislis na ono da su oni krenuli sa nekom kul zabavnom i simpaticnom pricom...
e daaaaaaaaaaaaaaaa al ovo je kad asam bila klinka i nije direktnoXD
od malena svaki rasput provodim u jednom malom radicu,i mi se ko mali igrali sa nekim drustvom,ono klinci,i bio neki jos mladji ceda koji se lozio na mene..
i samo cujes na radiju nesto na foru ova pesma je od cede za *****..a mene blaaaaaaaaaaaam:rumenko:,ocu u zemlju da propadnem:lol:
msm nije neka fora al ne mogu sad da se setim nekog fensi prilaza..

- - - - - - - - - -

opet neproduktivan prilaz al ajd:
sedimo nas 4 u kaficu i pricamo kako muskarci slabo prilaze i pored nas 2 lika,i prolazi ciganka sa ruzama i oni nam kupe,i ponude se da nas odvezu kuci..a mi lepo neka hvala..msm da su stali sa ruzama mozda bi i izvukli neki br,al sad da se vozis sa strancima tesko:lol:mada veci smo mi manijaci bili od njih...
a osecam da su njih dvojica bili u fazonu kojilicimeri tu seru kako im ne prilaze a onda nas odsisaju...

- - - - - - - - - -

:lol:

- - - - - - - - - -

secam se nekih situacija sto mije bio sladak nacin na koji si se smuvao,al nista ono wau wau dobra ti fora....

- - - - - - - - - -

Devojke, opisite jedno najbolje muvanje kad vam je decko prisao koje vas je odusevilo,bilo nacin na koji je prisao,sta vam je rekao itd

cek a sto ti to treba si snimio zrtvu neku?:D

- - - - - - - - - -

Nemoj da izmisljate,valjda ima neki start da vam je ostao u secanju:)

evo ostalo mi u secanju sto sam se smuvala sa likom na zurci i kako smo se poljubili preko ograde,on bio sprat vise i cucno i poljubismo se izmedju sipkiXD,al to nije prilaz...

- - - - - - - - - -

zapravo je tuzno sto niko ne odgovara mada verovatno su svi negde izasli za praznik...;)
 
cek a sto ti to treba si snimio zrtvu neku?
Ma ne bre onako. One moje zene sa Ane su bas imale zanimljive price:D Inace imao sam zrtvu preko Badoo,ali se ispostavilo da ima decka. Inace sam joj slozio ovakvu pricu,da bi zapocela komunikacija

Cao,hteo bih nesto da te pitam. Jedna moja drugarica je videla tvoju sliku u crvenoj haljini,gde si se slikala pored voza. Ona bi htela istu takvu, pa me je zamolila da te pitam gde si je kupila?:p
 
picture1-1.jpg
 
Bilo je to nenamerno. Nisam je muvao ,jer je bila riba mog drugara, ali sam se zaljubio iako to nisam hteo.
Odvela me je kod rodjake jedne veceri, u vikendicu , ali tamo nije bilo nikoga. Samo nas dvoje. Bilo je kasno da se vracamo , pa smo tamo ostali da spavamo.

Goreo sam kao sveca od strasti ali je nisam pipnuo. To je bila moja velika pobeda na koju cu uvek biti ponosan....iako mi drugar nije verovao.

Bila je izuzetno seksi, zgodna, osecao sam njen dah , ali sam odoleo.

Ne hvalim se , ali taj trenutak nikada necu zaboraviti jer sam tako bio uzbudjen.Mozda kao nikad u zivotu.
 
Poslednja izmena:
pa ovo sto je bilo preko neta :zper: ali nije dozivelo finale a mozda nije bilo ni planirano ali tu sam negde odustala pred ciljem
i tako tripujesh nesto a ovo sto imas manje cenis a to je realno
ima nekakvo pouzdanije
nesto je ipak falilo cim nije radilo ili ili ili... malo spooky ali kao da mi je nesto sipao u grudi preko neta takav efekat : ))
steta sto promeni karakter ali to i zbog mojih mikro pomeraja

ima ono sto se zove sladak limun ima i to mehanizam odbrane

nekako se necu upisati u kafanu a a
 
Poslednja izmena:
Ja cu iznijeti jedan nenajbolji start, al cisto da pokazem kako se to radi:
Sjedi žena od oko 36, strasna piikica, i jede sa drugaricom picu u piceriji. Ja dolazim i pitam je: "mogu li da ti raskidam picu?". Ona će "naravno", uz prijatan osmijeh. Ja uzeh nož i viljušku i iskidah kako sam sitnije znao onu picu na kockice, do pola sam stigo... "Smeta li ti sto ti kidam picu a mladji sam od tebe?" Ona glasom u smislu "samo ti kidaj": "Naravno da ne!" Nastavak razgovora je bio filozofski: o ličnosti.
 
Poslednja izmena:
Ja cu iznijeti jedan nenajbolji start, al cisto da pokazem kako se to radi:
Sjedi žena od oko 36, strasna piikica, i jede sa drugaricom picu u piceriji. Ja dolazim i pitam je: "mogu li da ti raskidam picu?". Ona će "naravno", uz prijatan osmijeh. Ja uzeh nož i viljušku i iskidah kako sam sitnije znao onu picu na kockice, do pola sam stigo... "Smeta li ti sto ti kidam picu a mladji sam od tebe?"


vrlo duhovito i originalno .. gotovo sam sigurna da te je udostojila odgovorom , chak shtavishe dala ti i (ma)slinu da kidash
 

Back
Top