Iskustva sa "Ouija" tablom

Vidim imaš 15 godina, pusti bre te duhove, idi vataj žemske :D

Dječija posla, ne konta koliko to može biti sjebano još pogotovo ako ubodeš nešto što je dugo vremena ljuto i agresivno...

- - - - - - - - - -

Žensku sam navatao ali me oduvek privlačilo paranormalno s obzirom na takva iskustva iz detinjstva i nesto skorija xD :D Ne usudjujem se da koristim ono *ranje, čisto da vidim da li je neko crko ili poludeo radeci to xD

Zavisi na šta ubodeš. Slušao sam priče da su neki tako znatiželjni tinejdžeri ubili demona a ne duha ili ti poltergista...
 
Sad ću ozbiljno, koliko god apsurdno nekome zvučalo, duhovi postoje. To je činjenica sa kojom se moramo pomiriti, inkarnacija je stvarna, pitanje je samo kad će čovek upoznati svoj prošli život. Ja sam imao mnoge snove, koji bi mogli da naslućuju moj prošli život, ali ne želim da pričam o tome. Uglavnom, ne igraj se sa tim stvarima. Svet duhova poštujem u potpunosti i ne usuđujem se igrati sa vatrom, obično se mnogi oprže i od muka završe u Lazi Lazarević.
 
Sad ću ozbiljno, koliko god apsurdno nekome zvučalo, duhovi postoje. To je činjenica sa kojom se moramo pomiriti, inkarnacija je stvarna, pitanje je samo kad će čovek upoznati svoj prošli život. Ja sam imao mnoge snove, koji bi mogli da naslućuju moj prošli život, ali ne želim da pričam o tome. Uglavnom, ne igraj se sa tim stvarima. Svet duhova poštujem u potpunosti i ne usuđujem se igrati sa vatrom, obično se mnogi oprže i od muka završe u Lazi Lazarević.

Ako nemaš muda ne upuštaj se u to, jednostavno.
 
Kad sam bio mlađan dosta sam se ložio na "paranormalne" pojave. Tako sam jednom prilikom napravio i ouja tablu (o kojoj sam prethodno puno čitao) i sa jednim drugom probao da proćaskam sa onom stranom. Međutim - "odgovora bez". Realno nisam tad ni imao šta pametno da pitam.
 
Brate to su opasne stvari, nemoj da zadireš u mistične reke veštičarenja, kabalizma i spiritualizma generalno bez godina prethodno provedenih u postu, meditaciji, očvršćivanju sopstvene volje i proučavanja magijskih dejstava iz antičkih spisa koje možeš nabaviti po pristupačnoj ceni na Limundou. Redovno prati one vračeve što emituju svoj program nakon ponoći po bosanskim i crnogorskim kanalima. To su lokalni arhmagovi! Uvek sedi sa daljinskim blizu ekrana televizora, što bliže, prisloni glavu, da bi upio sva ta veštičja madjijanja što emituju tokom programa. Uvek pri sebi imaj i koju gomilicu amajlija i čar-reči spremnih, ako neka demon-baba se manifestuje za vreme sesije i zaželi pod svoju hromu nogu postaviti neko podatno, parapsihički nespremno ljudsko čeljade. A obično se babe vraćaju iz tmine. ***** li ga što. Valjda ded-demoni ostanu u šupku nakonsmrti da gledaju Slagalicu.
 
Da li je neko probao da koristi Ouija tablu za komuniciranje sa "onom stranom"? Koja sa vaša iskustva??
Духови не постоје, бар не у смислу како их приказују холивудски филмови. Сва та комуникација је са демонима. Не улази у врзино коло јер се из њега тешко излази. То ти је мој добронамеран савет.
Све нам је дозвољено али није нам све на корист

- - - - - - - - - -

Sad ću ozbiljno, koliko god apsurdno nekome zvučalo, duhovi postoje. To je činjenica sa kojom se moramo pomiriti, inkarnacija je stvarna, pitanje je samo kad će čovek upoznati svoj prošli život..
Све то што говориш је супротно учењу православне хришћанске вери којој ја припадам. Не постоји инкарнација, не прошли живот. Живот је један и дар је од Бога.
 

Back
Top