Jednom Rusu ce da presade glavu!

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Ima dobar kandidat za presadjivanje glave!

Operaciju ce izvrsiti poznati italijanski hirurg, sa ekipom od 150 lekara i medicinskog osoblja!

Kada su novinari pitali nesretnog Rusa da li se plasi operacije, odgovorio je: "Naravno! Ali to ce biti moj doprinos nauci....I ako operacija uspe i ako ne uspe...."

Kapa dole ovom coveku...:worth:


Vec zamisljam sta ce se dogoditi ako operacija uspe: koliko li ce zena odmah pohrliti da promene glavu? :lol:
 
Ima dobar kandidat za presadjivanje glave!

Operaciju ce izvrsiti poznati italijanski hirurg, sa ekipom od 150 lekara i medicinskog osoblja!

Kada su novinari pitali nesretnog Rusa da li se plasi operacije, odgovorio je: "Naravno! Ali to ce biti moj doprinos nauci....I ako operacija uspe i ako ne uspe...."

Kapa dole ovom coveku...:worth:


Vec zamisljam sta ce se dogoditi ako operacija uspe: koliko li ce zena odmah pohrliti da promene glavu? :lol:

Auuuuuu....
 
Ima dobar kandidat za presadjivanje glave!

Operaciju ce izvrsiti poznati italijanski hirurg, sa ekipom od 150 lekara i medicinskog osoblja!

Kada su novinari pitali nesretnog Rusa da li se plasi operacije, odgovorio je: "Naravno! Ali to ce biti moj doprinos nauci....I ako operacija uspe i ako ne uspe...."

Kapa dole ovom coveku...:worth:


Vec zamisljam sta ce se dogoditi ako operacija uspe: koliko li ce zena odmah pohrliti da promene glavu? :lol:
daj link
 
Ovu glavu ce da presade na novo, zdravo telo:

mp-transp.jpg


- - - - - - - - - -

Mislim da ova slaboumna tema ne spada u pdf.Zdravlje.
Više u pdf .Cirkus, ako takav postoji.

Zasto? :eek:

Pa to je najnovija medicinska nauka!

Svi naucni krugovi u svetu to pomno prate!

Joj sto ste zaostali ko da zivite u gudurama Avganistana!
 
vec je radjeno presadjivanje glave u sssr . tako da ovo nije nista novo. doduse psece glave su presadjivane

Presadjena je glava jednom majmunu.

Ziveo je posle operacije 9 dana, a onda je organizam odbacio (tudju) glavu.

Sada postoje mnogi lekovi koji sprecavaju da organizam odbaci presadjeni organ, tako da ova operacija ima neke sanse na uspeh.

Istina minimalne, ali postoje...
 
ne mora da znaci
kazu da su prethodne dve godine usavrsili rez koji je potpuno ravan i kad takav prekine mozdinu, ona ima sanse da sraste ponovo jer nije pokidana..mozdinu lepe posebnim lepkom


Uspjeh će biti na pola.
Obje glave će uspjeti odrezati ali ih neće prišiti a da čoek mrda i da ostanje u životu.

Ako kojim slučajem to uspije, onda će biti kandidata da svoju glavu zamijene konjskom ili lavljom.
 
Uspjeh će biti na pola.
Obje glave će uspjeti odrezati ali ih neće prišiti a da čoek mrda i da ostanje u životu.

Ako kojim slučajem to uspije, onda će biti kandidata da svoju glavu zamijene konjskom ili lavljom.

nije ni prva operacija srca bila uspesna sa srecnim krajem
bilo je, operacija uspela pacijent umro
danas je transplantacija rutinska stvar
verujem da ce tako da bude i sa glavom
 

Back
Top