Hrvatska Stranka Prava: ‘Doći ćemo na tenkovima i osloboditi hrvatski Zemun!

b@ćkø

Poznat
Poruka
8.204
U CENTRU ZAGREBA SPALILI ČETNIČKU ZASTAVU: ‘Doći ćemo na tenkovima i osloboditi hrvatski Zemun! (VIDEO)


ahsppalizastavu1-660x413.jpg


Ovom prilikom povodom našeg praznika zločincu i četniku Vojislavu Šešelju i njegovoj Srpskoj radikalnoj stranci poručujemo da je Zemun hrvatski grad.

Iz Autohtone – Hrvatske stranke prava priopćili su kako su u centru Zagreba zapalili četničku zastavu, s porukom Šešelju kako je Zemun hrvatski grad. To je, objasnili su, odgovor na provokacije četničkog vojvode i haaškog optuženika Vojislava Šešelja, i to na dan 10. travnja koji se u povijesti obilježava kao dan kada je proglašena Nezavisna država Hrvatska:

“Na današnji dan prije 74 godine, 10. travnja 1941. godine oslobodili smo se velikosrpske okupacije i njihova terora, a uz božju pomoć proglašena je NEZAVISNA DRŽAVA HRVATSKA. Autohtona – Hrvatska stranka prava i Hrvatske domoljubne snage svim Hrvaticama i Hrvatima čestita ovaj veliki i povijesni dan. Ovom prilikom povodom našeg praznika zločincu i četniku Vojislavu Šešelju i njegovoj Srpskoj radikalnoj stranci poručujemo da je Zemun hrvatski grad, a njihovim spaljivanjem hrvatskog barjaka uzvratili smo spaljivanjem njihove četničke zastave. Bog i Hrvati !
Za dom spremni !”
Autohtona – Hrvatska stranka prava, predsjednik, Dražen Keleminec”


A za to vreme neki debili iz Srbije i dalje propagiraju Jugoslaviju i "bratstvo-jedinstvo" sa njima... :dash:
 
Poslednja izmena:

Кај овај изводи са овим паус папиром у југословенском мантилу Клуз, са пијанцима уз звуке мопеда ТОМОС?
А уз то не знам јел Рватска има и тенкове?
Можда оног Дегмана покрену не.:hahaha1:
 
Хахахах то сам и сам и примметијо. Неки тешки лузери.

Ал што су заставу нашли то је тек провала. Сами нешто скарабуџили.

Ideja im je uspela, da nije Seselja nikad ne bi ni culi za ove luzere. Izgleda da se u Hrvatskoj nadmecu ko ce vise da pljune po Vojvodi, verovatno im se priblizavaju izbori.
 
Te loozercine lupetaju glooposti...Ponapijali su se neke uzasne radze i ispovratili po sebi. :dash:
Mada, ja se uzasno plasim Srba Zemunaca. Njima mozda padne na pamet da treba da se separisu i ubrzano udju u EU. Kakvi smo mi, Srbi, kreteni i mujmani, sa ovima u Zemunu je sve moguce! :udriglavu:
_niemand_

Ja ti neista, ono, kao, mislim, ne erujem Kreso... bez par hiljada postova :)
 

Back
Top