IT Sektor?
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: IT Sektor?

Početnik
    Učlanjen
    18.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano IT Sektor?

Pozzz svima... Prolazi mi vrijeme a nzm sta upisem?? (Srednju skolu) Zapalo mi je za oko it sektor... Svuda se trazi... Zanima me koju srednju skolu treba upisati za It sektor?? Sta je to IT sektor? Je li isplativo?? itd... Ako neko ima iskustva u ovom zanimanju neka se javi bio bih mu vrlo zahvalan...
    Ako imate savjeta za srednju skolu koju da upisem slobodno se javite... Imam prosjek 5.0 zanima me sta mi je najbolje i najisplativije raditi.. Posto planiram studiranje u inostranstvu...
    Pozz iz Banja Luke...
    Poslednji put ažurirao/la Boban201 : 10.04.2015. u 18:30

Elita
    Učlanjen
    30.05.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: IT Sektor?

Upiši JAVNI SEKTOR, kakav IT sekror kakvi bakrači...

Javni Sektor puni IT Sektor samo pod uslovom da softver ne radi pa mora nova intervencija.
    To ti je izumela Demokratska Stranka, od onog filozofa...

Domaćin
    Učlanjen
    08.06.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Najbolje kupis diplomu i odma si precednik drzave.....

Poznat
    Učlanjen
    18.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Boban201 Pogledaj poruku
    Pozzz svima... Prolazi mi vrijeme a nzm sta upisem?? (Srednju skolu) Zapalo mi je za oko it sektor... Svuda se trazi... Zanima me koju srednju skolu treba upisati za It sektor?? Sta je to IT sektor? Je li isplativo?? itd... Ako neko ima iskustva u ovom zanimanju neka se javi bio bih mu vrlo zahvalan...
    Ako imate savjeta za srednju skolu koju da upisem slobodno se javite... Imam prosjek 5.0 zanima me sta mi je najbolje i najisplativije raditi.. Posto planiram studiranje u inostranstvu...
    Pozz iz Banja Luke...
    Taj smer se kod nas zvao elektrotehničar informatike i računarstva.

Domaćin igiboy (avatar)
    Učlanjen
    22.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Citat Original postavio Boban201 Pogledaj poruku
    Pozz iz Banja Luke...
    Ova prva dva idiota ne slušaj. Potraži škole sa kvalitetnim smerovima Elektrotehničar Računara ili Elektrotehničar informacionih tehnologija eventualno, ako ne upadneš na jedan od ta dva, onda potraži gimnaziju koja ima jak prirodno-matematički smer odnosno da jako kvalitetno rade na informatici samo takve škole su retkost i tamo najčešće upadaju samo najnadareniji učenici. Najbolji primer takve gimnazije za koji znam je gimnazija Jovan Jovanović Zmaj iz Novog Sada odakle učenici koji upišu Računarstvo i Automatiku na FTN-u u Novom Sadu imaju jako dobro razumevanje koncepata i paradigmi programiranja. Samo da znaš nije dovoljno samo da postigneš odgovarajući broj bodova u upis nego moraš da budeš najbolji među najboljima, samo rad i rad... i rad.
    Poslednji put ažurirao/la igiboy : 10.04.2015. u 20:29

Stara legenda
    Učlanjen
    19.09.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio igiboy Pogledaj poruku
    Ova prva dva idiota ne slušaj. Potraži škole sa kvalitetnim smerovima Elektrotehničar Računara ili Elektrotehničar informacionih tehnologija eventualno, ako ne upadneš na jedan od ta dva, onda potraži gimnaziju koja ima jak prirodno-matematički smer odnosno da jako kvalitetno rade na informatici samo takve škole su retkost i tamo najčešće upadaju samo najnadareniji učenici. Najbolji primer takve gimnazije za koji znam je gimnazija Jovan Jovanović Zmaj iz Novog Sada odakle učenici koji upišu Računarstvo i Automatiku na FTN-u u Novom Sadu imaju jako dobro razumevanje koncepata i paradigmi programiranja. Samo da znaš nije dovoljno samo da postigneš odgovarajući broj bodova u upis nego moraš da budeš najbolji među najboljima, samo rad i rad... i rad.
    Samo podrzavam ovaj post i ZELIM TI SVE NAJBOLJE!

Početnik
    Učlanjen
    18.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hvala na pomoci!

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2015.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Zensko sam i zelim da upisem smer Elektrotehnicar informacionih tehnolofija u Tesli. Da li mozete da mi kazete nesto vise o ovom smeru? Da li ima devojcica, kakvi su nastavnici, da je program matematike dobar, koji fakultet mogu da upisem posle (zelim da se bavim IT poslovima)? Hvalaa

Slične teme

1. Sektor od Beograda do Ljiga grade Turci
    Autor Gazija u forumu Politika
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 05.08.2010., 17:29
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.05.2010., 19:32
  3. Nemački špijun: Rusi se uvlače u naš energetski sektor
    Autor strawbbery_city u forumu Politika
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 23.06.2009., 12:23
  4. Sektor za vanredne situacije MUP RS