Facebook

Kao sto rekoh, kapiram vi ste 10% onih kojima to ne treba ZA reklamiranje, eto pojasnjeno . Ipak, to je samo izuzetak . Sigurno je da ima 10% specificnih biznisa kojima to ne treba, i to je normalno. Ali s obzirom da je 90% biznisa danas ponuda i potraznja i to za sdiroko trziste, normalno je da treba :) Ne samo fejs vec i sve ostale drustvene mreze :)
 
Ti kao da si pala s Marsa, a ako ti je to posao, onda si malo zaostala u tom pogledu, očigledno.

Normalno da imam i sajt na netu, imam i FB stranicu, zato što mi se gomila klijenata tamo nalazi, i njima je lakše da komuniciraju preko FB.

COCA-COLA

SAMSUNG

FERRARI

Samo 3 primera međunarodnih korporacija...pitam se, pitam, šta će oni na FB ? :think:

Lep kompliment, :hvala:.
Nisam pala s nijedne planete.
Bavim se marketingom u inzenjerstvu, tako nesto, tu mi Koka Kola ne treba ani inace , taj otrov.
Nebitno. ne diraj me, ne diram te, ok?

Sta ce ove tri kompanije na FB?
Sta ce Kardasijanki neprobojni prsluk za dete, stavi prst na celo.... nebuloze, pomodarstvo.
 
Lep kompliment, :hvala:.
Nisam pala s nijedne planete.
Bavim se marketingom u inzenjerstvu, tako nesto, tu mi Koka Kola ne treba ani inace , taj otrov.
Nebitno. ne diraj me, ne diram te, ok?

Sta ce ove tri kompanije na FB?
Sta ce Kardasijanki neprobojni prsluk za dete, stavi prst na celo.... nebuloze, pomodarstvo.

Obzirom da nemaš predstavu o onome što tako zdušno kritikuješ, s tobom se ne može ni diskutovati.
Mešaš babe i žabe i posao nazivaš pomodarstvom ??? Šta više reći....
 

Back
Top