Najbolje muvanje i startovanje koje pamtite

mozda da, mozda ne... ali muvanje koje svaka zena pamti je ono kada joj kao carobnjak otvoris zaljucane fioke u kojima ni sama nije svesna sta krije :lol:

zena ima bar jednu skrivenu fioku u zalihama , a kljuch je bacila u reku , u reci ribice gutachice, mora mnogo da se roni i peca :lol:

- - - - - - - - - -

A ja mislio da sam mogo da ih obadvije izjjem, da sam htio... A i one su to mislile. Možda eto tebi može da pomogne neka tableta da se smiriš, eto jer ja sam te dvije možda kasnije i "odvojio"...

majstore :worth:
ne popravljaj chesme koje ne cure
 
ljupka jedinko , smeh je lek za ochaj , bar u ovom pokushaju :lol:
Slušaj nešto, znači ne volim da se svađam sa ženama, pa ću da, iako uvrijeđen, objasnim tebi da jeste neko od nas dvoje budala, al' ne ja.
Predstavljam ti čuvene stihove za koje niko još uvjek ne shvata dubinu njihove potencije da izazovu emocije, a zvuče "jadno" i "ljupko":
SERGEJ JESENJIN
Jutros u košari, gde sja, šuška
Niz rogoza žućkastih i krutih,
Sedmoro je oštenila kučka,
Sedmoro je oštenila žutih.

Kao i u mom prilazu, ni ovdje nema neke "jake riječi", nije upotrebljena "inteligencija"... Ali ovaj stih prosto... jjbe. Dakle, ako tebe ovaj stih "ne dodiruje" onda nema šta na tebi ni da se dodirne, vjeruj mi.
Drugo, te cesme od 36 godina: mozda bi mogla ustima, jezikom, rukama da probas, da vidis cure li... U smislu da samo rasiri noge neka udata od 36 pa ti jednu stavi preko ledja dok ti klecis a ona te jjbe u glavu samim tim sto ti stoji da je...
 
Poslednja izmena:
Ti nisi privlacna za razgovor a onda po mojoj logici (ja imam svoju logiku) nisi ni za ostalo, pa zato i pričam sa tobom jer to je neka vrsta treniranja živaca... Ta zena je mnogo privlacna bila, drugarica kraj nje bila je mladja pa nisam mladjoj prisao, a ja sam tad imao oko 20. I sad nadje se budala da mi pusta pjesmu:
"Ne prodajem nasmjesenog psa, zaboravi na to, dan ranije sećući kroz park on me je upoznao s njom...". To su bolesničke pjesme.
 
Poslednja izmena:
Devojke, opisite jedno najbolje muvanje kad vam je decko prisao koje vas je odusevilo,bilo nacin na koji je prisao,sta vam je rekao itd

Nije najbolje, al' smesniji prilaz u zivotu nisam imala
Sedela u kafani (veselje neko bilo), luda atmosfera... svi igramo i veselimo se i odjednom mi prilazi neki lik (prvi put u zivotu ga vidim, nisam ga ni primetila uopste znaci) i kaze:
"Mala, mnogo si slatka, svidjas mi se, ali razumi ja sam ozenjen!" - Okrenuo se i otis'o hahaha :lol: nije mi bilo dobro do kraja veceri :zcepanje:
 
Odvezao devojku kuci i svartim u jedan kafic usput..
Bilo veselo drustvo i naisao na par mojih poznanika.Pili smo i zezali se,,devojka koja je radila tu celo vreme je koristila priliku da se druzi s,nama..
Oko 02 noću nam oglasila fajront i svi kuci dok je meni rekla da ostanem na jos jedno piće..
Nisam ni slutio da će me napije,odvede u sobu i poseksamo..
Sve me to iznenadilo jer mi se nikad nije desilo da me smuva zensko,,obicno se potrudim i prvi pristupim.:lol:
msm nije nesto al je meni to bilo onako.. jako slatko..
 
Poslednja izmena:

Back
Top