Iskustva sa natprirodnim

NecaPereca999

Početnik
Poruka
33
Načuo sam se različitih priča o magiji, vilama, babama vračarama, čak je i jedna moja prababa bila vračara koja je pomagala ljudima, vadila živu i druge opasne metale, lečila nezlečie itd.... Magija je neraskidv deo našeg života s obzirom odakle smo i s obzirom na bogato Slovensko nasledje.... naime, skoro svi narodni občaji su Staroslovenskog porekla. Da moja porodica i ja nismo doživeli svakakva čudnovata iskustva ne bi smo ni mi verovali.... Počeću sa jednim dogadjajem koji se odigrao pre dobrih 90 godina, možda i preko 100... Majka moje prababe bila je u sobi sa još nekoliko devojaka i čuvale tek rodjeno dete njene sestre dok se sestra, ta koja se prodila, odmarala spavajući. U sred noći se probudila i videla jako svetlo oko kolevke, jače od tadašnje svetlosti sveća. Čula je tri žene koje su medjusobno razgovarale ali nije mogla ni glavu da pomeri, te žene su bile Sudjaje koje su rekle, redom " Bićeš najlepši momak u selu ali i okolini; bićeš najpošteniji i svima ćeš pomagati,a treca je rekla " Sve je to lepo, ali ćeš na ispraćaju za vojsku da se udaviš u bunaru. Tek se ujutro ta baba probudila i rekla ostalima koji su znali šta je u pitanju. Sve se obistinilo što su vile rekle, bio je najlepsi i prema svima dobar i svima na raspolaganju, ali, na dan ispraćaja su muškarci ZAZIDALI bunar, te je taj dečko otišao na komšijsko imanje da "zavati vodu", nekako ga je lanac povukao i on se udavio... 2000. godine, pre nego što je Nanin (prababin) brat poginuo 100m ispred kuće, pradeda je sanjao njegovu pokojnu taštu, Naninu mamu, koja mu je rekla da joj treba neko mlad ko će da je služi", kad su doručkovali, pola sata posle sna, a telefon su pozvali odozdo, iz Niša, rodjaci koji su nam rekli da je Nanin najmladji brat poginuo.. Ja sam pre koji dan čuo neverovatno lepu muziku usred ničega dok sam šetao sa psom i kumom... najčudnije je što smo svo troje čuli muziku, pas je pojurio baš u pravcu odakle se muzika čula i kad smo, jureći za njim jedno 300m došli do jesta gde je zastao i zapišao :D, našli smo krug izgorene trave, u hladovini, u sred zelene trave.... Meni je sve to jezivo i ne usudjujem se da tovistražujem nešto detaljno, samo me zanimaju vaša iskustva i vaša mišljenja o ovakvim dogadjajima, ako ih imate.. Hvala na čitanju, jedva čekam da pročitam vaše "reply"-ove :D
 
Imao sam ja mnogo jezivih iskustava, od glasa koji doziva moje ime, do snova koji su stvarno stvarno strašni, mokar kao krpa bih se budio. Najstrašnije iskustvo, što ću pamtiti zauvek, kada sam sa drugom gledao neki horor i kažem: ''Koje su ovo gluposti, zašto sad moj pokojni đed Slavko ne dođe i divlja po kući ovde.'', posle 3 sekunde, svi osigurači su poiskakali. Bili smo šokirani, slučajnost ili ne, pitanje je sad...
 
Imas na YT svedocenje srpkinje, Danice Prastalo, koja je kao devojcica isla ka selu Motike kod BL u momentu hrvatskog divljanja nad civilima i na seoskom putu gde nije bio niko, cula je glas odmah iza sebe koji je doziva po imenu ali nikog nije Bilo. Taj glas joj je govorio da se vrati i da ne ide dole u selo. Natprirodno postoji svakako. Meni snovi nagoveste kad neko treba da umre, a takodje mi je u san dosao i Sv.Vasilije Ostroski koji mi je rekao da ce moj brat 2011. god. dobiti naslednika (tako se izrazio za dete) i to posle 7 godina lecenja. I evo ga mali.....Bogu hvala i Sv.Vasiliju.....ziv i zdrav, lepo dete....! Ono sto sam ja doziveo nekih godinu dve posle caletove smrti, jeste da me u toku noci dok sam bio u nekom dremezu, ne snu, cuo sam njegov glas koji me obratio imenom i nista drugo. A pazi sad ovo......u ovo nikad ne bih mogao da poverujem da nije moja tetka u pitanju......zena je 2005. god. dobila otkaz u fabrici posle 25 godina staza i odmah se te godine razbolela od raka dojke. Odsekli su joj dojku i isla je u bolnicu na hemo terapije. Moja majka i njena deca su joj pomagala finansijski koliko su mogli itd. I sad, jednom dok je lezala u kuci u krevetu, posle hemo terapije sa mukom u stomaku zbog povracanja, neko joj pokuca na vrata, ona ustane, otvori vrata, kad ono na vratima stoji i gleda je, cuteci, njen pokojni otac (moj deda) koji je umro 6 godna ranije, 1999. god. Odjednom se okrenuo i posao sa vrata. Ona je posle pet sekundi krenula za njim, ali nikog nije bilo pored zida kuce, niti u dvoristu. Odmah posle toga je isla u crkvu da zapali svecu.
 
Imas na YT svedocenje srpkinje, Danice Prastalo, koja je kao devojcica isla ka selu Motike kod BL u momentu hrvatskog divljanja nad civilima i na seoskom putu gde nije bio niko, cula je glas odmah iza sebe koji je doziva po imenu ali nikog nije Bilo. Taj glas joj je govorio da se vrati i da ne ide dole u selo. Natprirodno postoji svakako. Meni snovi nagoveste kad neko treba da umre, a takodje mi je u san dosao i Sv.Vasilije Ostroski koji mi je rekao da ce moj brat 2011. god. dobiti naslednika (tako se izrazio za dete) i to posle 7 godina lecenja. I evo ga mali.....Bogu hvala i Sv.Vasiliju.....ziv i zdrav, lepo dete....! Ono sto sam ja doziveo nekih godinu dve posle caletove smrti, jeste da me u toku noci dok sam bio u nekom dremezu, ne snu, cuo sam njegov glas koji me obratio imenom i nista drugo. A pazi sad ovo......u ovo nikad ne bih mogao da poverujem da nije moja tetka u pitanju......zena je 2005. god. dobila otkaz u fabrici posle 25 godina staza i odmah se te godine razbolela od raka dojke. Odsekli su joj dojku i isla je u bolnicu na hemo terapije. Moja majka i njena deca su joj pomagala finansijski koliko su mogli itd. I sad, jednom dok je lezala u kuci u krevetu, posle hemo terapije sa mukom u stomaku zbog povracanja, neko joj pokuca na vrata, ona ustane, otvori vrata, kad ono na vratima stoji i gleda je, cuteci, njen pokojni otac (moj deda) koji je umro 6 godna ranije, 1999. god. Odjednom se okrenuo i posao sa vrata. Ona je posle pet sekundi krenula za njim, ali nikog nije bilo pored zida kuce, niti u dvoristu. Odmah posle toga je isla u crkvu da zapali svecu.

Natprirodno zaista postoji, bilo vlaška magija bila neka bića onog sveta, ili pak našeg. Šteta samo što je čovek uništavajući prirodu uništio i vezu sa svim tim bićima... Kako ti je teka? Nadam se da se izlečila :)
 

Back
Top